reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

KASIULKA 1980 przepraszam pochłonęły mnie przygotowania do ślubu;)a co do kary hmm sama nie wiem:)
KRAKOWIANKA te pomiary to sama przyjemność:)
Ja już nie mogę sie doczekać kiedy się dowiem jaka płeć:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam ja tez sie malduje z Pl podroz minela szybko o spokojnie jechalismy 7 godzin wiec nie zdazylam sie zmeczyc za bardzo...
na 19.00 mam dzis wizyte i jestem ciekawa wszystkiego strasznie sie denerwuje i martwie jednoczesnie bo w Holandi niczego na temat mojej dzidzi sie nie dowiedzialam ani jej dobrze nie widzialam jeszcze wiec mam nadzieje ze P. doktor zrobi wszystkie pomiary jakie powinny byc i wyjasni moje wszystkie watpliwosci no i, moze, ,poznam plec????,,,,,,

trzymAjcie kciuki !!!!
wlasnie maly mi pomaga pisac
 
witam ja tez sie malduje z Pl podroz minela szybko o spokojnie jechalismy 7 godzin wiec nie zdazylam sie zmeczyc za bardzo...
na 19.00 mam dzis wizyte i jestem ciekawa wszystkiego strasznie sie denerwuje i martwie jednoczesnie bo w Holandi niczego na temat mojej dzidzi sie nie dowiedzialam ani jej dobrze nie widzialam jeszcze wiec mam nadzieje ze P. doktor zrobi wszystkie pomiary jakie powinny byc i wyjasni moje wszystkie watpliwosci no i, moze, ,poznam plec????,,,,,,

trzymAjcie kciuki !!!!
wlasnie maly mi pomaga pisac

Trzymamy kciuki i koniecznie daj znać po wizycie :-)
 
Jestem juz po wizycie i zaraz się porycze. Wszystko ok poza przeziernością - 3mm, dostałam skierowanie na badania na Polną do poradni patologii. To jest 13 tc i 4 dni. Nie mogła uchwycić maluszka bo ruszał się jak oszalały. Potem zmierzyła i serce mi zamarło. Może uda mi się w środę wcisnąć na te badania bo potem bedzie to już 14 tc i będzie za późno. MAM DOŚĆ ŚWIĄT I WSZYSTKIEGO.:-(
 
ja już wróciłam z zakupów, zadowolona i szczęśliwa - jeden biustonosz (numer większy) kupiony, drugi "rosnący" zamówiony ;), dodatkowo majteczki ;) i sweterek tunika!
nie kupiłam tylko prezentu dla teścia ale był wypadek i korek i nie było jak dojechać ....

gosiagro - ja mam wizytę o 11 a potem jeszcze duuuużo spraw na mieście więc do domu dotrę pewnie po 19 ... ;(

lena - cieszę się i gratuluję wieści o dzidziusiu no i oczywiście życzę wszystkiego naj na nowej drodze życia!

sealet - wow, dużutki ten Twoj dzidziuś już! a nospy nie ma co się bać - nie szkodzi ;)

anecznik - właśnie słyszałam, że ponad połowa Legnicy nie ma ogrzewania od rana ... Ty mam nadzieję nie marzniesz ...

koriander - dobrze, że nie odesłali Waszego lotu np. do Warszawy .... a jak tam polski chlebek????

mama mikołaja - szybciutko dojechaliście ... myślałam, że samochodem to dłużej!
i trzymam kciuki za wizytę!

krakowianka79 - po pierwsze nie zamartwiaj się na zapas, taki wynik jeszcze niczego złego nie oznacza - zrób kolejne badania!, moja gina nas ostrzegała, żeby nie wspadać w panikę nawet jeśli będzie powyżej 4mm - to jest tylko szacunkowe ryzyko a nie wynik, że Twój dzidziuś ma wady!
czekaj na kolejne wyniki - one w większości wypadków są już dobre ;)
a dzidziuś nie potrzebuje Twoich nerwów ... i zamiast nie lubić Świąt pomyśl życzenie i wyślij do nieba

a my będziemy trzymały za Was kciuki ... tak jest dziewczyny???
 
reklama
Witajcie, ale miałam dzisiaj dzień. Zadzwonili do mnie z przedszkola że moja mała ma rumień zakaźny i mam ją pilnie zabrać z przedszkola. Na szczęście odebrał ją mój mąż, ale jak zaczęłam czytać o tym rumieniu w internecie i co on oznacza dla kobiet w ciązy to wpadłam w panikę. Dobrze że mam jutro na 13 wizytę to się dowiem czegoś więcej od lekarza w przychodni. A w środe zapisałam sie prywatnie do mojej lekarz ginekolog. Chociaż przez telefon powiedziała mi że lepiej zebym sie nie zaraziła bo to bardzo niebezpieczne i najlepiej jakbym się odizolowała od dziecka:-(łatwo powiedzieć trudniej wykonać. Ryczeć mi się chce, bo jak tu wytłumaczyć dziecku że nie ma się zbliżać do mamy i nie może się do niej przytulić. Ja się chyba nerwowo wykończe.
 
Do góry