reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama

Chatka spora, cena dośc niska. Wymaga oczywiście remontu niewielkiego, ale nam własnie o coś takiego chodzi:tak:żeby nie brać zbyt dużego kredytu. Tyle że nie do końca jest tak jak napisali... Nie będę się rozwodzic nad szczegółami, ale najbardziej wkurza mnie brak własnego podwórka, które miało być!!! :wściekła/y:Jest oczywiście tyle że dla 4 rodzin... A ja chcę mieć własne podwórko, żeby dzieci miały gdzie się bawić, a nie że będzie je ktoś przeganiał na okrągło. Poza tym ciągle ktoś łazi i wogóle. Zaznaczyłam jasno o co mi chodzi i miało być cacy:crazy: Jeszcze facet z pretensjami że on przyjeżdża mi pokazywać a ja problemy robię bo mi się podwórka zachciało:szok:mógł nie kłamac to bym nie pojechała:-pLiczył chyba że się zachwycę i pozmieniam swoje plany. A tam nawet wspomnianego pieska nie byłoby gdzie wypuścić:-(echhhh
 
Okropne ale niestety ludzie tak oszukują i to w różnych sprawach ...:no:
My kiedyś z Warszawy jechaliśmy po samochód do Katowic i ... taka sama historia, co innego wysłał na zdjęciu a co innego było w rzeczywistości .... tyle godzin i benzyny ... miałam ochotę zamordować faceta!

Spokojnych i kolorowych snów ;)
 
A ja mówię dzień dobry:-) i miłego dnia życzę:-D

Dziewczyny, które wstawiałyście linki z ciuszkami ciążowymi- wstawcie je proszę w wątek z linkami...bardzo będę wdzięczna :-)
 
Dzień dobry wszystkim,

ja właśnie po śniadanku zbieram siły na szykowanie się do pracy, może uda mi się Brzydulę obejrzeć jeszcze :-p


hefi - i jak mebelki? złożone?

A ja zadowolona i szczęśliwa - farby wybrane, kupione i zawiezione do mieszkanka ...:-):-):-) do sypialni trawa morska, do salonu jogurt brzoskwiniowy a dla dzidziusia słoneczny pocałunek :-):-):-)
ciekawe czy będzie tak ładnie na ścianach jak sobie wyobrażam ...


mebelki już złożone i nawet nie spodziewałam się takiego efektu :-D Jeszcze 1 komoda ma być ale to muszą nam dowieźć gdzieś na dniach. Będę miała osobną szafeczkę na ciuchy ciążowe :-p i w końcu będzie gdzie choinkę postawić i jakieś ozdoby... wcześniej oprócz 2 dużych szaf, kompletu wypoczynkowego i TV nie było w tym pokoju nic i był taki surowy, a teraz na moje oko bomba :-D.
Stolik już pomalowany farbą wenge i wygląda super. I mam nadzieje że w końcu nie będę się denerwować :-p bo z tymi meblami to trochę tego było...

Co do kolorków to super wybór kpi :tak: uwielbiam słoneczne kolory :-) Na pewno będzie super wyglądało. Jak duże mieszkanko macie?
 
reklama
Dzień dobry o poranku!!
Bakteria witamy z powrotem. Pewnie że Cię pamiętamy:-)
Ale dzisiaj u nas zimno na dworze:-(
Gosia niestety jak ludzie chcą coś bardzo sprzedać to kręcą niesamowicie, żeby tylko to sprzedać. Dlatego w tym domu musiało coś być, pewnie jakiś uciążliwy sąsiad, tak jak moja sąsiadka z góry:-p
Życzę miłego dnia wszystkim i trzymam kciukasy za dzisiejsze wizyty.:-)
 
Do góry