reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie, dawno nie zaglądałam a tu taki ruch! Fajnie to widzieć.

Racja, bardzo nam te pociechy urosły... A ile mają do powiedzenia :)

Moja Natalka tez generalnie grzeczna, czasem tylko chwilowy "foch" dopada.

Ja nie mam jeszcze żadnych pomysłów prezentowych. Oprócz Natalki. Wszyscy składają się na duże pudło Lego Friends - to teraz u nas na topie!
 
reklama
Hejka a ja żyję świętami;) Kocham Boże Narodzenie, pasterka, uszka, barszczyk, rybka i ciasta ..dużo ciast z masami, już moja teściowa mnie prosiła bym jej napiekła ciast, bo teściu mówi, że moje są najlepsze, idealnie skomponowane, jak mus to mus;)Więc znowu upiekę ok 10 ciast żeby podzielić na 2 rodziny;)Chociaż mąż mówi bym upiekła im tylko 2 hi hi hi;):-D
 
Jestem i ja :-) póki co dalej w 2-packu :-D

Lena -
stroju Maryi nie mam niestety, a też muszę skombinować dla Niny na jasełka. Tyle, ze w rozmiarze 122:-p chyba zamówię na allegro.
O kurczę ile ciast :rofl2: ja zwykle nie piekę więcej nić 3-4, ale w sumie mam niewielką rodzinę, każdy też chwali, ze moje najlepsze :-) w tym roku nie wiem czy dam radę więcej jak 2 ogarnąć hihihi niech się inni wykażą :rofl2:

Kpi - hej :-) forum przeżywa swoją drugą młodość haha :-D ja sie nie przekonałam za bardzo do udzielania się na facebooku, owszem podczytuję, oglądam zdjęcia, ale to nie to co forum pierwotne :happy:
Myślę, że dla naszych dziewczynek fajnym pomysłem na prezent jest też jakieś ładne przebranie np. motylka, królewny. Dziewczynki w tym wieku zwykle lubią się przebierać, a i na karnawał do przedszkola bedzie od razu :-D więc to wiem, ze napewno. I standardowo jakieś gry planszowe :tak: uwielbiamy tak czas rodzinnie spędzać - szczególnie teraz jak po 16 jest już ciemno :-)
Anecznik - odezwij się czy się udało :tak: ja mam kciuki zaciśnięte :tak:
 
U mnie mała chora. Szczerze to jeszcze o świętach nawet nie pomyślałam. Pierwsze z malutką:-) Czas leci :-\ Muszę się przyznać, że ja nie lubie świąt. No może nie samych bo lubie spędzac czas z rodziną, ale nie lubie tej całej otoczki, sklepy krzyczące, że coraz bliżej święta, telewizja krzycząca, wszyscy o prezentach zakupach. W tym czasie nachodzą mnie smutne myśli o tych, których nie ma lub nie mogą być z nami w święta, i smutne myśli o tym co chciałabym, aby było w święta, a nie ma. Zresztą mimo usilnych starań u nas w święta zawsze nerwowo jakoś, może dlatego że wszyscy chcieliby by było wyjątkowo, a wychodzi jak wychodzi.:-[
 
Bardzo proszę o głosy na pracę wykonaną przez grupę Zuzy... Codziennie można oddać 4 głosy na różne prace Emotikon smile oczywiście prosze na głos na przedszkole nr 9 ( przedostatnie na tej stronie). dla głosujących też są przewidziane nagrody-tylko trzeba się zalogować. głosować można do 30 listopada.
Bardzo proszę Was o pomoc Emotikon smile jak możecie prześlijcie dalej
Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli i dzieci
 
Niestety, ciotka uparcie co miesiąc wraca. W sumie straciłam już nadzieję, ostatni cykl starań i odpuszczamy. Będzie prezent pod choinkę lub nie. Zresztą widać tak ma być, mamy dwóch wspaniałych zdrowych synów i limit szczęścia wyczerpaliśmy ;-)
Co do świąt to jeszcze o tym nie myślę, jedynie o prezencie dla Kamila :-) Też chcemy się złożyć na jeden większy prezent. Wiem że i tak parę dni po świętach wyląduje w pod biurkiem, wolę więc żeby trafiła tam jedna rzecz niż kilka mniejszych.
 
Jestem i ja :-) póki co dalej w 2-packu :-D

Lena -
stroju Maryi nie mam niestety, a też muszę skombinować dla Niny na jasełka. Tyle, ze w rozmiarze 122:-p chyba zamówię na allegro.
O kurczę ile ciast :rofl2: ja zwykle nie piekę więcej nić 3-4, ale w sumie mam niewielką rodzinę, każdy też chwali, ze moje najlepsze :-) w tym roku nie wiem czy dam radę więcej jak 2 ogarnąć hihihi niech się inni wykażą :rofl2:

Kpi - hej :-) forum przeżywa swoją drugą młodość haha :-D ja sie nie przekonałam za bardzo do udzielania się na facebooku, owszem podczytuję, oglądam zdjęcia, ale to nie to co forum pierwotne :happy:
Myślę, że dla naszych dziewczynek fajnym pomysłem na prezent jest też jakieś ładne przebranie np. motylka, królewny. Dziewczynki w tym wieku zwykle lubią się przebierać, a i na karnawał do przedszkola bedzie od razu :-D więc to wiem, ze napewno. I standardowo jakieś gry planszowe :tak: uwielbiamy tak czas rodzinnie spędzać - szczególnie teraz jak po 16 jest już ciemno :-)
Anecznik - odezwij się czy się udało :tak: ja mam kciuki zaciśnięte :tak:
Kochana zakupiłam piękny na allegro i niedrogi Strój Maryja Kostium Przebranie Jasełka 134/140 cm (5760963498) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
U mnie mała chora. Szczerze to jeszcze o świętach nawet nie pomyślałam. Pierwsze z malutką:-) Czas leci :-\ Muszę się przyznać, że ja nie lubie świąt. No może nie samych bo lubie spędzac czas z rodziną, ale nie lubie tej całej otoczki, sklepy krzyczące, że coraz bliżej święta, telewizja krzycząca, wszyscy o prezentach zakupach. W tym czasie nachodzą mnie smutne myśli o tych, których nie ma lub nie mogą być z nami w święta, i smutne myśli o tym co chciałabym, aby było w święta, a nie ma. Zresztą mimo usilnych starań u nas w święta zawsze nerwowo jakoś, może dlatego że wszyscy chcieliby by było wyjątkowo, a wychodzi jak wychodzi.:-[
Jest to czas zadumy, ja kocham Święta Bożego Narodzenia;)
Niestety, ciotka uparcie co miesiąc wraca. W sumie straciłam już nadzieję, ostatni cykl starań i odpuszczamy. Będzie prezent pod choinkę lub nie. Zresztą widać tak ma być, mamy dwóch wspaniałych zdrowych synów i limit szczęścia wyczerpaliśmy ;-)
Co do świąt to jeszcze o tym nie myślę, jedynie o prezencie dla Kamila :-) Też chcemy się złożyć na jeden większy prezent. Wiem że i tak parę dni po świętach wyląduje w pod biurkiem, wolę więc żeby trafiła tam jedna rzecz niż kilka mniejszych.
Zobaczysz zdarzy się cud;):-)
 
Dziewczyny, na wypadek gdybym nie miała już w tym roku okazji już teraz pragnę złożyć Wam najlepsze życzenia świąteczne. Życzę przede wszystkim dużo miłości, zdrowia no i cierpliwości :-) Oraz aby rok 2016 był lepszy od 2015, ale gorszy od 2017 :)
 
Heeej. o kurde forum odzywa? to zaczne zagladac :)
Anecznik trzymam kciuki moze cud jednak nadejdzie? ;)

U nas po staremu, dzieciaki rosną, córka chodzi do szkoly muzycznej od wrzesnia i totalnie moje dni są w chaosie :p dzien za dniem leci szybko, zawsze cos do zrobienia, a jak nie ma nic to czlowiek siedzi i nie mysli o niczym :p Dzis u Mikołaja jasełka, wierszyk mowi i wogole jak zaczol spiewac koledy :D
No i chyba tyle, narazie zdrowi (nie liczac kataru) a od wrzesnia byl hardcore co miesiac kazde chorowalo..... tragedia....
 
reklama
A ja mam urlop święta pełną parą;) Sprzątam, piorę gotuję i na weekend jadę na Uczelnie;( Bleeee ale to już koniec!
 
Do góry