reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Bardzo fajne jestem zadowolona:)Jeden minus to pytaja od jakiego imienia zdrobnienie a ja oburzona odpowiadam urzędnikom, że od żadnego a co taka pani zdziwiona:)hehe zatykaja geby i już nic nie pytają:)
i tak go juz nie zmienie jeszcze podoba mi sie Ines ale to juz takie nie polskie jako he he
 
reklama
paula24211 przełamiemy monopol na chłopaków:-):-D:-D tzn mam nadzieję, bo to tak naprawdę okaże się w czerwcu:-):-D

ale nie mówiłam Wam najlepszego na USG był ze mną mój synek Patryk i lekarz mówi do niego,ze będzie miał siostrzyczkę, a mój syn w pełni powagi do Pana Doktora: A co Pan zrobił z moim braciszkiem!!!!!:-D:-D:-D
mało ze śmiechu nie spadłam z fotela:-D:-D:-D
 
paula24211 przełamiemy monopol na chłopaków:-):-D:-D tzn mam nadzieję, bo to tak naprawdę okaże się w czerwcu:-):-D

ale nie mówiłam Wam najlepszego na USG był ze mną mój synek Patryk i lekarz mówi do niego,ze będzie miał siostrzyczkę, a mój syn w pełni powagi do Pana Doktora: A co Pan zrobił z moim braciszkiem!!!!!:-D:-D:-D
mało ze śmiechu nie spadłam z fotela:-D:-D:-D
He he komiczny ten Twój synek:)
 
Witam czerwcowe mamusie:tak:

Gratuluję wszystkim :tak:

Jeżeli pozwolicie to chciałabym się do was przyłączyć. Mam termin oczywicie też na czerwiec, dokładnie na 2 czerwca. Miałam już dowas wcześniej zajżeć, ale najpierw nieprzyjemne dolegliwości ciążowe potem brak czasu:tak: Wiecie jak to jest. USG połówkowego jeszcze nie miałam takwięc nie znam płci dziecka.
 
Ja będę u mojej ginki dokładnie w 17 tygodniu i 6 dniu (można więc uznać ze w 18 tygodniu)...ma dobry sprzęt więc jak myślicie Kochane da się zobaczyć co moja dzidzia ma między nózkami...zależy mi na tym bo po powrocie z Polski ok 10 lutego będe miała USG tu w Anglii i jeśli wszystko będzie ok...będzie to moje ostatnie USG w tym "cudownym" kraju...
To bedziesz w tym samym terminie miala usg co ja, i u mnie pan widzial "brak" genitaliow :-D Nas rowniez czeka ostatnie usg 11 stycznia, nie wyobrazam sobie drugiej polowy ciazy bez zadnej juz wiecej szansy na podgladanie dzidzi :szok::-:)-(

Hej Kobitki:)Ja juz dotarłam po wizycie do domu:)wszystko OK
Dziewczyny WRÓCIŁAM!!!
z maluszkiem wszystko ok jest strasznie duża nózki ma 2 tyg starsze od reszty he he dzisiaj ujawniła sie i to bedzie DZIEWCZYNKA!!!!!! hura TAK SIE CIESZE
Gratuluje!! Oj robi sie babiniec :-D:-D:-D

ewus widze ze odnalazlas forum, witaj!!!
dziubek witaj i smialo do nas dolaczaj!
 
Ostatnia edycja:
ewus-witaj! to chyba pierwsze bliżniaki w naszym gronie
paulka,paula24211-super wieści gratuluje dziewuszek a jeszcze dziś pisałyśmy o tym że rodzą się sami chłopcy:tak:
lena-fajnie że wszystko ok
Ja mam wizyte 19 ale pewnie bez usg dopiero teraz połówkowe mi zrobi koło21 tyg to dopiero się dowiem czy to siusiak czy cipulka:tak:
Farby zakupione jutro zaczynamy malowanko więc będzie troszke bałaganu:-(
 
paula24211 przełamiemy monopol na chłopaków:-):-D:-D tzn mam nadzieję, bo to tak naprawdę okaże się w czerwcu:-):-D

ale nie mówiłam Wam najlepszego na USG był ze mną mój synek Patryk i lekarz mówi do niego,ze będzie miał siostrzyczkę, a mój syn w pełni powagi do Pana Doktora: A co Pan zrobił z moim braciszkiem!!!!!:-D:-D:-D
mało ze śmiechu nie spadłam z fotela:-D:-D:-D

no ewnie ze przełamiemy hi hi ktoś musi
 
reklama
Do góry