reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Akurat zajrzała do mnie w pracy położna z którą sie spotykam w czasie wizyt u gina (jest żoną mojego pracodawcy i czasami zagląda, zapytać o samopoczucie), oczywiście kazała przyjść na wizytę, a w razie bólów głowy od razu jechać na pogotowie. Pozatym jak jej powiedziałam , że fatalnie się czu7ję, bo jakoś tak mi słabo i czuje jakby we mnie wszystko latało - to od razu kazała mi zjeść. Poczułam sie lepiej, więc stwierdziła, ze pewnie problemy z cukrem mam. Ale to sie okaże5 stycznia na badaniach.
A badaniu cisnienia w oczach pierwszy raz słyszę. Muszę znaleźć jakiegoś dobrego okulistę.
A ja nawet nie moge teraz na L4 iść, bo sie zwala mi do zakładu pracy kontrola z RIO na 2 miesiące. Masakra. A oni w sąsiednim urzędzie nawet umierającego na raka człowieka, kazali ściągnąć, bo kontrola wazniejsza.:wściekła/y:Więc jakoś przetrzymam, albo im zemdleje przy tej kontroli :tak:.
 
reklama
skorpioniczkaa-ja o badaniu ciśnienia w oku też nie słyszałam ale jest badanie dna oka w którym określa się czy ciśnienie wyższe wogóle występuje mi gin też kazał zrobić to badanie ze względu na zatrucia ciążowe w poprzednich ciążach chce stwierdzić czy ciśnienie podwyższa się tylko w ciąży czy wogóle jest przewlekłe ale chyba u mnie to wzrasta przed wizytą bo zawsze mam130/90 a jak mnierze codzień w domu rano mam110/70 a wieczorem120/75 ale w drugiej połowie ciąży może się podwyższać więc musze tego pilnować
 
Witam :-) dzisiaj czeka mnie już do końca dnia słodkie nieróbstwo :-) poleżę, poczytam i będę wcinać ciasto, które już rano upiekłam :tak: zdecydowanie przyda się mi i dziecku taki odpoczynek, po ostatnich dniach pełnych euforii sprzątająco- czyszczącej :-D:-)

kpi23
- o jak ja bym chętnie do kosmetycznie poszła...:tak::tak: a tu niestety czasu nie ma i pieniędzy mi szkoda :-D
tierney - współczuję z tym ogrzewaniem :-( nie znoszę zimna brr
scorpioniczkaa - tak to już jest, że człowieka traktuje się jak maszynę - jest to ma pracować i być na miejscu, smutne, ale prawdziwe
 
A ja dzisiaj bylam z cora u lekarza, bo bardzo niespokojnie spi ostatnio a dzisiaj w nocy tak sie drapala po pupie ze az plakala tak ja swędzialo :-( No i okazalo sie ze ma owsiki czego sie juz wczesniej domyslilam. Dostala lek, mąż tez ma dostac bo to podobno jak jedna osoba ma to calą rodzine sie leczy:szok: tylko ze ja nie moge tego wziąść tego leku :no: Babciny sposob to picie duzej ilosci soku z marchwi i jedzenie pestek z dyni. No i teraz pranie wszystkich poscieli, recznikow, bielizny w 90% i prasowanie potem, masakra. Ze tez musiala to badziewie przywlec z przedszkola :wściekła/y:

Lasposa chyba pytala o wozki z teleskopową roczką. Ten ktory wybralismy ma taka- Vector 4 VECTOR AIR_3W1_ESPIRO_FOTELIK NEO_GONDOLA W-0zl (856793371) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam i ja poświątecznie:tak:.

Już lekko odpoczęłam po świętach, goście pojechali, teraz tylko trzeba się jedzenia pozbyć;-).
Dzień przed wigilią wylądowałam awaryjnie u gina z powodu ciśnienia, skoczyło mi na 160, wystraszyłam się niemiłosiernie. Teraz mierzę je 3 x dziennie a zalecenie mam żeby się nie denerwować. Ale same wiecie, że tak się nie da.
scorpioniczkaa - uważaj na siebie i może też kontroluj sobie zwykłe ciśnienie.
magdalena79 - kredy da wam każdy bank bez formalności ślubnych, to akurat nie jest wymóg. natomiast jeśli chcecie skorzystać z ulgi podatkowej z tytułu kredytu i zakupu mieszkania to dla potrzeb US musicie być małżeństwem PEŁEN rok fiskalny, czyli już od 1 stycznia. Mój były szef tak zrobił, ślub brał w środku tygodnia w grudniu.

U mnie plany sylwestrowe się sypią, okaże się dziś po południu. Trochę zła jestem, bo gdybyśmy wiedzieli wcześniej to wybralibyśmy się do Wrocławia.
 
Lasposa chyba pytala o wozki z teleskopową roczką. Ten ktory wybralismy ma taka- Vector 4 VECTOR AIR_3W1_ESPIRO_FOTELIK NEO_GONDOLA W-0zl (856793371) - Aukcje internetowe Allegro

My też raczej zdecydujemy się na ten wózeczek....Będę za 3 tygodnie w POlsce to obejrzę sobie go jeszcze z bliska....ale sadząc po opisach to warto go kupić....Koleżanka mi mówiła, że naprawdę jest bardzo lekki i ma niewielkie wymiary po złożeniu co dla nas jest bardzo ważne....
 
Agast dobrze, ze tylko mała przywlokła owsiki. Moja niestety złapała glistę ludzką. Na szczęście zaleczyliśmy, bo dopiero jak glista wyjdzie z ciała, to można mówić o sukcesie, ale niestety u nas chyba jeszcze siedzi. Ja jak tylko mała zgrzyta zębami w nocy daje jej zapobiegawczo naftę oczyszczoną. Wstrętne cholerstwo, ale pomaga.
 
reklama
Do góry