reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Hej!
Jakos ostatnio nie mam weny do pisania, w sumie sama nie wiem dlaczego...
Dzisiaj w nocy moim znajomym urodzil sie synek :) Ciaza od 4 tygodnia z zagrozeniem, a dzidzia cala i zdrowa :tak: Porod trwal 8 godzin czyli jak na pierworodke to nie tak dlugo;-)
Dzisiaj znowu ide do dentysty, ale na szczescie to juz przed ostatnia wizyta:cool2:
Zazdroszcze tym ktore maja wizyty jeszcze przed swietami... Ja musze czekac do 28.12. to az 13 dni....:-(
 
reklama
Dzisiaj o 16 mam wizytę u lekarza, która jeszcze?? Z tego co pamiętam nie byłam sama :-)

Ja też mam dziś wizytę o 13.00...Moje pierwsze USG....Nie mogłam spać z podniecenia....Pierwszy raz zobaczę moją pchełkę kochaną.
icon7.gif
...Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku...Troszkę się denerwuję...Trzymajcie kciuki Kochane a ja życzę powodzenia innym mamom mającym dziś wizytę...Samych dobrych wieści Dziewczyny
 
Ja rowniez sie witam, widze ze na forum lekkie zimowe odretwienie albo moze przedswiateczna krzatanina sie zaczela :-D

Ja zaraz uciekam na zakupy, trzymam kciuki za wizyty, Agi79 to twoja pierwsza wiec trzymam szczegolnie mocno!:tak::tak:
Dzis wieczorem mamy swiateczno-pozegnalna kolacje ze znajomymi, jak wytrwamy do polnocy to w planie toast szampanem dla dzieci :-D:-D pycha!

Milego slonecznego dnia kochane, mam nadzieje ze za oknem piekny puch u was!
 
Witajcie,

anecznik, Agi 78 - życzę samych pozytywnych wieści i miłego oglądania Waszych pociech:-) i koniecznie dajcie znać co i jak!
Agi78 - pierwsze USG to naprawdę wielkie przeżycie ... też bym nie spała ....

ja chodzę po skierowanie na badania do internisty do placówki gdzie mam abonament - tak więc kosztuje mnie to tylko dojazd :-)

u nas biało za oknem :-), nie jest dużo śniegu ale i tak jest juz super ...

dziś koniecznie muszę kartki świąteczne wypisać i wyslać ...

miłego dnia :-)
 
kpi23 wczoraj miałam PAAP-A, a za 5 tygodni idę na test potrójny. To będzie już 17-18 tydzień.

Oczywiście też mam wylew na pół ręki. Doszłam do wniosku, że to nie jest wina moich żył tylko braku umiejętności.;-). Jedynie w Medicoverze potrafią mi ładnie zebrać litry krwi bez śladu żadnego:-D.

Agi78 trzymam kciuki za pierwszą wizytę, pochwal się jak tylko wrócisz:tak:
 

dziewczyny, super zakupy na allegro robicie ...
muszę się przekonać bo ja jakoś nie mam odwagi ... zawsze sie zastanawiam czy będzie mi się podobało jak zobaczę na żywo no a po drugie to czy ja w ogólę będę w tym dobrze wyglądać ....
jak sobie z tym radzicie???

kpi23 wczoraj miałam PAAP-A, a za 5 tygodni idę na test potrójny. To będzie już 17-18 tydzień.

Oczywiście też mam wylew na pół ręki. Doszłam do wniosku, że to nie jest wina moich żył tylko braku umiejętności.;-). Jedynie w Medicoverze potrafią mi ładnie zebrać litry krwi bez śladu żadnego:-D.

muszę o tym teście poczytać ...a nie jest to tzw. połówkowy???

jak dla mnie to najlepiej pobierają w Centrum Damiana ;)

Ja też miałam tak robić, ale okazuje się że w mojej przychodni bezpłatna jest morfologia i mocz za pozostałą większość (np. różyczka, toksoplazmoza, gupa krwi, przeciwciała, HCV i inne) nawet na skierowanie od lekarza rodzinnego trzeba płacić.

no u mnie w pakiecie jest wszystko więc korzystam dopóki mogę ...
 
Witajcie kochane
cieszę się, że wszystkie wizyty sa udane :tak:, ja mam lenia od 2 dni, leże, leżę i jeszcze raz leżę.

Ewelinka- ja mam wizyte 21 a ty 22 spoko damy rade, ja też się już zaczynam martwić ale zastanawiam się po co?

Wczoraj przyjechały do mnie dwie bluzeczki - znacie je tydzień temu równo je zamawiałyśmy z poslizgami 1-2 dniowymi, powiem że bluzeczki ok (tunika i podkreslająca brzuszek) nie wiem tylko dlaczego czekałam aż tydzień, ludu za spódnicą i spodniami czekałam 1,5 dnia.

Za mamusie mające dziś wizyty trzymam kciuki ;-);-);-);-);-);-)

tierney-gratuluję pierścionka

na TVN mówią o invitro - któryś z posłów ma pomysł, palant jeden żeby karać więzieniem za invitro
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieńdobry!
asia15-super wieści
agi78,anecznik-powodzenia na wizytach trzymam kciuki
athena83-ja robie też prywatnie i nie dość że zapłaciłam320zł to jeszcze trzeba było stać15minut ale to mój stał ja sobie siedziałam.myślałam sobie że teraz pójde do internisty po skierowanie na badania ale okazuje się ze darmowo można zrobić tylko mocz i krew co jest najtańsze za reszte czyli przeciwciała różyczki toksoplazmozy cytomelagii,hiv,wr,tsh, trzeba płacić .ale przynajmiej krew pobrali mi profesjonalnie i nie było nawet śladu wydaje mi się że to zależy jednak od umiejętności pielęgniarki:tak:
 
Do góry