reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

mik2.jpg Buziaczki dla wszystkich BB dzieciaczków i ich mamusiek!!! :*
 
reklama
Dziewczyny a możecie polecić jakieś gry dla dziewczynki w wieku naszych dzieci? Nawet może byc dla 3 latki bo ona w marcu skonczy 3 lata. Chrześniaczka mojego męża i jej mama wymyśliła sobie jakąs grę ale nie umiała podać konkretnej.

heh Jagoda ostatnio uwielbia domino(ma takie kartoniki z kubusiem i resztą) i memory - też Kubuś iprzyjaciele. Niedrogie a szał taki,że mi się po nocach śni.....

i najpięknieszego od Mikołaja:p
 
Witam się również, tyle znajomych twarzy się pojawiło że aż miło :-)

U nas wszystko dobrze, od wczoraj Lila dzielnie chodzi do przedszkola i jestesmy z niej mega dumni, dziś mieli spotkanie z Mikołajem o którym mi właśnie opowiedziała przez telefon:-D:-D śpiewa z dziećmi piosenki, chodzi z ciocią do ubikacji, myje ząbki po każdym posiłku i zjada pięknie, jako że jest najmłodsza w całym przedszkolu starsze dzieci fajnie się nią opiekują co sprawia jej widać dużą radość. A na tatę nawet nie spojrzy ledwo da się rozebrać po przekroczeniu szatni.

U mnie masa pracy, sezon świąteczno-noworoczny jak to w instytucjach masakrycznie pracowity, organizujemy Wigilię miejską, Sylwestra, koncert noworoczny, paradę trzech króli...poeeeh:nerd::nerd:

Milusia ja cię ściskam najmocniej jak potrafię :-D to kiedy rzucasz palenie? :-p
Perfecta i jak i jak??? Mam nadzieję że własnie lepisz pierwsze pierożki :-) A jak się czujesz?
gosiagro kochana co u was? Pewnie cięzko ci przysiąść i coś naskrobać przy dwójeczce twojej. Jak Michałek się rozwija?
ita zdrówka, ja bardzo chętnie się spotkam jak masz ochotę i chłopacy się wykurują!
emalia a jak u was staranka, w tym miesiącu powinno być magicznie :tak:
Kasiek dla ciebie :*****
nadika już bliżej końca niż dalej, dasz radę!
olavip a co tam u was??
Kajdusia łobuzie! Super się czyta o sukcesach Gosi i Piotrka, ale musicie być dumni (zdjęcia Piotra z trąbką wyrąbiste :-)) A my czekamy czekamy i zapraszamy, może R. gra na Sylwka lub Nowy ROk? To wpadnij też z dzieciaczkami :-p
Agi super się czyta twoje posty, pisz jak najwięcej!! A rodzeństwo dla Polci na pewno wskazane, skoro już macie tak wspaniałą córeczkę to koniecznie trzeba ją zduplikować ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Korianderku- a staramy sie, staramy. zisiaj byłam u gina, zrobił monitoring. Jajeczko dominujące 1,5 cm. mamy działać. A wy jak tam? Staracie sie?

Nadika- spokojnej końcówki ci życzę kochana. Już coraz bliżej. :-D
Kasiek- co u Was? Jak Damiś?
Kasiulko-- co tam u Ciebie słoneczko? Jak się czujesz? Jak dziewczynki?
Ola- jak tam dzieciaczki, co słychac?
Milunia- ach love story :) Super kochana ,że jesteś szczęsliwa. Trzymam kciuki za Zosie :) &&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry