reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej,
no proszę jak fajnie dzisiaj , wkońcu jest co poczytać :)

Perfecta super że z dzidzią wszystko ok. Trzymam kciuki za pomysł z interesem!!
mama kubulki - mój Natan jeszcze śpi w dzień i pewnie jeszcze trochę pospi bo w nocy mało spi. Zasypia ok 21 i wstaje już 5,30. Do tego ok dwie pobudki w nocy więc zdarza się że w dzień już o 11 zmęczony i spi ok 2godz
Milka kciuki za Olafa zaciśnięte!!
Ita zdrówka dla Was!!!
kajdusia świetnie że dzieciaczki tak się rozwijają!! co do zmiany przedszkola to widać że słuszna decyzja, naprawdę bardzo dużo zależy od Pań przedszkolanek, teraz widzisz różnicę,

a ja po ciężkim weekendzie, brzuch mi szalał, stawiał się niesamowicie ale już jest lepiej, jeśli twardnieje to na chwilę i zaraz puszcza, do tego trochę sprzeczek z mężem, a wieczorem się rozkleiłam przy mężu i chyba to mi pomogło bo zaczynam czuć się lepiej. Najgorsze że mopje humory odbijały się na Natanku a on jest dla mnie najważniejszy i teraz zanim coś zrobie i powiem to przemyślę 5 razy.
u mnie dzisiaj zima, trochę śniegu napadało i Natan z babcią na dworze:)
 
reklama
Witam,
ale mnie dawno nie bylo tutaj..... sorrka...

emalia ja w tym roku postawilam na cos pozytecznego i kazdy urwis dostaje kubek z ulubionym bohaterem i podpisem - kubek Hani, kubek Daniela :tak: a do tego jakis drobiazg i starczy ;-)

U mnie po staremu jak widac zyje i to najwazniejsze :pPP dzieciaki łobuzują... czas leci....
A u was co tam??????? postaram sie zagladac czesciej.... choc nie obiecuje... :zawstydzona/y:
 
Nadika - Kochana widać burzliwy weekend w wielu domach "ciężarowych" był bo i my się " na otro" popsztykaliśmy. Też się spłakałam jak bóbr! Kochana a przy takich "stawianiach" się brzuszka nie trza Ci jakiegos Fenoterolu? Może to od skurczy szyjka się skraca tak jak u mnie? Zapytaj lekarza :*:*:*
Emilka - Kochana Jasiek od nas i od teściów dostanie zestawy torów i kolejek dopasowane do tej kolejki , którą już ma:) Chcemy mu miasteczko kolejkowe zrobić:) I my jeszcze tablice chcemy kupić z literkami i kredową:)
 
Hej
Kajdusia mnie wywołała więc się odzywam, bo rzeczywiście wieki mnie nie było!!!! Jakoś wypadłam z rytmu , cięzko mi Was nadrobić....Ale podczytuję, mniej regularnie niz wczesniej ale trzymam kciukasy za wszystkie brzuchatki i staraczki......
U nas po staremu...Miałam pracować mniej i wytrzymałam miesiąc, hehehehe, tzn nie pracuje tyle ile wcześniej ale jednak więcej niz planowałam....ale zakręciłam :-D.... U nas angielska pogoda dobija mnie totalnie , ostatnio 2 tygodnie lało non stop, masakra...i przez to humor byle jaki,,,no ale byle do 20 grudnia....mamy w [pracy przerwe do 3 stycznia....a potem 15 stycznia lecę z Polcią do Polski na 2 tygodnie....więc w końcu sobie odpocznę....bo zmęczona jestem bardzo....ciężko tak samej....ale z tego co widzę wiele z was ma to samo....Polcia to kochane dziecko ale za długo w miejscu nie posiedzi....wszystkiego jest ciekawa i zrobił się z niej nerwusek po mamie...Już nie mogę sie doczekac kiedy od września pojdzie do przedszkola.....Dużo gada już po angielsku a jeszcze więcej rozumie...a to dzieki angielskiej TV chyba....czasem zadam jej pytanie po angielsku a ona prawidłowo mi odpowie z tymże że po polsku....Także wierzę że sobie poradzi....Nadal pracujemy z pawłem na zmiany więc rzadko sie widujemy....ale jak juz mamy chwilkę dla siebie staramy się ja spędzać intensywnie a nie tak jak wcześniej przed telewizorem....O fasolkę na razie sie nie staramy i chyba zaczniemy w okolicach maja....ale czy tak będzie czas pokaże....Bardzo bym chciała ze względu na Polę....widać że przydałoby jej sie braciszek badz siostra, bo zaczeła pieknie opiekować się lalką - bobaskiem....karmi ją, usypia, zmienia ubranko , głaszcze całuje, krzyczy na nas gdy jesteśmy zagłośni gdy lala śpi...Także zobaczymy!!!! Co poza tym??? Chyba nic...takie nudy....W sobote mam Christams Party w pracy , wybieramy się całą ekipa na imprezkę i kolację wiec w końcu jakaś rozrywka!!!! Ot i tyle u mnie!!!!
Trzymam kcukaski za wszystkie brzuchatki
perciu - czuję że będzie synek, ale życzę ci córeczki!
mamakubulki - Tobie też kochana życzę dziewuszki
nadika - jejku już niedużo ci zostało, kiedy to zleciało....Uważaj na siebie!!!
Dziękuje wszystkim które o mnie pamiętały!!!!
 
o ja palnełam nie świadomie zdanie i ruszyło:DDDD hehe od wiosny zaczniemy się starać, bo nie chcę żeby dziecko urodziło się pózniniej niż we wrzesniu,więc musimy wyliczyć żeby wyszło tak od marca do wrzesnia bo to najfajniejsze miesiące na rodzenie:-D

Perfekta wypluj slowo "bliźniaki"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!własnie tego najbardziej się boje...bo i u M.w rodzinie są...chcemy dziewczynkę-mąż juz dawno imię wybrał:-D-Zosia(ale jak będzie chlopiec to też będziemy szczęśliwi)
Emalia my kupimy zestawy klocków,żeby wywalić resztę zabawek bo mamy ich dość:-D


a nawet Wam się zapomniałam pochwalić że z moich długich włosków już nic nie ma:-D ściełam je z miesiąc temu delikatnie za uszko(nie chce mi się wstawiać zdj bo żadnego nie mam;-))

Świeta idą, u chłopców juz okna umyte i firaneczka uprana i zawieszona:-)
 
emalia ja miałam kupić klocki Natanowi ale stanęło na tym, że mąż kupił taką dużą koparkę na której Natan może siedzieć i sterować łychą. On uwielbia wszelkie pojazdy a koparki w szczególności więc napewno będzie szczęśliwy.
 
Dziewczyny a możecie polecić jakieś gry dla dziewczynki w wieku naszych dzieci? Nawet może byc dla 3 latki bo ona w marcu skonczy 3 lata. Chrześniaczka mojego męża i jej mama wymyśliła sobie jakąs grę ale nie umiała podać konkretnej.
 
Dziewczyny a możecie polecić jakieś gry dla dziewczynki w wieku naszych dzieci? Nawet może byc dla 3 latki bo ona w marcu skonczy 3 lata. Chrześniaczka mojego męża i jej mama wymyśliła sobie jakąs grę ale nie umiała podać konkretnej.

Zależy ile możesz na to przeznaczyć pieniędzy. Najlepsze są smart games z firmy GRANNA - duzo fajnych mają.My kupilismy dl aKAsi dzien i noc. Może być też tęcza - gra w kolory (ona jest tansza), albo (to juz z innej firmy) nogi stonogi do poznawania kolorów i liczenia kosztuje około 40 zł. Gier jest całe mnóstwo i jesli rodzice lubią z dzieckiem sie bawic i maja czas na to to polecam takie gdzie sie gra w min 2 osoby. Jeśli dziecko umie sie bawic samo to np dzień i noc jest super, ale to dziecko musi potrafic sie skupić i być dosyc cierpliwe:) Wybór nalezy do ciebie:)

Kasia dostanie od dziadków duplo safari, od nas dzien i noc oraz drewniana kolejkę bo uwielbia układać tory i jezdzic pociągami:)

pozdrawiam wszystkie bboom-owiczki:)
 
reklama
cześć dziewczyny ja tak w biegu :-)
Za tydzień otwieramy sklep (oby...) i jest dużo pracy, młody praktycznie całe dnie spędza u babci. Jeśli chodzi o spanie w ciągu dnia to niestety Kamil już nie śpi, nauczył się zasypiać w aucie a obecnie niema takiej możliwości i oduczył się spania w ciągu dnia. Odpieluchowany jest w 100% przynajmniej w ciągu dnia bo w nocy to jeszcze pielucha. Jeśli chodzi o prezent to młodemu już kupiliśmy drewnianą kolejkę z torami i spirala hot wheels z resorakami, przed wigilią odsprzedamy je babcią żeby miały co dać młodemu :-D my bowiem przy ich zakupie dostaliśmy połowę ceny w bonach na zakupy :-D od nas dostanie puzzle :-)

Trzymam kciuki z nasze "ciężarówki" i gratuluję rozpakowanym :-D :-D
 
Do góry