reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

perfecta jak inne parametry sa ok to nie martw sie, wypatrzec ta nosowa jest ciezko jak maluch sie zle odwroci albo raczka zasloni. kciuki zacisniete

agusia zdrowka, u nas tez szpital

po raz kolejny, moj Jeremek choruje srednio dwa razy w miesiacu mimo ze go nadal karmie, i niestety zawsze siada mu na oskrzela, dostal juz lek na astme i bedziemy robic dlugotrwala kuracje, oby nie doszlo do prawdziwej astmy
na inhalator juz patrzec nie moge
niestety moje chlopaki odziedziczyly sklonnosci po mamusi i u nich nawet katar konczy sie zapaleniem oskrzeli:crazy:

Lena czekalam na wiesci od ciebie, fajnie ze robisz to co lubisz
zyraffko i jak Luki? rozwinelo sie w cos czy przeszlo?
Kasiek juz zna po angielsku, wow, a puzzle 30 czesci to niezly orzech do zgryzienia, super ze sobie radzi
Milka ja az sie boje kiedy Jasiek z duplo przerzuci sie na lego, te ceny powalaja, choc duplo tez do najtanszych nie nalezy

co do prezentow to jeszcze sie zastanawiamy, tzn mlodszy dostanie straz pozarna little people bo on uwielbia samochody, zwlascza z sygnalem a Jasiowi chcielismy kupic zestaw Boscha z wiertarka i warsztatem ale to jeszcze nie jest na 100% pewne, hulajnoge to chyba na wielkanoc kupimy bo teraz i tak tylko w domu by stala, za to kolejka tez by sie przydala choc on bardziej fan strazy pozarnej
 
reklama
zyraffka agusia mama mi opowiadala, ze bylam niejadkiem i ze to byl koszmar dla niej, Kubus tez ma fazy , ze nie chce jesc, ale potem nadrabia, je tyllko to co lubi, najchetniej paroweczke albo pierozki;)
klementinka agusia zyczymy duzo zdrowka dla dzieciaczków;)
percia trzymamy kciuki, zobaczysz bedzie wszytsko dobrze, nie zamartwiaj sie tak, nie powinnas sie teraz stresowac
koriander jak sie miewasz?

jestem od dzisiaj na zwolnieniu, czuje sie beznadziejnie, caly dzien dzis spedzam w lozku lub w toalecie, rano byla niania u Kubusia, a teraz maz go zabral do rodziny, jutro mam usg, chcialabym, zeby juz było po
bylam na usg tydzien temu, ale dzidzius byl jeszcze za maly, zeby ocenic przeziernosc karkowa i dlatego ide znowu jutro, tydzien temu malenswo mialo 48mm
pozdrawiam Was babeczki
 
Perciu - oj tam oj tam! dzidziuś nie chciał pokazać noska i tyle! nie stresuj się kobito,bo następnym razem pokaże Ci tyłek i tyle będziesz widzieć!(Jagoda tak mi zawsze robiła:-D)
MamoKubulki-skoro się tak źle czujesz to dobrze,że jesteś na zwolnieniu! odpoczywaj póki możesz - wspomnisz moje słowa!
Klementinko i Agusiu - zdrówka zdrówka zdrówka!

GOSIAGRO, ANIK79, KAQSIULKA, EMALIA,AGAST, MIMI, LENA, IZATCZ,MILKA, AGI,ELIZA, EAGLE I WSZYSTKIE INNE ODZYWAĆ SIĘ!
 
Mamokubulki wiec jednak Cie dopadlo pamietam ze z Kuba tez strasznie "haftowalas" to Ty opowiadalas o rondzie ?:))

Perfekta dzidzia tylko Wam gra na nosie zaraz byscie wszytsko chcieli wiedziec :) ale kciuki trzymam oczywiscie

Klementinka u nas straz juz stoi od czasow Olafka teraz tez jest uwielbiana podobnie jak piracki statek Oli dostal tez kiedys zamek ale on sie raczej kurzy.... zdrowka

Zyrafka jak u Was?
 
Perfecta-bedzie DOBRZE MUSI BYC!!!
Klementinka-równiez zyczymy duzo duzo zdrowka!!!u nas tez niestety Ksawcio ma czesto zap oskrzeli i tez ma to po mamusi:( w zasadzie jest caly czas na wziewach i alertecu.
Mama Kubulki-odpoczywaj jak najwiecej:)

a mnie dzis calkiem powalilo nie mialam od rana na nic sil a po sniadaniu zaczol mnie jeszcze zoladek bolec na dodatek maly wogole nie chcial spac usnol dopiero po12 aKsawcio na siedzaco na kanapie.po obiedzie wyslalam ich do sasiadki a ja troche odpoczelam.
 
hej,

wczoraj mój szkrabek skończył 2 tyg :-)nie wiem kiedy to zleciało a jeszcze nie dawno jęczałam wam ze nigdy nie urodzę
:-D u nas różnie, nocki są różne, czasami ma przestoje i nie śpi 2 godz, w dzień też już coraz mniej śpi i robi się mały szantażysta, sam nie chce poleżeć tylko najlepiej u mamusi na rączkach:happy2::sorry2:pierwsze spacerki już za nami:-) na razie byłam sama z Michasiem, bo dwójki jeszcze nie ogarnę, będę musiała pomyśleć o jakieś dostawce czy cosik takim. Majusia rewelacja nie okazuje w zasadzie żadnej zazdrości, często przychodzi głaska go, przynosi akcesoria do kąpieli, także super :tak::tak:nie jest łatwo samej w domu z dwójeczka, ale jakoś daje rade, choć zmęczona jestem bardzo, ale jak popatrzę na te maluszki to energia wraca:-):-) oto moje dzieciaczki :cool2:
DSC_0251.jpg
zyrraffka
- jak Łukaszek, już nie wymiotuje?

Perfecta -
na pewno wszystko będzie oki, kciuki zaciśnięte!
Klementinka - współczuje wam tych chorób:-(

mama-kubulki - jak usg?
 
co tu taka cisza???

chlopaki spia a ja z kawusia.

gosiaro-sliczne dzieciaczki a Majusia duza pannica:)

wybieram sie wiecz do tesko po prezenty.Ksawcio dostanie kolejke drewniana a dla Konrada nadal brak pomyslu zobacze na miejscu moze cos w oko wpadnie.Milego dnia:)))
 
reklama
Milusia wita:-D
u nas tyle sie dzieje że wow:szok::-)
nie wiem czy pisałam byliśmy w krótkiej podróży poslubnej,potem z dzieciakami u oddalonej o 410km rodzinki(dzieciaki w trasie suuper:tak:)
a i kupilismy nowe autko:-Dto se śmigamy:-D
dzieciaki zdrowe,rozwijają się w zaskakującym tempie:rofl2:
dawno mnie nie było i wydarzyły się tez przykre rzeczy...dzień przed wszystkich św.byliśmy na miejscu śmiertelnego wypadku jeszcze przed karetkami...straszne...po prostu straszne....nie zapomnę tego nigdy..pijany kierowca poszedl na czołówkę z motorem na którym jechał 40paro letni ojciec i 19tetni syn...syna jeszcze M, ratowal ale po 5 dniach walki on też odszedł....po prostu szok....
parę dni temu brat mojej koleżanki z która sie wiele tak uczyłam zginął tragicznie w wypadku...samochod poszedl na czołówkę, spłoną doszczętnie...on był w środku...i nikt nie mógł mu pomóc...dziś był pogdzeb, chłopak miał 20lat....

ale to tyle smutów musiałam to wygarnąć...
A z dobrusków to zostanę ciocią:-D:-D mój braciszek zostanie tatusiem:-) w końcu:-D

mężulek w pracy dzieci wysłałam do dziadków,a sama zrobiłam pyszne ciacho:rofl2:
Mężuś pój od slubu przytył 9kg!!!!!!!:-D:szok:
 
Do góry