reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hefi ja to dzisiaj tylko pasztet z pomidorami:)Jem jak szalona:)Chyba cos na czerwono jedzenie :)Jak nie pomidor to papryka:)


Ja mam podobnie, muszę codziennie maksymalnie co drugi dzień zjeść pomidora. Do tej pory jadłam je raz na ruski rok a teraz :szok:
Znajoma mi opowiadałam że jej koleżanka jak była w ciąży to bardzo często jadła zupę pomidorową a teraz patrzeć na nią nie może, a z tego co pamiętam jej dziecko ma już parę lat :-) :-)

Cieszę się że są już tylko same dobre wieści z wizyt lekarskich. Przestaje się pomału bać swojej wizyty :-)
 
reklama
Wróciłam :-) Same dobre wieści :-)

Maleństwo ma 66,4 mm, serduszko bije 160 na min, przezierność w normie w samym środeczku :-) Ale się cieszę!!!

Usg było dzisiaj już przez brzuch, żeby moi chłopcy mogli sobie też popatrzeć, ale przez to obraz był mniej wyraźny i zdjęcie też słabiutkiej jakości- ale może wkleję mimo wszystko jak Piotrek pójdzie spać :-) Płci jeszcze nie widać- mój lekarz mówi, że za wcześnie.. A co do ruchów to powiedział, że nie może mi powiedzieć na pewno, że ich nie czuję , ale, że to raczej niemożliwe... Że przy drugiej ciąży ruchy odczuwalne są w 18 tygodniu, czasem wcześniej, ale nie w 13tym...


Super!!!
 
zdec - niestety nie pomogę, nie znam się na tym ... ale rozumiem, że jakoś za mało Ci wyszło?

czekam teraz na pensję za grudzień i zobaczymy jak to wyjdzie u mnie ... dobrze jest o tyle, że pracodawca mi płaci i sam rozlicza się z ZUS ....

Nie wiem właśnie czy za mało czy nie. Mi najpierw płaci pracodawca, a potem będzie płacił ZUS. Więc nie wiem czy to zależy może od sobót i niedziel które obejmuje zwolnienie, a pracodawca za nie nie płaci, tylko potem w rozliczeniu następnego miesiąca uwzględnia to może ZUS??

Wróciłam :-) Same dobre wieści :-)

Maleństwo ma 66,4 mm, serduszko bije 160 na min, przezierność w normie w samym środeczku :-) Ale się cieszę!!!

Usg było dzisiaj już przez brzuch, żeby moi chłopcy mogli sobie też popatrzeć, ale przez to obraz był mniej wyraźny i zdjęcie też słabiutkiej jakości- ale może wkleję mimo wszystko jak Piotrek pójdzie spać :-) Płci jeszcze nie widać- mój lekarz mówi, że za wcześnie.. A co do ruchów to powiedział, że nie może mi powiedzieć na pewno, że ich nie czuję , ale, że to raczej niemożliwe... Że przy drugiej ciąży ruchy odczuwalne są w 18 tygodniu, czasem wcześniej, ale nie w 13tym...

Gratulacje!!!:-)
 
anecznik - może i zdrowszy ale na pewno w tej chwili smaczniejszy, u nas są takie niedobre teraz pomidory ....:no: ...
i jeszcze wcinam ogórki kwaszone i tzw. kanapkowe ROLNIKA ... mniam ... pycha ....

zdec - powinnaś chyba dostać troszkę więcej bo dochodzi zasiłek ...
a nie możesz podpytać kadrowej u siebie w pracy?
 
Wróciłam :-) Same dobre wieści :-)

Maleństwo ma 66,4 mm, serduszko bije 160 na min, przezierność w normie w samym środeczku :-) Ale się cieszę!!!

Usg było dzisiaj już przez brzuch, żeby moi chłopcy mogli sobie też popatrzeć, ale przez to obraz był mniej wyraźny i zdjęcie też słabiutkiej jakości- ale może wkleję mimo wszystko jak Piotrek pójdzie spać :-) Płci jeszcze nie widać- mój lekarz mówi, że za wcześnie.. A co do ruchów to powiedział, że nie może mi powiedzieć na pewno, że ich nie czuję , ale, że to raczej niemożliwe... Że przy drugiej ciąży ruchy odczuwalne są w 18 tygodniu, czasem wcześniej, ale nie w 13tym...

Super wieści :-D
gratuluje!!
 
reklama
Moje hormony są niezłe, tym razem pozytywnie :-) Nie sądziłam bowiem że zwykły program telewizyjny mógłby mnie tak rozbawić. Z ciekawości spojrzałam co dla na przygotowała telewizja na święta i nie rozczarowałam się coroczna tradycja. Polsat mnie rozbawił najbardziej w święta oczywiście jak od lat "Kevin sam w domu", "Kevin sam w Nowym Yorku" i "Szklana pułapka" :-) Coś mi się wydaje że jeszcze nasze dzieci będą to oglądać za parę lat podczas świąt :-)
 
Do góry