reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Milka - gdzie byliście?fajnie,że wakacje udane!

Lena - najpiękieszego!!Jesteś rocznik mojego M:)

a mi trochę smutno,bo my raczej nigdzie w tym roku nie pojedziemy:( i pewnie kilka następnych lat tak będzie:-( no ale trudno, co ma być to będzie, a ja jestem optymistką (tzn byłam,a teraz coraz częsciej łapię jakieś załamki:(( i mam nadzieję,że będzie dobrze!
 
reklama
cześć laski !dawno mnie tutaj nie było ;-)choć przyznam że czasami was podczytuję .
Lena wszystkiego najlepszego młoda:-D
jakby co to ja niedaleko gdańska zamieszkuję:-)
u nas po staremu Michał kawał chłopa broi ile wlezie i wszędzie go pełno jeden pozytyw że w końcu zaczynają dogadywać się z bratem;-)
Kasia przyłączam się do dziewczyn wielkie nadzieje że teraz z górki:tak:
 
Ostatnia edycja:
piękna pogoda, dzieciaczki śpią a po drzemce wypad na działkę :-) a jutro plażowanie i po co wyjazdy na wczasy jak można bezpłatnie powczasować się :-D tylko przydałby się jakiś katering :-D
 
Anecznik- no to trzymam kciuki. Może uda nam sie razem w tym cyklu. Kiedy masz termin @?

Teoretycznie 24 :-) w sumie doszliśmy do wniosku że jeśli się nie uda to do września się wstrzymamy :-) idziemy bowiem na wesele i toast fajnie byłoby wypić :-)

Muszę się pożalić dziś mi stuknęło 30 latek:)Chyba się starzeję;):-D:-D:-D

Najlepsze życzenia :-)

Ja dziś po wizycie u dentysty :-) ufff tylko jeden mały ubytek :-)
Dziś jeszcze wizyta u okulisty moja i młodego ciekawe czy pozwoli się zbadać :-)
Poza tym mój od dziś ma urlop i jak dla mnie mógłby wrócić już do pracy :-)
 
Hejka

Kasia super ze juz w domku jestes!
Milusia a co to za praca? jak pierwszy dzien? :-)
koriander czekamy na wiesci kto w brzuszku siedzi ;-)

Kurcze znow malo zagladalam :p
ale wakacje pelna para, cala trojka w domu..... Ł. tez byl takze korzystalismy z czasu razem :-)
 
hej hej
Milusia nie ma czasu <pracuś stlaszny>:-D
Pracuję jako kelnerka na ośrodku kolonijnym-jest super,jedyny minus to to że pracuję każdego dnia-nie mam dnia wolnego przez 2 miesiące...Ale daję rade,bardzo cieszy mnie ta praca-jestem z ludźmi:-) mój mąż stwierdził że bardzo mi to służy :-) czuję się (odpukać) FANTASTYCZNIE!jak bym nie była w ciąży...:szok: Ogólnie to ta ciąża jest zupełnie,zupełnie inna niż ta pierwsza jak w tamtej nie mogłam się ruszać tak w tej mam jeszcze więcej siły:-D
Bliźniaki mają się świetnie M. się nimi zazwyczaj zajmuje,a jak nie to moja albo jego mama,także świetnie dajemy sobie radę:tak:Im też moja praca służy,bo chociaż trochę się od nich "odseparuję"bo było tylko mama i mama a teraz już raczej tata :tak::-) ogólnie to już samodzielni faceci;-)
 
czesc babeczki, melduje sie i ja ;)

kasiek wakacje? to dla mnie abstrakcyjne słowo ;) bo wakacje spędzam w moim dzieciolandzie, ale w sierpniu nad morze ruszamy, mam nadzieje, ze wyjazd dojdzie do skutku i ze przezyjemy wyprawe z dziecmi ;)
koriander rety, juz polowa ciązy!niesamowite........
percia hał ar ju?
kasiulka jak siemasz? pisz wiecej!
milusia super, ze sie tak dobrze czujesz i fajnie, ze korzystasz z tego pełna parą ;)
olavip głowa do góry!
izia tcz fajnie, ze sie odezwalaś!
anecznik trzymam kciuki za ten cykl
zyrafka przyjmij spoznione zyczenia urodzicowe dla Sylwuni!!!!!!!! niech zdrowo rośnie!!!!!! ale ten czas leci......

u nas ok, Antonek ma juz 7 tyg!
 
Na chwile obecna gin wypatrzyl cipuszke ale potwierdzimy 31 lipca :-)

mamakubulki no szok, czas leci jak szalony, a Antos juz kawal chlopa:tak: Jak go Kubus przyjal, mieliscie jakies problemy z zazdroscia itp?

Kasiek a kiedy wasza kolej? :-p:-p

emalia i jak po ziolkach, kiedy testujesz??
 
reklama
Do góry