reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

O rany ! Przeczytałam wszystkie zaległe posty. Sporo tego :-)
Wczoraj byłam na drugim usg z mężem i widzieliśmy już bijące serduszko :-), maleństwo ma też ogonek i widać zalążki kończyn !!! :tak: Martwię się tylko trochę, bo gin powiedziała że maleństwo ma 0,66 mm , a według tego co pisze na necie to powinno być większe ... Myślicie że gin źle zmierzyła ? :-(
 
reklama
O rany ! Przeczytałam wszystkie zaległe posty. Sporo tego :-)
Wczoraj byłam na drugim usg z mężem i widzieliśmy już bijące serduszko :-), maleństwo ma też ogonek i widać zalążki kończyn !!! :tak: Martwię się tylko trochę, bo gin powiedziała że maleństwo ma 0,66 mm , a według tego co pisze na necie to powinno być większe ... Myślicie że gin źle zmierzyła ? :-(

Super wieści!!! a w ktorym jesteś tygodniu, ja jak byłam w 6 tygodniu i 2 dniu to moje maleństwo miało 0,61 cm, i nic lekarz nie mówil, że za male. Sorki już widzę po suwaczku, a usg wskazało ci taki tydzień ciązy jak na suwaczku?
 
Ostatnia edycja:
a usg wskazało ci taki tydzień ciąży jak na suwaczku?
No właśnie gin powiedziała że małe i że usg nie ma jeszcze takiej skali i nie pokaże który to tydzień :-(
A ja znam dokładną datę poczęcia i jestem jej pewna na 1000%, to było 12.09.2009 i według tego mam ustawiony suwaczek.
 
Ja nie mogę się już doczekać swojego sg a to jeszcze tyle czasu :(
Dziwne jest to, że poniektóre z Was miały już dwa a ja ani jednego :(
Ale moje hcg wyszło 33 tys :)
 
ja znowu zagubiona z tymi datami :wściekła/y: lekarz powiedział 4 tydz. data porodu na 1 lipiec jak wpisuje ta date to mi wychodzi 3 tydzien, juz zgupiałam
 
Super wieści!!! a w ktorym jesteś tygodniu, ja jak byłam w 6 tygodniu i 2 dniu to moje maleństwo miało 0,61 cm, i nic lekarz nie mówil, że za male. Sorki już widzę po suwaczku, a usg wskazało ci taki tydzień ciązy jak na suwaczku?


U mnie 6 tyg i 6 dni maluszek miał 0,8cm :eek:zgłupialam teraz. Ale te moje cykle taaaakie nieregularne, więc kto wie:-p
 
Dziewczyny napiszcie czy zmieniły sie wasze upodobania zywieniowe>? ja np. kiedys nienawidziłam soku z czarnych porzeczek , a teraz uwielbiam go, i np. mam ochote na cytrusy :-) a jak jest u was?
 
Dziewczyny napiszcie czy zmieniły sie wasze upodobania zywieniowe>? ja np. kiedys nienawidziłam soku z czarnych porzeczek , a teraz uwielbiam go, i np. mam ochote na cytrusy :-) a jak jest u was?

Ja narazie żadnych zachcianek nie mam, tylko wyszukuję produkty, które mogę jakoś przełknąć żeby przetrwać. Najmniej mi chyba przeszkadza chleb z sekiem almette śmietankowym, nie odbija mi się po nim i nie czuję takich strasznych mdłości. Ale ile czasu można przeżyć na samym serku:-(
 
reklama
Do góry