reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

mama mikołaja - jestem w szoku:szok: że tak Ciebie potraktowała ale myślę, że jeśli byłoby coś źle to by chyba powiedziała ... idź prywatnie bo nie wytrzymasz do przyjazdu do Polski a tym bardziej do 11.01!!!

powiem szczerze, że zawsze myślałam, że Polska jest mniej więcej 100 lat do tyłu ... ale to co słyszę od Was, mieszkających za granicą, zmienia mój pogląd na nasz kraj ....
i coraz częściej się cieszę, że pomimo mojej chęci wyjazdu do innego kraju, nie udało się to - bo jednak u nas nie jest tak źle ...
ostatnio byli moi znajomi z Holandi i Anglii i stwierdzili, że w porównaniu do ich krajów (a szczególnie GB) to u nas jest po prostu super .... generalnie ekonomicznie dużo lepiej ...
 
reklama
mamamikołaja-napewno z dzidzią wszystko ok chyba nie byłaby na tyle zacofana żeby nawet na naj gorszym usg nic nie widzieć ale ja bym poszła prywatnie dla świętego spokoju:tak:
 
mamo mikołaja, ja tez poszłabym prywatnie na USG i to jak najszybciej. Twoje nerwy napewno nie działają korzystnie na kruszynkę, więc chyba nie ma co zwlekać. A postawy pani doktor nawet nie będe komentować bo i po co :wściekła/y:
 
Hej kochane!!:zawstydzona/y:
Ja tak z innej bajki dzis syn znalazł choinke na strychu gdy byłam po ozdoby na okno i cały dzien płacze ze chce ubrac choinke bo nesia ma nesia to córka mojej siostry

WY KIEDY UBIERACIE CHOINKI TROCHE ZA WCZESNIE ALE TAK ZA TYDZIEN BYM SIE SKUSIŁA:cool:
 
U mnie tradycyjnie ubiera się w Wigilję albo dzień dwa wcześniej ...

Ale jak dzieciaki bardzo chcą a masz miejsce ... to czemu nie? Ja bardzo lubię choinkę i mi by to nie przeszkadzało ...:-)
 
Ja choinkę (a raczej małż) ubieram przed samą wigilią - dzień czy dwa. Ale za to potem żal mi jej rozbierać i stoi czasem aż do końca lutego (chyba że wczesniej igły straci ;-) )
Za to w tym roku pokusiłam się o zakup białych świecacych sopli na dom i bardzo bym chciła żeby już wisiały i oświetlały cały dach... i choć małż wolałby tez powiesić je tuż przed wigilią to wymuszę na nim żeby zrobił to już na dniach :-)
 
J a ubrała bym juz najlepiej dzis ze wzgledu na syna i córke ale tez troche namnie:cool2: uwielbiam migajace światełka heh
Mąż wrócił by z pracy to by mnie wyśmiał:sorry:
 
reklama
My ubieramy choinke dzień przed wigilią ale właśnie wczoraj córcia zobaczyła coinke w sklepie i teraz cały czas się dopytuje kiedy będzie u nas w domu:tak:
 
Do góry