reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć, dziewczyny :-) Kupę czasu mnie tu nie było, pewnie mnie nawet już nie kojarzycie. Ale nie wchodziłam na forum, bo... za bardzo się stresowałam. Różne tu były (i pewnie są) komplikacje, parę maluszków odeszło od swoich rodziców... A ja to czytałam i szukałam u siebie niepokojących objawów - paranoja! Dlatego uznałam, że będzie zdrowiej mi nie wchodzić na forum. Ale dziś wracam w II trymestrze :-) Właśnie za nami dzisiaj USG genetyczne - wszystkie parametry ok, zdrowe małe! Do tego śliczne, kochane i zachwycające. Bardzo ruchliwe, ma stopki, uszka, nosek... i wszystkie inne słodkie bajery ;-) Uspokoiłam się już znacznie, no i ryzyko poronienia już jednak minimalne :-) No więc witam się na nowo i jutro wrzucę fotki mojego skarba. Termin z dzisiaj - 19.06, poprzednie USG wyznaczyło 26.06. Ja tam obstawiam 22/23.06, więc jestem gdzieś na początku 13 tygodnia :-) Suwaczek niech będzie, jaki jest, dzień w tą czy w tamtą... ;-)
 
krakowianka79, AniaCh83, lasposa - gratuluję serdecznie i cieszę się razem z Wami!

AniaCh - czy to test PAPPA?

hefi - i jak mebelki? złożone?

A ja zadowolona i szczęśliwa - farby wybrane, kupione i zawiezione do mieszkanka ...:-):-):-) do sypialni trawa morska, do salonu jogurt brzoskwiniowy a dla dzidziusia słoneczny pocałunek :-):-):-)
ciekawe czy będzie tak ładnie na ścianach jak sobie wyobrażam ...
 
Cześć, dziewczyny :-) Kupę czasu mnie tu nie było, pewnie mnie nawet już nie kojarzycie. Ale nie wchodziłam na forum, bo... za bardzo się stresowałam. Różne tu były (i pewnie są) komplikacje, parę maluszków odeszło od swoich rodziców... A ja to czytałam i szukałam u siebie niepokojących objawów - paranoja! Dlatego uznałam, że będzie zdrowiej mi nie wchodzić na forum. Ale dziś wracam w II trymestrze :-) Właśnie za nami dzisiaj USG genetyczne - wszystkie parametry ok, zdrowe małe! Do tego śliczne, kochane i zachwycające. Bardzo ruchliwe, ma stopki, uszka, nosek... i wszystkie inne słodkie bajery ;-) Uspokoiłam się już znacznie, no i ryzyko poronienia już jednak minimalne :-) No więc witam się na nowo i jutro wrzucę fotki mojego skarba. Termin z dzisiaj - 19.06, poprzednie USG wyznaczyło 26.06. Ja tam obstawiam 22/23.06, więc jestem gdzieś na początku 13 tygodnia :-) Suwaczek niech będzie, jaki jest, dzień w tą czy w tamtą... ;-)

Oczywiście że Cie pamiętamy:tak::tak::tak:super że u Ciebie wszystko dobrze. Gratuluję dobrych nowinek:-)
 
reklama
Wy tu o labradorach:-Dja zamierzam sobie takowego kupić jak będę miec wreszcie wlasny domek:sorry:tylko kiedy...:-(

Byłam dzis obejrzeć jeden. Pojechałam tam pełna nadziei ale wróciłam lekko zdołowana:eek::-(
 
Do góry