reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dobrze macie ze mozecie sobie pospac w ciagu dnia.Ja niestety moge o tym zapomniec chyba ze w weekendy kiedy maz ma wolne:-(
Wy tu piszecie o usg i pecherzykach a ja musze czekac jeszcze 2 miesiace:wściekła/y::szok:
Raczej nie wytrzymam do tego czasu i chyba pojde prywatnie do polskiego.Szkoda mi tylko kasy bo pewnie wezmie z 200 funtow, a wolalabym wydac na synka.Narazie zadnych niepokojacych objawow nie mam wiec zobacze i sprawdze swoja cierpliwosc:zawstydzona/y:
 
annajak ja byłam u mojej gin. narazie jeden raz w celu potwierdzenia ciąży :tak:miałam badanie ginekologiczne, pobraną cytologię oraz usg. Na usg widziałam bijące serduszko :-D:-). Panio doktor założyla mi kartę ciąży i dała skierowanie na badania krwi i moczu (trochę tego jest) mam je zrobic przed następną wizytą. Kolejny raz sie spotkamy 19.11 dopiero, bo ona mówi ze nie ma potrzeby tak częstych badań we wczesnej ciąży jeśli nic się nie dzieje, a tym bardziej że nie jest to pierwsza moja ciąża. Termin wyznaczyła tak, żeby można było zaraz zrobic kolejne usg (między 12 a 14 tyg. jeśli się nie mylę). No i oczywiście jeśli cokolwiek by mnie niepokoiło to ona jest pod telefonem, lub na oddział.
 
Witajcie dziewczynki,

późno zawitałam, ale cały dzień spędziałm w łożeczku na leniuchowaniu i ogladaniu tenisa:-D

Kaśki - strasznie mi przykro z powodu twojego pieska. Trzymaj się!!

ajak WITAJ, mamy taki sam termin:-D

Gosia*** - ja narazie się jeszcze w ubrania mieszczę, bo przez te wymioty 2 kilo schudłam, ale na pewno nadrobie!

Agnieszka-- - przykro mi, że musiałaś takie stresy przechodzić, moze to przez zastrzyk, u mnie to nie wystąpiło

Ola_fasola Witaj:-D:-D
 
Oj aż zazdroszczę tym, które mogą poleniuchować w dzień... u mnie z Wojtusiem nawet chwili wytchnienia hihi

A to mojej córci :-)mussssujące imię hihi
 

Załączniki

  • wiktoria.jpg
    wiktoria.jpg
    212,3 KB · Wyświetleń: 29
Tuchna a jak sobie radzisz z niepaleniem w ciąży? Bo ja tak średnio.

Wiem, że nie powinnam ale nie mogę się czasami powstrzymać

nie radzę sobie. mój lekarz powiedział,że mam nie rzucać tylko bardzo mocno ograniczyć. Palę już 10 lat non-stop , i jak próbowałam rzucić z miesiąc temu to było bardzo źle , więc chyba bym tylko mu zaszkodziła. No i teraz popalam R1 minima cienkie, więc tak oszukuje siebie.
 
Dziewczyny nie palcie w ciąży !!! To na prawdę można rzucić. Trzeba tylko chcieć. Ja nie palę i nie mam takiego problemu. Ale mój mąż palił wiele lat, i rzucił dla dziecka (jeszcze w fazie starań) :-) . Palenie szkodzi i Wam i Maluszkowi,pomyślcie o tym.
Życzę chęci i silnej woli aby Wam się udało przestać palić !
 
reklama
Dziewczyny, mam dziwne pytanie- czytałam, że nie powinno się jeść w ciąży surowych owoców morza... Dziś dostałam straaaszną ochotę na moją ulubioną sałatkę z surimi- czy Wy się orientujecie, czy te pałeczki krabowe są z surowego mięsa, czy nie? Gdzie indziej czytałam, że w ogóle nie można jeść w ciąży owoców morza, a nawet ryb...., jak to jest???
tuchna, kasiulka- no to ładnie pospałyście:-)
 
Do góry