reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
cześć Dziewczyny!

Straszna cisza, ehhh :-(

Wczoraj byłam z Sylwunią na parapetówce, oczywiście zrobiłą furrorę:-) fajnie wyjść do ludzi nawet z maluchem. Dwie godzinki poplotkowałyśmy, pojadłam pyszności i trzeba było się zbierać bo Sylwia już spać chciała.
Ostatnio budzi mi się 3 razy w nocy:-( a tak mi już ładnie spała, ok. 3 jadła i dopiero wstawała o 8 a czasami przesypiała całą noc. Najgorsze, ze śpi u nas w łóżku z mojego lenistwa :-(

Łukasz grzeczny, nawet sam sprząta zabawki, nie zawsze ale często mu się zdarza. Tylko z jedzeniem ciągle problemmy.

A co u Was słychać??? Dziewczyny odezwijcie się! Co u dzieciaczków. Co kupujecie pod choinkę/ na Mikołaja???
 
Hej


ZYrraffko no to fajnie ze wyjscie sie udalo:) no wlasnie tez widze ze cisza;p czytam czytam ale jakos pisac mi sie niechce;/
Amelia juz prawie zdrowa puszcze ja do przedszkola wtorek-sroda...
SYlwia zmieni swoje nawyki nocne z 1000 razy;/ z mojego doswiadczenia,puki mozesz daj mala do lozeczka...ja teraz spie z corka...ile bym dala ze jak przyjezdza moj P. do domu na week to spac kolo niego,niestety niewysypiamy sie wszyscy razem;/ i spimy osobno...ciezko jest;/

Dobre pytanie co pod choinke, ja myslalam o jakies lalce,moze co ma dlugie wlosy bo Mela lubi sie bawic, ale tez widze ze czesto bawi sie wozkiem i lalka..niestety wozek juz ledwo kupy sie trzyma i jest dla mniejszych dziewczynek kupic jakis ciut wiekszy:) i do tego jakas lalke,albo bobasa co ma smoczka i butelke bo lubi sie opiekowac...
 
hEJ DZIEWCZYNKI nowa praca wciągneła mnie w wir;)
poznałam dużo bardzo fajnych ludzi i robię to co lubię;)
widzę, że u Was też czas leci nieubłaganie!
 
hej,
a ja niewyspana,nie wiem kiedy się wyspię> Natan albo budzi się w nocy i przychodzi do sypialni albo wstaje już o 5. Dzisiaj obudził się o 1.30 i siedziałam przy nim do 3 a po 5 już pobudka. A jak urodzi się mały to już wogóle nie pośpię.
Zyraffka u nas tez cały czas problemy z jedzeniem. Bywają dni, że ładnie je ale tych co grymasi przy jedzeniu jest więcej ;/

Ja myślałam by kupić Natanowi hulajnogę na 3 kólkach. Pośmiga trochę w domu a potem jak będzie cieplej to na dworze. Ewentualnie jakieś lego.
 
Nadika- idzie się przyzwyczaić. Ja cały czas wstaje do Sylwi i do lukaszka. Jeszcze mam o tyle dobrze że łuki o 6:30 idzie do żłobka a my z sylwia jeszcze śpimy do 9.
Dzisiaj łuki nie poszedł do żłobka, brzuszek go bolał i wymiotowal, mam nadzieję ze to nie jelitowka
 
Hej
Proszę o kciuki dzisiaj mam wizytę. Mam nadzieję że lekarz do którego ide zgodzi się prowadzić ciążę
Jutro pewnie z rańca jeszcze mnie badania i usg czekają.
Się boję ... Jak co wizytę...
My na mikołaja kupujemy kolejkę drewnianą pasującą do tej którą kupiliśmy Jasiowi kilka miesięcy w Ikea. Ona jest non stop nr jeden u Jasia Więc będziemy mu powiększać zestaw:) Do tego jeszcze chcemy albo tablicę , albo farbę tablicową kupić. A na gwiazdkę chcemy mu pokój urządzić:) i do tego pewnie jakieś drobiazgi zabawkowe Na pewno Literki i cyferki i kilka książeczek.
Jasiek wogóle się nie bawi grajkami. Uwielbia swoją kolejkę , troszke samochody a kocha wręcz wszystkie zabawy z literkami , cyferkami , oglądaniem książek:) Więc będziemy celowali z drobiazgami w tym kierunku:)
Lecę sprzątać bo musze wyjść o 16 30 by na 18 15 zdążyć do centruma
 
perfecta &&&&&&&&:tak:

Bardzo polecam tablicę, my mamy dwustronną z kompletem literek
smoby-tablica-dwustronna-rozowa-m-iext8349308.jpg
Polecam również alfabet lub literki magnetyczne lub klocki z literkami: Lila je uwielbia, uczy się literek i rozpoznaje je w tekście lub na ulicy - rewelacja :tak:
U nas też się wszelkie farbo-glino podobne rzeczy sprawdzają, min. na mikołajki mamy komplet do ciastoliny fryzjera :-)
 
reklama
Perfecta - &&&&& :*

Jeśli chodzi o prezenty, to u nas muszą być koniecznie puzle, najlepiej firmy Trefl, takie do 30 elementów, młody je uwielbia i potrafi sam je układać już od kilku miesięcy. Na pewno będzie też kolejka, uwielbia pociągi. Do tego kupię mu literki i numerki z magnesem na lodówkę, też uwielbia literki! Najgorsze jest to że tylko po angielsku zna alfabet :( hehe ;)
 
Do góry