reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny pewnie już śpicie, a ja chciałam Wam tylko powiedzieć,że miałam dziś super dzień, najpierw z mężem i synkiem całkiem spontanicznie pojechaliśmy do Kołobrzegu, odwiedzić jego córeczkę a potem wieczorem byliśmy na USG w szpitalu i wiecie co WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU!!!! :-):-D wszystkie pomiary wyszły w normie, serducho biło 160 na minutę i wszystko jest tam gdzie być powinno i w takim stanie jak być powinno,lekarz robił mi USG prawie pół godziny i mogliśmy sobie pooglądać dzidzię z każdej strony, a dzidziuś fikał jak szalony :-) niestety płeć nadal nieznana, ale siusiaka nie było widać,więc nadzieja na dziewczynkę nadal jest:-):-D. Zdjęcia już wstawione, są boskie!!!!!
Wszystkim pozostałym mamusią gratuluje udanych wizyt, miałam kilkanaście stron do nadrobienia po powrocie!!!:-):-D
 
Ja po imieninach u teściowej. Było nawet fajnie. Teściowa prawie ze schodów spadła jak zobaczyła wnuki z kwiatkami:-D(więc wiecie...jest jakiś sposób:-p:-p:-p)Niespodzianka się udała, a teraz zmykam do spanie, bo skonana jestem:tak:

Spokojnej nocy dziewczynki.
 
Dziewczyny pewnie już śpicie, a ja chciałam Wam tylko powiedzieć,że miałam dziś super dzień, najpierw z mężem i synkiem całkiem spontanicznie pojechaliśmy do Kołobrzegu, odwiedzić jego córeczkę a potem wieczorem byliśmy na USG w szpitalu i wiecie co WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU!!!! :-):-D wszystkie pomiary wyszły w normie, serducho biło 160 na minutę i wszystko jest tam gdzie być powinno i w takim stanie jak być powinno,lekarz robił mi USG prawie pół godziny i mogliśmy sobie pooglądać dzidzię z każdej strony, a dzidziuś fikał jak szalony :-) niestety płeć nadal nieznana, ale siusiaka nie było widać,więc nadzieja na dziewczynkę nadal jest:-):-D. Zdjęcia już wstawione, są boskie!!!!!
Wszystkim pozostałym mamusią gratuluje udanych wizyt, miałam kilkanaście stron do nadrobienia po powrocie!!!:-):-D

Gratuluję!!! Bardzo się cieszę:tak::-)
 
Dziewczyny pewnie już śpicie, a ja chciałam Wam tylko powiedzieć,że miałam dziś super dzień, najpierw z mężem i synkiem całkiem spontanicznie pojechaliśmy do Kołobrzegu, odwiedzić jego córeczkę a potem wieczorem byliśmy na USG w szpitalu i wiecie co WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU!!!! :-):-D wszystkie pomiary wyszły w normie, serducho biło 160 na minutę i wszystko jest tam gdzie być powinno i w takim stanie jak być powinno,lekarz robił mi USG prawie pół godziny i mogliśmy sobie pooglądać dzidzię z każdej strony, a dzidziuś fikał jak szalony :-) niestety płeć nadal nieznana, ale siusiaka nie było widać,więc nadzieja na dziewczynkę nadal jest:-):-D. Zdjęcia już wstawione, są boskie!!!!!
Wszystkim pozostałym mamusią gratuluje udanych wizyt, miałam kilkanaście stron do nadrobienia po powrocie!!!:-):-D

Gratuluje serdecznie!! :)
 
Witajcie:-) wpadałam tylko się przywitać i życzyc wszystkim spokojnej środy pełnej wspaniałych wiadomości:-) mi w zaszczycie:rofl2: przypadł dzisiaj dyżur w pracy do 18. Jak to wytrzymam nie mam pojęcia, ja o 17 padam i spie, najwyżej uczycię to na biurku:-)

paulka82- gratuluję wspaniałych wiadomości

Miłego dzionka
 
Witam się i ja. Niestety znów spać nie mogłam:wściekła/y:yhhhhh Miłago dnia Wam życzę i samych dobrych wiadomości:tak::-)

Poryczałąm się dziś na widok mojego suwaczka:-p:zawstydzona/y:ten nosek cudny:sorry:...ach...te hormony hihi
 
paulka82 super wiadomości oby już tylko takie u nas były do końca ciąży.:tak:

Ja ambitnie dzisiaj chciałam iść na badania ale chęć zjedzenia czegoś była większa. Więc standardowo już mówię "jutro na pewno pójdę" ;-)

A ja chciałam się wam pochwalić, że mój mąż z mebli olcha z robił śliczne wenge :-D
Zajęło mu to 2 dni na 1 szafę i stolik ale efekt naprawdę mnie powalił. Jeszcze tylko 1 szafa (niestety największa) i koniec syfu w mieszkaniu na jakiś czas.:-D
Mam jeszcze plan przemalować sypialnię bo będzie pokojem dziecka docelowo ale to może w przyszłym roku uświadomie o tym mojego kochanego męża :tak::laugh2:.
Chyba będę musiała go jakoś przekabacić żeby bardzo zly nie był :-p na moje pomysły. :tak:
 
reklama
Do góry