reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kreatorka - zapisz się koniecznie ...

hefi - dziś wosk i pazurki :-), tak pod kątem jutra ...

a mi korki wywaliło ;( ... mężuś śpi a mi się bateria w laptopie kończy ... ;( chyba sama muszę działać ... ehhhh
 
a mi korki wywaliło ;( ... mężuś śpi a mi się bateria w laptopie kończy ... ;( chyba sama muszę działać ... ehhhh

Mi często wywala, wystarczy wcisnąć korek albo przesunąć taki szarobiały dzyndzelek w tą stroną w którą są wszystkie inne:-)
Mam strasznie słaby obwód, więc jak jest włączona pralka, to wystarczy że włączę czajnik a już wywala, nie wspominając już o pierkarniku;-)
 
dałam radę i wszystko wróciło do normy:-) ufffff....

zdec - u mnie okazał sie on czarnym przełączniczkiem ...

u nas to nie często się zdarza ... poza tym mieszkam w domku i zawsze gdzieś pochowane są latarki ...

a jak już udało mi się włączyć korki to ochrona przyjechała ... oni dostają sygnał jak coś się z prądem dzieje ... ale z drugiej strony to miłe, że teoretycznie można liczyć na czyjąś pomoc gdyby naprawdę coś złego się działo ... chyba ...
 
kpi23 to super że możesz liczyć na ochronę!:-)
Ja uciekam powoli spać, chcę się wyspać, żeby jutro móc imprezować do późna, chociaż kiepsko to widzę;-)
Dobranoc wszystkim:tak::tak::tak:
 
kpi-ja z prasowaniem skończyłam jakiś rok temu poprostu już miałam dosyć mąż i dwoje dzieci i ja to stosy prasownia i wiecznie była góra teraz leje płynu do płukania na full susze póżniej ładnie składam i naprawde nie trzeba prasować wiadomo są rzeczy które czasem trzeba uprasować ale to znikoma część:tak:

Właśnie skończyłam zlewanie winka troche z tym roboty było a mam dwa nastawione czerwone 25litrów i białe 34 już stoją od końca września jak już będe mogła pić będą jak znalazł pyszne domowe bez konserwantów:-p
 
zdec - no niby tak obiecują a jakby było naprawdę??? nie chcę sprawdzać :no:, wolę wierzyć, że zawsze pomogą ;)

dobrej nocki dla Ciebie i maluszka ;)

ewelinka307 - ja jakoś nie umiem nie prasować T-shirtów czy koszul męża ... może to kwestia przyzwyczajenia albo jak się ma już wszystkiego dość ...
zawsze sobie obiecuję, ze będę prasować jak wyschnie, z jednej pralki to nie jest dużo ale jeszcze nigdy nie wyszło :no:

białe winko własnej roboty .... mhhhhhhhmmmm pycha .....
 
Magdalena79 - oczywiscie życzę, by przeszło choróbsko, ale mam też nadzieję, że jak się słabiej poczujesz to mimo młynu w pracy pójdziesz na L4 przez wzglad na maleństwo:sorry2: chociaż zdrówka życzę:tak:
a co do mieszkania - spiszcie umowę przedstępną, w której określicie mniej więcej termin - dacie zadatek i wtedy macie pewnośc, że nikt nie sprzątnie sprzed nosa - my tak zrobiliśmy z kupnem domku:tak:
dzięki:tak:mam nadzieje że uda mi się wyleżeć choróbsko bez brania antybiotyku, jutro też wzięłam wolne i do pracy dopiero 4 stycznia. A co do mieszkania to w sumie masz dobry pomysł z tą umową przedwstępną, z tym że jak ja się napaliłam na to mieszkanko to z kolei mój M. twierdzi ze za duży czynsz(ok 700zł), że nie wyrobimy czynsz plus rata. wolałby jakies bezczynszowe mieszkanie, tylko czy uda nam się znalezc drugie takie tanie, chyba ze mniejsze...
magdalena79 - kredy da wam każdy bank bez formalności ślubnych, to akurat nie jest wymóg. natomiast jeśli chcecie skorzystać z ulgi podatkowej z tytułu kredytu i zakupu mieszkania to dla potrzeb US musicie być małżeństwem PEŁEN rok fiskalny, czyli już od 1 stycznia. Mój były szef tak zrobił, ślub brał w środku tygodnia w grudniu.
tak, tylko myślimy zeby skorzystać z tego programu rodzina na swoim a tam jest wymóg małżeństwa. A jeśli chodzi o tą ulgę podatkową to mnie zaciekawiłaś bo nie słyszałam o czymś takim. Mogłabys mi nieco przyblizyc na czym to polega? czy to przy corocznym rozliczeniu się wykazuje? A jak ślub będzie od lutego to się nie liczy?

Gardziel nadal boli, odebrałam wyniki i mam obnizone wyniki RBC, HGB i HCT i glukoze poniżej normy, troche się tym zmartwiłam bo niewiem co to znaczy a wizyta dopiero za 2 tygodnie.. Czyżbym miała cukrzyce...:baffled:
 
A ja odpoczywam - nareszcie - poodkurzane mieszkanko, farsz do krokietów zrobiony więc na dzisiaj luzzzzzz...

A jak robisz krokiety??? Moje zawsze wychodzą takie jakieś...:-p

Ja powoli też do łóżeczka będę zmykać, bo jutro mam zamiar dłużej posiedzieć:tak:przyjeżdża kuzynka z rodziną, mam nadzieję że będzie wesoło:tak::-D

Dobrej nocy.
 
reklama
Mi często wywala, wystarczy wcisnąć korek albo przesunąć taki szarobiały dzyndzelek w tą stroną w którą są wszystkie inne:-)
Mam strasznie słaby obwód, więc jak jest włączona pralka, to wystarczy że włączę czajnik a już wywala, nie wspominając już o pierkarniku;-)

skąd ja to znam :baffled: U mnie działanie zmywarki i czajnika nie wchodzi w gre już nie mówiąc o piekarniku.

Właśnie skończyłam zlewanie winka troche z tym roboty było a mam dwa nastawione czerwone 25litrów i białe 34 już stoją od końca września jak już będe mogła pić będą jak znalazł pyszne domowe bez konserwantów:-p

mmmmmmmmmmm uwielbiam winko własnej roboty :-D

A jak robisz krokiety??? Moje zawsze wychodzą takie jakieś...:-p

Ja powoli też do łóżeczka będę zmykać, bo jutro mam zamiar dłużej posiedzieć:tak:przyjeżdża kuzynka z rodziną, mam nadzieję że będzie wesoło:tak::-D

Dobrej nocy.


siekam drobno cebulkę i przysmażam, tak samo robię z pieczarkami - jak podsmażę wszystko to łącze ze sobą i jeszcze chwilkę podsmażam na patelni i przyprawiam solą i pieprzem. W zasadzie to wszystko jeżeli chodzi o farsz :-)
Można robić z naleśnikami ale ja robię z ciastem francuskim tzn robię tak jakby pierożki z ciasta francuskiego z tym farszem i będą do barszczu czerwonego. Idziemy na sylwestra do znajomych i każdy coś ma przynieść więc dogadałyśmy się z koleżanką że po północy podamy barszczyk z tymi właśnie pierożkami. Teściowa mi jeszcze zrobi ciasto (bo ja do pieczenia się nie palę :-p) i sałatkę.

Ja już powoli też uciekam. Mam nadzieję że wytrzymam jutro chociaż do 1:00 bo trochę głupio będzie jak zasnę przed północą :-p:zawstydzona/y: Dobranoc.
 
Do góry