reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie,

przede wszystkim chciałam wam przekazać dobre wieści od Mamy Mikołaja dzwonila dzisaj do mnie, jest u mamy i nie ma dostępu do neta. A zatem przekazuje była wczoraj u lekarza i wszystko jest w jak najlepszym porządeczku:-D:-D, bo pamiętacie jej przeboje z Holandi. Maleństwo ma prawie 12 cm, sliczne rączki i nóżki, waży 200 gr i prawdopodobnie bedzie dziewczynka:-D:-D, a zatem cudowna wiadomośc na świeta. Przekazuja Wam wszystkim serdeczne zyczenia świteczne od Mamy Mikołaja. Jak tylko będzie miala dostęp to coś napisze no i wkleji zdjęcia bo ich kilka dostała:-D, ciesze się z nia bo martwila sie bo tym jak upadla z roweru, a w Holandii powiedzieli jej ze rączek i nóżek nie widać:szok:, ale wszystko gicio:-D

sealet - przykro mi z powodu choroby twojej siostrzenicy a ty nie chorowałas w dzieciństwie na ospę?
zdec - my podobnie powiadomilismy o pierwszej ciązy, znaczy dalismy buciki w prezencie imieninowym bo obie mamy Krystyny i tez dalismy jako prezent.
krakowianka - wiem, że łatwo powiedzieć, ale nie załamuj się, poczekaj na kolejne wyniki
Anik79 - gratuluje super wieści :-D, no i przede wszystkim kriwak zniknął, pięknie:rofl2:
lenaDTR - ja tez nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem zwolnienia, ale myślę, że prywatnie to chyba w ogóle problemu lekarz nie robi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny.

Ja już po dzisiejszej wizycie. Standardowa comiesięczna, więc nawet nie było usg, tym bardziej, że miałam w zeszłym tygodniu. Posłuchałam tylko serduszka, pracuje jak szalone:tak:.
Natomiast mojej gin nie podoba się moje ciśnienie. Dostałam magnez do łykania 3x1 tab. i mam przez miesiąc kontrolnie mierzyć 2 x dziennie.

Ufarbowałam sobie włosy, oczywiście kolor mi wyszedł inny niż chciałam, ale ważne że odrosty zniknęły:-).

krakowianka - trzymam kciuki i nie martw się. Wiem, że łatwo się mówi komuś kogo to nie dotyczy. Ale pamiętaj, że jest to bardzo czułe badanie i trzeba je precyzyjnie wykonać. Jestem pewna, że wszystko jest z dzidzią ok.

No i wróciłam:-)
dzidziuś zdrowy i ruchliwy:-) Od główki do pupci 11 cm:-) Co do płci to próbował określić - ale wkońcu stwierdził że ma stary sprzęt i nie chce ryzykować:-) Zdjęcia z dzisiaejszej wizyty nie mam bo juz nie udało się ująć całego malucha:-)
Co do rumienia zakaźnego to on nie ma pojęcia:crazy: nigdy się z tym nie spotkał. Dobrze że jutro ide jeszcze prywatnie:-)
No i mam zwolnienie do 19.01 i tak będę ciągnęła do końca już.

No i krwiak zniknął:)

Gratuluję udanych wizyt i dobrych wiadomości:tak::-)


JESTEM - niestety przezierność nadal nieciekawa, nawet u niego na tym jego sprzęcie a wieżcie mi ma naprawdę super, wyszła 4 mm. Lekarz- pełen profesjonalizm stwierdził, że nie ma na co czekać - amniopunkcja 7 stycznia. JEstem oszołomiona. Miała któraś z was kiedyś to badanie? jestem zdruzgotana, nawet już nie płaczę bo nie mam chyba czym. Słyszałam serduszko maluszka i wszystko ok, kość nosowa też tylko ten cholerny fałd.:-(

Trzymam kciuki za dalsze badania. Skoro kość nosowa w porządku to dobry znak. USG jeszcze o niczym nie przesądza, więc trzymaj się Kochana. Jak już któraś z nas pisała, to tylko statystyki. Z tego co wiem obciążenia genetycznego nie masz, więc musi być dobrze. Trzymaj się dzielnie.



SIABA pisze:
My wczoraj mieliśmy wizytę - mały człowiek ma się świetnie, ma 8,5 cm i 14tyg +2 dni wiec troszkę starszy - termin porodu przesunął mi się na 19.06

Nie wiem czy dam radę jeszcze zajrzeć przed Świętami wiec już teraz życzę wszytskim ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT

Pzdr.
Basia

Gratuluję dobrych wieści:tak:Dla Ciebie również radosnych Świąt i pomyślności w Nowym Roku :-)



A ja wlasnie wrocilam z zakupow spozywczych i jestem mile zaskoczona bo w Auchan bylo malo ludzi a wszystkie kasy czynne, wiec szybko i sprawnie to poszlo :tak:
A czemu ten zab ciagle nie skonczony? Kanalowe leczenie kanałowe???

Tak. Leczenia kanałowe juz od lipca:eek:teraz już końcówka ale jeszcze troszkę...;-)
 
Mi lekarz zwolnienie proponuje od początku czyli od 4 tygodnia a ja up;arcie :) bie chce.....wczorej to już sam stwierdził że jak będę chciała zwolnienie to mam mówić a on już pytać nie będzie.
Kurde to ja na dziwnego lekarza trafiłam:(:no:Pójdę prywatnie może mi da babka, tylko co sobie pomysli, jak nie prowadzi mi ciąży a ja wyskakuje po zwolnienie??:(:wściekła/y:
 
Kurde to ja na dziwnego lekarza trafiłam:(:no:Pójdę prywatnie może mi da babka, tylko co sobie pomysli, jak nie prowadzi mi ciąży a ja wyskakuje po zwolnienie??:(:wściekła/y:
Wydaje mi sie ze moze byc z tym problem skoro to nie lekarz prowadzacy ciaze. Zwolnienie musi byc potwierdzone odpowiednia adnotacja w karcie i uzasadnieniem..
 
Krakowianka79 - ściskam Cię gorąco, nie wiem nawet jak Cię pocieszyć - wiem, że to trudny czas dla Ciebie i Twojego Męża
Ania - ja mam podobnie jak Ty - w I trymestrze lekkie mdłości, a teraz mam odruchy wymiotne i silnie reaguję na zapachy:szok: a płaczę na zawołanie
Asia15 - dobrze, że z maleństwem wszystko ok - łykaj ten magnez i staraj się nie denerwować
Anik79 - super wieści po wizycie
A my chyba z tego samego roku jesteśmy - 79:tak:
LenaDTR - ja jestem na zwolnieniu od samego początku - od 8 października i będę do końca, ale ja chodzę do kliniki leczenia niepłodności, więc tam inaczej podchodzą do człowieka - w pierwszej ciąży pracowałam i teraz nie mam żadnych skrupułów
Ola_fasola - a lekarz nie chce Ci dać zwolnienia???
SIABA - super wieści - dla Ciebie również Wesołych świąt:-)
Gosiagro - przekaż Mamie Mikołaja gratulacje - pewnie odetchnęła z ulgą po wizycie:tak:

a ja pospałam po południu - teraz czekam na M, jak wróci z pracy - miłego wieczorka, bo pewnie dziś już nie zajrzę
 
reklama
U mnie ze zwolnieniem nie ma problemu jeśli idę prywatnie, bo u lekarza na NFZ to bez uzasadnienia to niema szans raczej.

Na dziś przygotowania do świąt praktycznie skończyłam, biszkopt właśnie dopieka się w piekarniku (oby nie opadł :-D ) i tak najwięcej pracy to sobie na jutro zostawiłam ach. Tak to jednak jest jak się ma lenia i wszystko odkłada na później, to się zbiera a jutro to już nie odłożę na czwartek :-)
Fajnie jak się tyle robi, dopiero jak usiadłam to przypomniałam sobie że jestem w ciąży i od 3 godzin nic nie jadłam, strasznie mnie mdlić zaczęło :-)
 
Do góry