reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć,

Pod Wrocławiem też pięknie śnieżek prószy. Jest gruby więc jest szansa że chociaż do wieczora poleży.;-)

Przy okazji zapytam, czy wiecie jakie marki wózków mają teleskopowe / wyciagane rączki, bo ja i mój małż jesteśmy dość wysocy i wózki z podnoszonymi rączkami do góry nie zdają rezultatu, bo wtedy depczemy po wózku ;-)
Nie wiem jaki wózek jeżeli chodzi o cenę Cię interesuje, ale wiem że Maxi Cosi Mura ma super wysuwaną rączkę. Tylko się naciska i można wysuwać na jaką wysokość się chce. Niestety minusem tego wózka jest jego cena:-(

Widzę że temat porodów już aktualny. U mnie była masakra, pomimo tego że niunia była malutka bo ważyła tylko 1,5kg nigdy więcej nie chcę rodzić naturalnie!!
Miałam skurcze od niedzieli od 1 w nocy, a urodziłam dopiero we wtorek o 22:-( Jednak jak tak opowiadacie o bólach krzyżowych to wydaje mi się że były to bóle brzuszne. Jednak byłam tak wymęczona po nich, jeszcze w szpitalu mnie wymęczyli, dostałam na podtrzymanie zastrzyk i pomimo tego że szyjka się rozszerzyła nie mógł pęknąć pęcherz płodowy, zbijali mi te wcześniejsze na podtrzymanie oksydocyną. Jak już pęcherz pękł i wody odeszły to wszystko trwało może z 2 minuty i już było po wszystkim. Jednak co się namęczyłam z tym pęcherzem to nie chcę drugi raz przechodzić.

Co do sylwestra to robimy małą imprezkę w domu, my i dwoje może czworo przyjaciół. O północy pewnie pójdziemy gdzieś na rynek albo gdzie. Wie ktoś gdzie będą we Wrocławiu fajerwerki?
 
reklama
Witam!
siedze już sobie w pracy i myśle o sylwestrze my wybieramy się do knajpy tylko martwie się ile wytrzymam chociarz samopoczucie już dobre to wieczorkiem spać się chce strasznie ale może jakoś się wytrzyma:tak:
lasposa-wózeczki Mutsy mają wysuwną rączke ja się w nicz zakochałam i chyba taki zakupie
www.allegro.pl/item857330370_mutsy_4_rider_team_next_white_nowy_okazja.html
 
Witam!
siedze już sobie w pracy i myśle o sylwestrze my wybieramy się do knajpy tylko martwie się ile wytrzymam chociarz samopoczucie już dobre to wieczorkiem spać się chce strasznie ale może jakoś się wytrzyma:tak:
lasposa-wózeczki Mutsy mają wysuwną rączke ja się w nicz zakochałam i chyba taki zakupie
www.allegro.pl/item857330370_mutsy_4_rider_team_next_white_nowy_okazja.html

Generalnie ładny ten wózeczek tylko jakoś ta rama do mnie nie przemawia.
Pewnie nie ma hucznego sylwestra, bo kryzys... ahhhh.... szkoda że jak sobie wynagrodzenia ustalają to kryzysu nie widzą:wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam i ja,

poranek u nas słoneczny ale mroźny ... to dobrze, bo trochę śniegu jeszcze zostało ...:)

dziś zamierzam posprzątać i mam wizytę u kosmetyczki, może na jakiś spacerek jeszcze wyjdę???

chyba i ja muszę po sklepach połazić, wózki pooglądać ... ale najpierw mieszkanie trzeba wyposażyć :-)

magdalena79 - jak mieszkanie się podoba to dogadajcie się ze sprzedawcą, żeby na Was poczekał; a dlaczego wcześniej musicie wziąć ślub cywilny?
 
magdalena79 - jak mieszkanie się podoba to dogadajcie się ze sprzedawcą, żeby na Was poczekał; a dlaczego wcześniej musicie wziąć ślub cywilny?

Ślub cywilny pewnie po to, żeby kredyt hipoteczny wziąść.
Magdalena79, ale najpierw w banku zapytajcie czy dostaniecie kredyt teraz jak nie macie ślubu, może też Wam dadzą.
 
hej dziewczyny:tak:
A ja 4 dzien nie mam ogrzewania:szok: Olej nam sie skonczyl w swieta, a firma u ktorej zamawiamy, jakos sie nie spieszy:wściekła/y:
No, ale postanowilam poprawic sobie humor i....ide dzis na ciazowe zakupki:-D:-D:-D Widzialam juz taki cudny plaszczyk...tylko drogi:-(, ale jak nie znajde nic ladniejszego, tooo...:tak: Niesamowite, ze przed Swietami wkladalam na dupsko wszystkie swoje spodnie, a teraz brakuje mi z 2-3 cm, zeby je zapiac:szok::sorry2:Raz, ze po takim jedzonku, to wiadomo-troche sadelka sie odlozylo:-p, ale widze tez jak brzusio rosnie:tak:
Zycze wam Drogie Mamy milego dzionka:tak:
Kpi23 zazdroszcze slonka, bo u mnie lejeeeeeeeeee:wściekła/y:
 
Ślub cywilny pewnie po to, żeby kredyt hipoteczny wziąść.
Magdalena79, ale najpierw w banku zapytajcie czy dostaniecie kredyt teraz jak nie macie ślubu, może też Wam dadzą.

nie wiem jak to działa ale u mnie na osiedlu kilka par kupiło mieszkania nie mając ślubu więc chyba da się jakoś załatwić ... a jak czas pili to trzeba szybko załatwiać formalności kredytowe - żeby mieszkanko nie uciekło ...

hej dziewczyny:tak:
A ja 4 dzien nie mam ogrzewania:szok: Olej nam sie skonczyl w swieta, a firma u ktorej zamawiamy, jakos sie nie spieszy:wściekła/y:
No, ale postanowilam poprawic sobie humor i....ide dzis na ciazowe zakupki:-D:-D:-D Widzialam juz taki cudny plaszczyk...tylko drogi:-(, ale jak nie znajde nic ladniejszego, tooo...:tak: Niesamowite, ze przed Swietami wkladalam na dupsko wszystkie swoje spodnie, a teraz brakuje mi z 2-3 cm, zeby je zapiac:szok::sorry2:Raz, ze po takim jedzonku, to wiadomo-troche sadelka sie odlozylo:-p, ale widze tez jak brzusio rosnie:tak:
Zycze wam Drogie Mamy milego dzionka:tak:
Kpi23 zazdroszcze slonka, bo u mnie lejeeeeeeeeee:wściekła/y:

udanych zakupów!
a ja już wysyłam Ci słoneczko ... tylko nie wiem czy na dziś zdąży :-)
 
Dzień dobry!
u mnie dziś biało - teraz nie pada, ale ładnie wygląda:tak:
Paula - mnie te ruchy dopiero się zdarzyły 2 razy, nadal nie jestem pewna czy to to:baffled:
mam nadzieję, że szybciutko uda sie wykryć przyczynę tego wysokiego ciśnienia u M - spokoju życzę
Gosia - dobrze, że po wizycie wszystko ok - na pewno się uspokoiłaś troszkę:tak:
Paulka82 - no to miłej zabawy - biedna ta jedna pijąca - mam nadzieję, że faceci ją oszczędzą;-)
Scorpionoczka - współczuje tych bóli głowy - mnie bardzo rzadko boli głowa więc wszystkim migrenowcom bardzo współczuję:sorry2: ale na wszelki wypadek idź do okulisty - tak jak radzą dziewczyny sprawdzić ciśnienie w oczach
Cobra18 - skoro tyle osób na balu będzie, to może i zabawa będzie udana - tego życzę:tak:
Magdalena79 - oczywiscie życzę, by przeszło choróbsko, ale mam też nadzieję, że jak się słabiej poczujesz to mimo młynu w pracy pójdziesz na L4 przez wzglad na maleństwo:sorry2: chociaż zdrówka życzę:tak:
a co do mieszkania - spiszcie umowę przedstępną, w której określicie mniej więcej termin - dacie zadatek i wtedy macie pewnośc, że nikt nie sprzątnie sprzed nosa - my tak zrobiliśmy z kupnem domku:tak:
Tierney - w domku siedź pod kołdrą i się grzej - profilaktycznie herbatka z cytryną i sokiem z malin:tak: udanych zakupów
 
reklama
Do góry