reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć Dziewczyny:)
Nie było mnie od poniedziałku a tu widzę przede mną lektura 30 stron do poczytania :)

Natucha11
:
W sytuacji , gdy przebywasz w Niemczech ( za pewne też w każdym innym kraju z UE) w czasie kiedy poród jest prawdopodobny masz prawo urodzić w de a koszty teoretycznie pokrywa NFZ. Obecnie NFZ z uwagi na liczne przypadki zagranicznych urodzeń i związanymi z tym kosztami zaczyna mocno pokazywać w mediach ,że w nie których przypadkach będzie żądał zwrotu wydatków od rodzących na zachodzie kobiet. Na pewno gdy w google wpiszesz poród Niemcy dostaniesz satysfakcjonujące info.

Scorpioniczkaa:
Ja dojeżdżam do lekarza w Niemczech - w Berlinie ( paradoksalnie mimo, że mieszkam w Krakowie) i nie spotkałam się z takim traktowaniem :/ dziwna sytuacja :/ Być może warto rozejrzeć się za jakimś innym :) W tym tygodniu miałam pierwszą wizytę a za 2 tygodnie będę miała zakładany MutterPass.
 
reklama
hej dziewczynki podczytuje was troszeczke jestem w 6 m-cu ciazy i czekam na milenke, mam propozycje . Jesli ktoras jest zainteresowana darmowymi probkami pampersow to proponuje wejsc na forum luty 2010, na podforum akcje promocyjne- na pierwszej str macie wszystko napisane co i jak. Pozdrawiam was i oby was bylo jak najwiecej
 
Witajcie dziewczyny. Straszny mam początek ciązy z takimi stresami których się absolutnie nie spodziewałam. Wczoraj po pracy i po obiadku postanowiłam się dotlenić i pobawić z psem- owczarkiem 1,5 rocznym. :tak:Ona sobie biegała ja chodziłam po ogrodzie a w pewnym momencie piesek się położył ukucnęłam obok niej mówiąc co zmęczyłaś się a ona zaczęła charczeć źrenice się rozszerzyły i zdechła. Weterynarz powiedział że to chyba zawał a ja przeczytalam że przetrwały przewód tętniczy Botalla:-(I nie słyszałam jej szczekania w nocy a tak się splakałam że w nocy nie moglam spać. miłego dnia kobietki i zero stresów:no:
 
Witajcie :)
Mam na imię Agnieszka i jestem w 8 tygodniu ciąży :) Planowany termin porodu 01.06. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza i wszystko wygląda ok - maluszek rośnie a serduszko już bije :)
Mam nadzieję, że pozowlicie mi do Was dołączyć...
Serdecznie gratuluję wszystkim i pozdrawiam.
 
kaśki-bardzo mi przykro z powodu pieska:-(

ajak-witaj w naszym gronie:tak:

Ja juz z samego rana zajeta dziecmi:tak:.Wczoraj byl u nas Leon chlopczyk ktorym sie czasami opiekuje i mialam istny dom wariatow z chlopakami:szok:.Na samym koncu dziecko zobaczylo tate to do domu nie chcialo isc :-D Dzisiaj takze jest Leon wiec mam mnadzieje ze beda spokojniejsi:-D
 
Witajcie :)
Mam na imię Agnieszka i jestem w 8 tygodniu ciąży :) Planowany termin porodu 01.06. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza i wszystko wygląda ok - maluszek rośnie a serduszko już bije :)
Mam nadzieję, że pozowlicie mi do Was dołączyć...
Serdecznie gratuluję wszystkim i pozdrawiam.

No jasne :-D

Gratulujemy i zapraszamy :-p
 
reklama
Do góry