reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja mówię dzień dobry:-) i miłego dnia życzę:-D

Dziewczyny, które wstawiałyście linki z ciuszkami ciążowymi- wstawcie je proszę w wątek z linkami...bardzo będę wdzięczna :-)

CZEŚĆ juz zapodaję ja wczoraj po USG zaraz zamówiłam 4 rzeczy: spodnie, spódnica, dwie bluzki, tanio.
SPODNIE CIĄŻOWE JEANS 5 KOLORÓW XXL (835924167) - Aukcje internetowe Allegro

SPÓDNICA JEANS CIĄŻOWA 5 KOLORÓW XXL (835884885) - Aukcje internetowe Allegro
Cudna bluzeczka odcięta pod biustem (832923233) - Aukcje internetowe Allegro
Śliczna bluzka podkreślająca brzuszek Producent (844515525) - Aukcje internetowe Allegro

ja zakupiłam takie ubrania ;) bluzeczki polecały już dziewczyny i wiem, że maja takie:tak:
 
reklama
Dziewczynki, jestem chora, mam miejscowe zapalenie gardła... ból niesamowity, noce nieprzespane, ból kości i mięśni... Lekarz przepisał mi Bioparox i powiedział że jak nie pomoże to trzeba brać antybiotyk, ale on sam nie wiedział czy ten antybiotyk nie jest szkodliwy dla płodu... więc podjęłam decyzje że nie będę brała antybiotyku, najwyżej trochę bardziej pocierpię, ale nie będę ryzykowała. Czy któraś z Was się orientuje jak choroba wpływa na nasze maleństwa? Czy one też wtedy chorują??? :-(
 
Okropne ale niestety ludzie tak oszukują i to w różnych sprawach ...:no:
My kiedyś z Warszawy jechaliśmy po samochód do Katowic i ... taka sama historia, co innego wysłał na zdjęciu a co innego było w rzeczywistości .... tyle godzin i benzyny ... miałam ochotę zamordować faceta!

Spokojnych i kolorowych snów ;)
my kiedys jechalismy do poznania po auto dzwoniismy puznym wieczorem ze bedziemy wczesnie rano przyjezdzamy niedosc ze gosc nie odbieral godz telefonu to jak w koncu odebrał oznajmił ze auto sprzedał jeszcze wieczorem no myslalam ze go udusze przez ten telefon bo nawet nie raczył zejsc na dwór a mieszkal w duzym blokowisku
a co do spodni to takie sobie kupilam ale rozmiarówka jest zanizona i moje sa za duze balam sie ze beda male
 
Witam i ja, coraz mniej zakatarzona :-D

Widze ze dzis cala gromada dziewczyny udaja sie na wizyty :-) Bedzie co czytac!
Tak sobie czytam o waszych przygodach z domami, samochodami, my wlasnie zlozylismy oferte na mieszkanko i dzisiaj beda ja rozpatrywac..Pewnie pod koniec tygodnia sie dowiemy, juz tak bym chciala wybierac brzoskwinki i trawy morskie na sciany :-D

Kasiek choroba nie dotyka malenstwa, z lekami jest roznie, bo one przenikaja z krwia do plodu, dlatego wazne jest by stosowac te dozwolone.. Ja lyknelam jeden paracetamol podczas tego przeziebienia i czuje sie okropnie winna :confused2:

Ja juz trzymam kciuki, obydwa zeby dla tylu dziewczyn wystarczylo :tak:
 
Witam i ja,

Na szczęście już obudzona bo okropny sen miałam :no::-( ... myślałam, że się już skończyły a tu powrót ...

Ale zjadłam dobre śniadanko, mężuś przytulił i obiecał, że wszystko będzie dobrze ... tak więc i humorek lepszy ...

mebelki już złożone i nawet nie spodziewałam się takiego efektu :-D Jeszcze 1 komoda ma być ale to muszą nam dowieźć gdzieś na dniach. Będę miała osobną szafeczkę na ciuchy ciążowe :-p i w końcu będzie gdzie choinkę postawić i jakieś ozdoby... wcześniej oprócz 2 dużych szaf, kompletu wypoczynkowego i TV nie było w tym pokoju nic i był taki surowy, a teraz na moje oko bomba :-D.
Stolik już pomalowany farbą wenge i wygląda super. I mam nadzieje że w końcu nie będę się denerwować :-p bo z tymi meblami to trochę tego było...

Co do kolorków to super wybór kpi :tak: uwielbiam słoneczne kolory :-) Na pewno będzie super wyglądało. Jak duże mieszkanko macie?

to teraz poszalejesz z ciuszkami ciążowymi, co???
super, ze Ci się podoba ... już sobie wyobraziłam jak masz już fajnie :-):-):-)

a u mnie nadal kurz, pył i jak po przejściu tornada ...
wybraliśmy takie kolory bo właśnie też lubimy ciepłe i słoneczne ... jeszcze "podgrzejemy" jakąś lampką i będzie bosko!
nasze mieszkanko ma 60m.


koriander - trzymam kciuki za Twoje mieszkanko! niedługo i Ty będziesz kolorki wybierać!

I życzę powodzenia i samych pozytywnych wieści na dzisiejszych wizytach:-). I czekamy na relacje!
 
Sweterki wstawiłam do linków :)

Ślicznie dziękuję:tak::-D


Dziewczynki, jestem chora, mam miejscowe zapalenie gardła... ból niesamowity, noce nieprzespane, ból kości i mięśni... Lekarz przepisał mi Bioparox i powiedział że jak nie pomoże to trzeba brać antybiotyk, ale on sam nie wiedział czy ten antybiotyk nie jest szkodliwy dla płodu... więc podjęłam decyzje że nie będę brała antybiotyku, najwyżej trochę bardziej pocierpię, ale nie będę ryzykowała. Czy któraś z Was się orientuje jak choroba wpływa na nasze maleństwa? Czy one też wtedy chorują??? :-(

Teraz maluszki są już większe, więc nie jest tak źle. Leki powinny być dobrze dobrane, żeby nie zaszkodziły dzidzi. A może zapytaj gina co możesz brać??? Moja ginka polecała homeopatyczne leki a w razie temperatury- Paracetamol. Zdrówka życzę.
 
reklama
Witajcie dziewczyny,

wczoraj mnie nie było na forum, bo jakoś nie miałam weny i nastroju:-( a napisalyscie tyle ze szok:szok::szok: nie jestem w stanie wszystkim teraz odpisac, a zatem gratuluje wczorajszych wizyt i super wiesci, a zdjecia wszystkich maluszkow sa przecudowne:tak::tak: zycze powodzenia na dzisiejszych wizytach, caly dzien pewnie będą dopływać do nas pozytywne informacje, bo tyle tych wizyt:-D:-D
milego dnia:-)
 
Do góry