reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
wrocilam z wizyty w szpitalu wsciekla i bez:shocked2::szok:silna...
mialam nadzieje ze z pania ginekolog bedzie sie lepiej rozmawialo i wiecej sie dowiem a tu ***** !!! (sorki ale jestem wsciekla)
wyjasnila mi tylko ze biore za duza dawke lekow na tarczyce ale to mam porozmawiac z pania endokrynolog i chciala mi zrobic echo serca ktore sie robi w 20 tyg. a dzis jest dopiero 15 tydz i nic nie bylo widac taki sprzet jak maja do usg to nawet zdjecia nie bede wklejac bo nie wyglada to jak moje dziecko tylko jakies 2 kreski i nic wiecej...:no::no: pojezdziala mi po brzuchu a ze nic nie mogla zobaczyc to powiedziala ze mam przyjechac jednak w 20 tyg. i pytam ale jak z moim dzieckiem a ona burknela 'wszystko dobrze" ja nie widzialam nawet rak tylko glowa niby widoczna ,niewiem ile wazy jakie duze jest moje dzieciatko nic nic!!!,jestem przerazona tym co widzialam na usg ...nawet niechce mowic z czym mi sie to skojarzylo:no::no::no:
teraz mam dopiero wizyte 11.01 !!! dobrze ze jade do PL na swieta to tam zrobie normalne usg !!!!!
niewiem czy plakac czy sie nie martwic, tylko sobie tlumacze ze chyba wie co widziala i nie oklamala by mnie?????
Brak mi slow!!!!!!!:crazy::shocked2::shocked2:

Współczuję takiej wizyty, Pozostaje mieć nadzieję że gdyby coś było źle to "pani doktor" by zauważyła. Ja zrobiłabym prywatnie usg...dla własnego spokoju:tak:



U mnie tradycyjnie ubiera się w Wigilję albo dzień dwa wcześniej ...

U mnie tez w wigilię :tak::-)
 
Witajcie dziewczyny
Pospałam do 12, przynajmniej czas szybciej zleciał.... do 17 w sumie już niedługo... Byłam u henny, wreszcie wyglądam jak człowiek, no i teraz przyszła pora na kawusię z Wami :-)

Kasiek1983- zdrówka kochana
Koriander- to trzymam kciuki za mieszkanko!!!
karo- ja też mam wizytę z usg o 17 :-)
mama mikołaja- kurcze, coraz lepiej myślę o polskiej służbie zdrowia... Ale jedno jest pewne- gdyby było coś nie tak to lekarka na pewno nie puściła by cię do domu jeszcze z kolejnym terminem na styczeń... Nie martw się Kochana, niedługo będziesz w Polsce to zobaczysz na spokojnie swoje maleństwo!
ewelinamariusz- my ubieramy z reguły choinkę w samą wigilię, albo dzień przed....
czarna wiedźma- co to za świecące sople? nigdy takich nie widziałam, a też mamy domek, też chcę sople:-p

Dzisiaj przyszły z allegro kalendarze z fotkami Piotrusia- są śliczne, jestem zachwycona :-)

Miłego dnia dziewczyny!
 
ja tez jade na swieta do Polski na porzadne badanie ginekologiczne + usg+badania krwi i moczu+ cala reszta :tak:
Polecam ostateczna opcje jesli cie to uspokoi: idz na usg prywatnie, kosztuje ok 35-55€ w zaleznosci od miasta, moze warto dla swietego spokoju?

oczywiscie ze bede wszystkie badania robic w PL bez problemu zapytam o wszystko co mnie interesuje ,bez gadania mam dosc ich leczenia ,jeszcze wczoraj doczytalam ze holandia jest na 1 miejscu pod wzgledem umieralnosci dzieci przy porodzie,poronien itd !!!!:szok::szok::szok:
staram sie myslec pozytywnie i wierze ze Bog jest z nami i pozwoli nam dojsc do konca szczesliwie :tak::tak:
KORIANDER ty mieszkasz w Holandi??? bo pogubiłam sie czy tylko rodzilas tutaj????
 
reklama
kpi mi czas bardzo szybko leci :tak: Jeszcze pamietam jak wyskoczyly dwie kreski na tescie ciazowym a tu juz drugi trymestr..i swieta za pasem, i cale miasto tak pieknie przyozdobione, na starowce lodowisko i sztuczne renifery i goraca czekolada szkoda ze nie umiem jezdzic :-D:-D

Kajdusia juz chcialam cie za uszy pociagnac zebys pokazala Piotrusiowy kalendarz ale mnie uprzedzilas :tak: ide popatrzec, a ty sie pewnie juz szykujesz na wizyte? Czekamy, czekamy :tak:

czarna wiedzmo to wasz domek pewnie zablysnie jak w bajce! sliczna atmosfera na tych zdjeciach z alegro.

mama mikolaja tak ja tu mieszkam i nie rodzilam jeszcze nie mialam tej przyjemnosci :tak: Bede rodzic w szpitalu i modlic sie zeby wszystko szlo dobrze...
 
Do góry