reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny, mam do Was pewne pytanie.

Czy któraś z Was jest nałogową palaczką? Jak sobie radzicie z nałogiem?


Ja juz nie pale od dwoch miesiecy:-).Na poczatku bylo ciezko, ale wiedzialam ze chce miec dziecko, wiec kiedys i tak bym musiala.Najgorzej bylo na imprezach jak sie napilam alkoholu ale teraz mam brak procentow wiec nawet mnie nie ciagnie.Przy Dominiku takze nie palilam ale jak poszlam do pracy to sie zaczelo znowu:-(.Mam nadzieje ze teraz tak nie bedzie i bede twarda:-p.Na szczescie do pracy nie bede musiala wracac bo nie pracuje.
 
reklama
Ola_fasola, na razie teściki, też zrobiłam kilka ;-) No i okresu nie ma, termin już parę dni temu minął ;-) Tempka wysoko... No ale potwierdzenie za niecałe 2 tygodnie, jak już pisałam (chciałabym wiedzieć, że serduszko bije). Termin wyliczony dzięki testom owu, dokładnym i od miesięcy prowadzonym obserwacjom cyklu (tempka, śluz, szyjka), no i datom seksiki z mężem ;-D
A Ty już umówiona na wizytę?
 
Ola_fasola, na razie teściki, też zrobiłam kilka ;-) No i okresu nie ma, termin już parę dni temu minął ;-) Tempka wysoko... No ale potwierdzenie za niecałe 2 tygodnie, jak już pisałam (chciałabym wiedzieć, że serduszko bije). Termin wyliczony dzięki testom owu, dokładnym i od miesięcy prowadzonym obserwacjom cyklu (tempka, śluz, szyjka), no i datom seksiki z mężem ;-D
A Ty już umówiona na wizytę?
Tak, ja idę we wtorek! Lekarz powiedział że na USG pewnie nic nie będzie jeszcze widać ale chce się upewnić że wszystko jest dobrze. Mam nadzieję, że tak będzie.
 
reklama
Do góry