reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
No szczerze to ta moja 5 latka daje mi czasem bardziej popalić niż ta 6miesięczna. Niby wszystko rozumie, a jakoś tak ciężko. Muszę po pięć razy powtarzać nie rób tego, zrób to, tak bardzo nie lubię na nią krzyczeć, ale czasami mam wrażenie, że jak nie krzykne to nie zrozumie.
 
no właśnie dzisiaj mnie cos tknęło żeby tu zajrzeć :-) jak dzieciaczki?? jak Wy sie czujecie?

Kreatorka gratuluje!!!!

Dzięki :-) samopoczucie jak w końcówce ciąży dość chwiejne :-p chociaż jest o niebo niż w pierwszej ciąży, zero wymiotów, brak bóli z krzyża, ogólnie rewelacja, teraz dopiero cięzko się zrobiło, ale też bez dramatu :tak: i całe noce przesypiam :-D to jest rewelka dopiero

W końcu może odżyje to forum;) Fajnie było pisać jak 6 lat temu;) Ja już żyję Bożym Narodzeniem:)

Ja też już zastanawiam się nad świątecznym menu, szczególnie, że będę musiała dostosować je do niemowlaka, no i oczywiście prezenty :-D co w tym roku kupujecie? Ja mam do obkupienia same dzieciaki...i to same dziewczynki w różnym wieku od roku do 7 lat, więc chętnie z podpowiedzi skorzystam :tak:


Stęskniłam się za tym forum heh, nie wiem czy to kwestia hormonów? :-D
 
Ja w tym roku nie kupuję Gajusi prezentu na Mikołaja, gdyż chrześni się zaoferowali by miała coś porządnego a nie kolejne badziewie które rzuci w kąt! Zażyczyła sobie lalkę Elzę z Krainy Lodu w tej chwili kosztuje 160zł przeceniona z 250;) Chrześniakowi kupiłam już beczkowóz a chrześnicy jeszcze nie wiem co, pewnie coś z krainą lodu. A pod choinkę Gaja zażyczyła sobie tableta ale zobaczymy. Póki co jestem z niej bardzo dumna!! Nie mam problemów z nią wcale. Nie zapeszac! Chodzi pięknie na basen, balet, warsztaty wokalne, jedynie czekamy na wyniki ze Szkoły Muzycznej!
Teściu mój namawia mnie na Andrzejki, bo będzie prowadził imprezkę, nie wiem może się skusimy, w sumie schudłam 5 kg to i w suienkę wejde;):-D
 
Co do prezentów my na mikołaja chyba nic nie kupimy jakieś słodkości, pod choinkę za to mała bardzo chciała telefon (wiem, że jest za mała i napewno z nim by nie wychodziła. Chciała nazbierać, a że potrafi oszczędzać(wszystkie zachcianki mama kup za swoje, bo moich nie ruszam bo zbieram)to szybko by uzbierała na coś niedrogiego, ale powiedzieliśmy żeby zbierała na coś innego, a o telefon niech Mikołaja prosi.
 
Anecznik - jasne, że trzymamy kciuki :-D daj znać czy się udało...

Asia - w sumie zależy jaki chce ten telefon i do czego ma posłużyć, bo taki do dzwonienia tylko i np. do zabrania do szkoły to można za grosze kupić. Chyba, że ma być pełna opcja do gier itp. to koszt już kilku tysięcy, ale na to faktycznie chyba są nasze dziewczyny trochę za małe.
Lena - u nas też spokój. Nina grzeczna, a ja z niej jestem bardzooo dumna :-D u nas też kraina lodu w łasce, więc pewnie bez prezentu w tej tematyce się nie obejdzie. W sumie jakoś w tym roku nie czuję zbliżających się Świąt. A zawsze już w październiku /listopadzie miałam pełną listę co będzie do jedzenia i znaczną część prezentów z głowy.

Nina dziś pięknie zagrała w przedszkolu główną rolę królowej, mówiła tak ładnie, głośno, wyraźnie, aż zastanawiałam się kiedy ona mi tak wyrosła i spoważniała :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry