reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Niewiemy i chcemy mieć niespodziankę na końcu więc nawet pytać nie będę i na usg patrzeć chyba też nie będę :) młodszy też miał być niespodzianką ale jak fiutkiem pomachał to się nawet lekarza nie musieliśmy pytać :) e sumie na badaniu prenatalnym lekarz palną że wygląda mu to na dziewczynkę ale wiadomo że w tak wczesnej ciąży to bardziej zgadywanki :)

Syn mi dziś powiedział że kiedy nie będę mieć już dzidziusia w brzuchu to koniecznie muszę sobie kupić tabletki na uspokojenie bo nerwowa jestem :)
 
Ja tez bym nie wytrzymała a jeszcze tyle czasu :)
Julia a jak u ciebie ? Wszystko dobrze ? Imie dla synka wybraliście bo my ciagle sie zastanawiamy, jakos dla dziewczynki łatwiej chyba było..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ola niemamy imienia, M teraz jest w delegacji za granica nieewiem kiedy sie zobaczymy...mamy jakies typy wiec pewnie z nich.
To mamy podobnie z dziewczynka niebylo by takiego problemu;)
A z chlopcem jednak ciezej poniewaz standardowe imiona mi sie jakos niepodbaja ehhh:/
A niejest zle, szew trzyma, wizyty teraz co 2 tyg i tak juz do konca... Maly jest aktywny;)
A jak tam u Ciebie? Jak samopoczucie?
Ja w koncu bede miec polowkowe[emoji4] po malu kompletuje wyprawke, wszystko po Meli wyprzedaje bo juz sie nieprzyda...
Teraz zbieram na wozek;)
A jak u Ciebie z przygotowaniami?
 
Mnie jakoś ciekawość nie zżera może dlatego że mi to kompletnie bez różnicy i nie mam żadnego parcia na płeć. Mimo że dookoła chcą mi wmówić iż liczę na dziewczynkę :) ja chcę żeby było zdrowe (wiem że to banał). Imiona już są, Łukasz lub Kinga :) grunt że najprawdopodobniej będzie jedno :)
 
Anecznik mnie by ciekawość zżarła :D ale na poczatku lekarz wspominał o dziewczynce, tak ?
U mnie przygotowania wyprawki jeszcze marnie, po Klarze nie mamy prawie nic zostało jedynie łożeczko i podgrzewacz. Na razie kupiłam kilka body :) jeszcze mamy duzo czasu.
A ogólnie super, mój maluch tez aktywny, od 14 tygodnia go czuje :) imię wstępnie wybraliśmy Nikodem zobaczymy czy sie nie odmieni jeszcze, póki co nawet Klarze sie podoba chociaż na poczatku mowila absolutnie nie bo ona nie jest Nikola[emoji23] ona niestety strasznie sie mądrzy i ma najwiecej do powiedzenia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Powiedział że mu to wygląda na dziewczynkę ale w tak wczesnej ciąży to nie biorę tego poważnie. Zresztą mój starszy też miał być dziewczynką :) u nas będzie Łukasz Jan lub Kinga Klara, wszyscy mamy dwa imiona to teraz nie mogło być inaczej :) Niestety przez skrobanke i to co się naogladałam w szpitalu jakoś nie potrafię się cieszyć tą ciążą , raczej boje się myśleć pozytywnie :( nie idę do lekarza z radością a raczej z obawą że usłyszę "niestety mam złe wiadomości.... " itp. mimo że nie dzieje się nic niepokojącego :( sama jestem na siebie zła :( dodatkowo mam w głowie że teraz powinnam się szykować na porodowke i czekać na Alicję (tak nazwaliśmy) Przepraszam ze smutasam, ale to chyba hormony :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry