reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

krakowianka-napewno dziś zrobią badanie i będzie ok i przynajmiej święta będą spokojne powodzenia!
ja od rana męcze się ze wstawianiem zdjęć i wogóle mi to nie wychodzi jakaś jestem ciemna robie wszystko jak piszą i wpisuje się zdjęcie wyskakuje taki czerwony krzyżyk i co z tego jak niemożna tego otworzyć ech
 
reklama
dziewczyny- trzymam kciuki!!! Uszka do góry-będzie dobrze!

Mój lekarz powiedział, że nie opłaca się robić badań prenatalnych i, że i tak daja tylko 60% wiarygodności...hmm zawsze myślałam, że jak będę w ciąży, to bez prenatalnych się nie obejdzie... Jednak z moim M. zdecydowaliśmy się ich nie robić. Tak, jak napisała ola-fasola - teraz i tak już nic nie zmienimy...
 
agast22 jaki aktywny dzień miałaś :-). Odnośnie fryzjera to przykro :-( ale niestety życie to życie i rządzi się swoimi prawami...

Witajcie,

Ja już po śniadanku :-)
Dziś jadę do fryzjera na nową fryzurę i kolor! A na razie dalej sprzątam i przygotowuję do Świąt :)

lasposa - cieszę się, że dzidziuś ok ... płeć to fajny byłby prezent na urodziny...,

ewelinka307 - szybko zleci ;) trzymam kciuki i daj znać koniecznie!
cobra18 - to życzę, żeby zgodził się na USG - zobaczysz coś pięknego ;)

Ja byłam w niedziele u fryzjera ale tylko na ścięcie... mąż mi zabronił farbować :-(

krakowianka trzymaj się i na pewno wszystko będzie w porządku. daj znać po wizycie koniecznie.

Dziewczyny jest u Was jeszcze śnieg?? U mnie do czwartku to nic nie zostanie :-( Słyszałam jednak że może na sylwestra biało będzie, lepsze to niż nic.

u nas śniegu już malutko i napewno w święta już nic nie będzie. :-(



A ja już po pracy w domku sobie siedzę i się grzeję.:-D
Mojego męża coś rozkłada :-( Właśnie zadzwonił z pracy, bo rano jak wychodziłam to spał jeszcze, że się kiepsko czuje i chyba ma temperaturę :-( Mam nadzieję że wyleży jutro i do wigilii mu przejdzie.
 
Mi ostatnio M. powiedział, że brat jego babci (od strony mamy) miał zaspół Downa... Nie znam się na genetyce, ale nieważne. Dzidzia jest dzidzią i kochać ją bedę bez względu na to jaka będzie:tak: A wierze, że będzie zdrowa:tak:
 
Wróciłam:tak:ząb nadal nie zrobiony do końca:no::eek:
W mieście szał:szok::szok::szok:duuuuuuuuuuużo ludzi, jeszcze więcej samochodów, strasznie ślisko, brak miejsc na parkingu, straszne kolejki do kasy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i zero uprzejmości:no:normalnie prawo dżungli:-p

Lekko jestem wytrącona z równowagi:eek:
Idę serniczek upiec:tak::-D

Czekam na same dobre wiadomości z wizyt:tak:
 
Cześć dziewczyny.

Ja już po dzisiejszej wizycie. Standardowa comiesięczna, więc nawet nie było usg, tym bardziej, że miałam w zeszłym tygodniu. Posłuchałam tylko serduszka, pracuje jak szalone:tak:.
Natomiast mojej gin nie podoba się moje ciśnienie. Dostałam magnez do łykania 3x1 tab. i mam przez miesiąc kontrolnie mierzyć 2 x dziennie.

Ufarbowałam sobie włosy, oczywiście kolor mi wyszedł inny niż chciałam, ale ważne że odrosty zniknęły:-).

krakowianka - trzymam kciuki i nie martw się. Wiem, że łatwo się mówi komuś kogo to nie dotyczy. Ale pamiętaj, że jest to bardzo czułe badanie i trzeba je precyzyjnie wykonać. Jestem pewna, że wszystko jest z dzidzią ok.
 
No i wróciłam:-)
dzidziuś zdrowy i ruchliwy:-) Od główki do pupci 11 cm:-) Co do płci to próbował określić - ale wkońcu stwierdził że ma stary sprzęt i nie chce ryzykować:-) Zdjęcia z dzisiaejszej wizyty nie mam bo juz nie udało się ująć całego malucha:-)
Co do rumienia zakaźnego to on nie ma pojęcia:crazy: nigdy się z tym nie spotkał. Dobrze że jutro ide jeszcze prywatnie:-)
No i mam zwolnienie do 19.01 i tak będę ciągnęła do końca już.

No i krwiak zniknął:)
 
reklama
No i wróciłam:-)
dzidziuś zdrowy i ruchliwy:-) Od główki do pupci 11 cm:-) Co do płci to próbował określić - ale wkońcu stwierdził że ma stary sprzęt i nie chce ryzykować:-) Zdjęcia z dzisiaejszej wizyty nie mam bo juz nie udało się ująć całego malucha:-)
Co do rumienia zakaźnego to on nie ma pojęcia:crazy: nigdy się z tym nie spotkał. Dobrze że jutro ide jeszcze prywatnie:-)
No i mam zwolnienie do 19.01 i tak będę ciągnęła do końca już.

No i krwiak zniknął:)

Super wiadomości:-) I najważniejsze że krwiak zniknął:-):-)
 
Do góry