reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
czesc.ja jeszcze nie wiem,kiedy zrobie Kubie urodziny;/
moj brat ma tego samego dnia 18stkę,
organizacyjnie i metrażowo nie damy rady tego zrobić jednego dnia

do tego mamy problemy z moja ponad 80letnia babcia, i jak znam życie, bedzie sie trzeba przeprowadzic. :-(
 
kasiulka jak sie czujesz? jak czesto masz kroplówki? i ogolnie jak sobie z tym wszytskim radzisz? jestem z Toba! <tulę>
milusia jak samopoczucie?
zyrafka gratulacje, to pierwszy sukces Sylwuni!
percia jak tam sobie radzisz podwójna mamusiu? jak Jasio? wysypiasz sie? ja tez mialam cc, niestety ;( trafilam na lekarza dla którego bezwzględnym wskazaniem do cc jest stan po cieciu, mialam 5 cm rozwarcia, skurcze regularne i poszłam na stół..... nawet mi nie pozwololi spróbować..... ale to nic najwazniejsze, ze dzidzius zdrowy ;) jak sie czujesz po cc? bo ja o wiele lepiej niz po cc 3 lata temu ;)

serce mi dziś pękło......... mąż mi oświadczył, ze dwoje dzieci nam wystarczy, mimo, ze wczesniej mielismy inne plany.... o adopcji też nagle juz nie chce słyszeć
 
Ola a jakoś leci siedzimy z mężem w domu ja bez pracy mąż na emce i wściekamy sie na siebie ;-)mam nadzieje że niedługo sie to zmieni ale pożyjemy zobaczymy Michał;-) rośnie jak na drożdżach a broi za 10-ciu:-D
 
Ola a jakoś leci siedzimy z mężem w domu ja bez pracy mąż na emce i wściekamy sie na siebie ;-)mam nadzieje że niedługo sie to zmieni ale pożyjemy zobaczymy Michał;-) rośnie jak na drożdżach a broi za 10-ciu:-D

oj tam wściekacie się!Życzę Ci aby wsio się szybko zmieniło, na lepsze i po Twojej myśli oczywiście! Dawaj jakieś foty zbója!


A my po urodzinkach,były minęły i tyle:p
Agast - najlepszego i dla Twojej Jagódki! Bo pamiętam że one z jednego dnia i chyba bliźniaki Milusi też, co? Najpiękniejszego dla nich!
 
Hej dziewczynki a ja w końcu mam wolne:)My urodziny robimy w sobotę;)Bo jak zawsze pełno gości będzie;)Ale jeszcze tak nie wiem co i jak przygotować na stół ale za to myślę o swoich ostatnich "dziestych" urodzinach i wyszło mi 45 osób. Także nad menu muszę pracować:)A teraz lecę na basen, ponieważ dostałąm karnet na których jest do wykorzystania 320 zł:)Nie wiem kiedy to wykorzystam:)A powiedzcie mi czy robióła któraś z Was tort z Hello Kitty??
 
reklama
u Nas p urodzinach,było 0k 35osób...:szok: miał być gril przy stawie,ale pogoda była taka sobie,wiec impreze zrobiliśmy u mamy w salonie i na tarasie(gdzie palił się gril:-)) imprezka udana tylko mi nogi w d.wchodziły:baffled: w dodatku byliśmy po weselu...
ale ten czas leci jeju już 3lata...najgorsze za mną:tak:teraz to już duże i samodzielne dzieci:-)


Mama Kubusia ,dziękuję czuje się super, zupełnie inaczej niż przy chłopcach,tylko nogi mi sie strasznie męczĄ.pO 3 LATACH OD CESARKI KONIECZNA BYŁA Z TEGO WZGLĘDU NASTĘPNA?Troche dziwnie..przecież rana już dawno się zagoiła...ale najważniejsze że dzidzia zdrowa, a jak Kuba reaguje na małego?
 
Do góry