reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
dziewczyynyy ja zwariuujeee...normalnie do grobu mni wpędzi ta ciąża....
Dzisiaj sobie grzecznie leże, nawet nie boli mnie brzuch i mało na rzygi się zbiera...idę siku i co? ŻYWA KREW W GACIACH!
No to jazda do szpitala - całe szczęście mam blisko....
i co?
jak dotarłąm do szpitala do już przestało lecieć - w środku tylko jakaś smuga mała została...Nie wiadomo skąd krwawienie - przynajmniej tak mówiły panie badające mnie. Usg ok.
Dzidzia dalej mrygała serduchem...CRL 0,57 co wychodzi na 6tydz2dz.
Krwiaków nie ma - przynajmniej tak mówiła ta lekarka...baardzo młoda bo młoda ale mam nadzieję, że się zna....
Pytałam o odklejanie kosmówki czy jest ale pani lekarz machnęła tylko oczami na znak "przestanie pani w końcu gadać - to ja tu jestem lekarzem" i nie odpowiedziała...więc muszę wierzyć, że wszystko ok.
...ale jak tak dalej pójdzie to ja się wykończe zanim dotrwam do kolejnego usg...
a może to ten clexan??wczoraj zrobiłam pierwszy zastrzyk...

Strasznie wspolczuje :( Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i to byl tylko rezultat zastrzyku...
 
dziewczyynyy ja zwariuujeee...normalnie do grobu mni wpędzi ta ciąża....
Dzisiaj sobie grzecznie leże, nawet nie boli mnie brzuch i mało na rzygi się zbiera...idę siku i co? ŻYWA KREW W GACIACH!
No to jazda do szpitala - całe szczęście mam blisko....
i co?
jak dotarłąm do szpitala do już przestało lecieć - w środku tylko jakaś smuga mała została...Nie wiadomo skąd krwawienie - przynajmniej tak mówiły panie badające mnie. Usg ok.
Dzidzia dalej mrygała serduchem...CRL 0,57 co wychodzi na 6tydz2dz.
Krwiaków nie ma - przynajmniej tak mówiła ta lekarka...baardzo młoda bo młoda ale mam nadzieję, że się zna....
Pytałam o odklejanie kosmówki czy jest ale pani lekarz machnęła tylko oczami na znak "przestanie pani w końcu gadać - to ja tu jestem lekarzem" i nie odpowiedziała...więc muszę wierzyć, że wszystko ok.
...ale jak tak dalej pójdzie to ja się wykończe zanim dotrwam do kolejnego usg...
a może to ten clexan??wczoraj zrobiłam pierwszy zastrzyk...
Agneiszka ja do dzis mam takie lekkie plamienia, juz zanikaja naszczescie , bo jest coraz mniej na wkładce prawie nic, moj lekarz ostatnio powiedzial mi ze tak czasami bywa i nie musi to oznaczac odrazu czegos strasznego!!!! trzymaj siei nie zamartwiaj!!! bo nie wychodzi to na zdrowko!!! ;-)
 
Agnieszka bardzo Ci współczuję że przeżywasz takie chwile i dziękuję dziewczyny za współczucie. Witam Olka fasolka.Właśnie na dniach moja siostra będzie rodziła a ma na imię Olka ale nie fasolka:-)
 
reklama
Musimy być wszystkie dobrej myśli chociaż mi po wczorajszym płaczu i stresie z bolem wieczornym brzucha różne rzeczy przychodziły na myśl. Ale dziś jest ok w Toruniu świeci słońce i muszę dziś lub jutro moje starsze dziecko wyciągąć na spacer to się dotlenię i odstresuję.
 
Do góry