reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam się z samego rana ja noc znowu nie przespana a juz młodego do szkoły wysłałam jadą dzisiaj do teatru .Wczoraj miałam przypływ energii więc z tego korzystałam dom posprztany pranie porobione co można było ugotować i upiec zrobione troche sie narobiłam ale efekty widac moze dlatego spac nie moglam
 
reklama
WITAJCIE- przez ostatnie 3 dni nie pisąlam nic. W domu przedświateczxny szał, córke wysłalismy do teściów a ja i mąż w sumie mąż robiliśmy: kapustke z grzybkqmi, bigosik, barszczyk i to wszystko potem w słoje bo balismy sie,że się zpsuje. Do tego porządki, choinka. W sumie ja tylko kapustke zrobiłam reszte mężuś ;-). Dzisiaj jedzie po karpiki i popływaja do jutra w wanience bo córka inaczej nam nie pozwoli, w sumie to miły zwyczaj, te pływające rybki.

Dzisiaj idę o 15 na USG- i juz cykam, życzę wszystkim mającym wizyty powodzenia ;-)
 
Hej. Ja codziennie teraz po przebudzeniu patrze czy wciąż jest śnieg za oknem i jaka temperatura, jeszcze tylko parę dni do świąt może wytrzyma :-) Ja dziś ubieram choinkę :-) no i gotowanie i pieczenie więc liczę że nastąpi przypływ tej cudownej energii z drugiego trymestru :-) Chodź nawet jeśli nie przypłynie to samo się nie zrobi ;-)
 
dzieńdoberek!
Właśnie zajadam śniadanko a po śniadanku powoli biore się za szykowanie ślub o 15 30 więc jak zaczne się stroić to wcale nie tak dużo czasu a jeszcze swoje dziewczyny musze przygotować do wyjścia i oczywiście mój pewnie też będzie potrzebował pomocy jak to facet:tak:pewnie dziś niebęde zaglądać zbyt często ale postaram się już po ślubie i przyjęciu zajrzeć

kochani wszystkiego naj naj naj na nowej wspaniałej drodze życia :-)
 
Hej. Ja codziennie teraz po przebudzeniu patrze czy wciąż jest śnieg za oknem i jaka temperatura, jeszcze tylko parę dni do świąt może wytrzyma :-) Ja dziś ubieram choinkę :-) no i gotowanie i pieczenie więc liczę że nastąpi przypływ tej cudownej energii z drugiego trymestru :-) Chodź nawet jeśli nie przypłynie to samo się nie zrobi ;-)

W Poznaniu mega pada snieg, sypie jak nic, dawno tak intensywnie nie leciał śnieg.:happy:
 
czytałam o tym, aż dziwne że przy takim wysiłku fizycznym z dzieckiem wszystko było ok.



Wszystkiego naj na nowej drodze życia :-d:-d:-d






super wiadomości dziewczyny :-d gratuluje.

A ja dzisiaj skończyłam wcześniej pracę o godzinkę i mąż po mnie przyjechał :-) i stał przed pracą z bukietem kwiatów i torebką prezentową wypełnioną po brzegi rafaello (mogę je jeść tonami :-d) normalnie byłam w szoku chociaż wiedziałam że pamięta o moich urodzinach ale jakoś się nie spodziewałam (tzn wypadło mi z głowy bo wczoraj w pracy załoga z szefową zrobiły mi prezent - dostałam książkę "ciężarówką przez 9 miesięcy" i taką skrzyneczkę na klucze i jakoś dzisia nie spodziewałam się jako takich prezentów bo myślałam już o weekendzie :-d:-d:-d ). Humor mi się od razu poprawił.

hefi- 100 lat zdrówka, spełnienia marzeń no i wszystkiego czego sobie życzysz :-)
 
Dzień Dobry!!!!

U nas chyba śnieżek prószył w nocy bo jest dość biało za oknem...W sumie jak na warunki angielskie to jest całkiem fajnie...właśnie tak świątecznie, mroźnie biało...Mój P. 10 minut samochód odśnieżał i szyby skrobał dzis rano...Ja wczoraj po dłuuuuugim spacerze i zakupowych szaleństwach padłam ...Bardzo dobrze mi się spało...Chyba potrzebowaliśmy z maleństwem zaczerpnąć świeżego powietrza....
 
reklama
Karo 85- współczuję włamania, do miłego ;)
dorotka 28de, askut, zdec, izia_tcz, gnieska, tirney - gratuluję wizyt, piękne wieści, oby tylko takie były na tym naszym forum. :-)

agast- gratuluję dziewczynki,

askut- ja jeżeli będzie wszystko ok to również będę rodzić na Lutyckiej, juz tam kiedyś rodziłam i jak dla mnie ok. Spadam dziewczyny bo kumpelka przychodzi.
 
Do góry