reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Czesc:)

melduje sie-dzis odebralismy dopiero kompa z naprawy.

a u nas chorobsko:(bylam dzis z Ksawciem u lekarza bo bardzo kaszle bylam pewna ze ma zap oskrzeli(miesiac temu tez mial:()ale naszczescie nie!!!Konradzio nadal ma biegunke a zmierzly jest ze...wychodza mu 4 ja od wczoraj tez zasmarkana gardlo mnie strasznie boli.
podczytalam tylko ostatnio strone jutro nadrobie opadam juz z sil bo nocka tez dzis kiepska byla na dodatek jestem sama bo maz ma nocki i tak latam cala noc miedzy jednym a drugim:wściekła/y::-(my tez myslimy o kupieniu Ksawciowi drewnianej kolejki i tablicy natomiast kompletnie nie mam pojecia co dla Konradzia:no:
 
Mialam jeszcze napisac ze u nas tez ogromny problem z jedzeniem:no: jak Ksawcio widzi talerz z jedzeniem to dostaje takiej histerii jakby go cos opetalo:angry: masakra jakas! nie widzialam zeby tak dziecko na jedzenie reagowalo a Wasze dzieciaki tez tak?czy tylko my mamy az taki problem?!natomiast w nocy nadrabia mlekiem potrafi i 6 bidonow wypic a jak mu nie dam to ryczy:angry:
 
Perfecta daj znać jak po wizycie. Mam nadzieję że wsio ok!!
agusia 44 zdrówka dla dzieci!! u nas z jedzeniem jest tak, że Natan jest małym niejadkiem ale nie reagowałnigdy na jedzenie z płaczem, poprostu jak czegoś nie chciał jeśc to nie jadł i tak jest do tej pory.

u mnie nocka kiepska, zaraz idę spać bo od 3 nie śpię, Natan ostatnio daje mi popalić. Teraz poszedł do babci więc mogę się położyć.
 
Chlopaki spia-CUD-a ja z kawusia

Perfecta-jak po wizycie?
Nadika-fajnie ze masz kogos do pomocy ja niestety sama na siebie moge liczyc:(

u nas nocka calkiem ok nawet Konrad cala w swoim lozeczku przespal tylko ja od 5 niemoglam juz zasnac bo mnie katar meczyl a po6 juz maly sie obudzil.po obiadku pojdziemy na spacer a jak maz po nocce sie wyspi to ja ide tez troche poleniuchowac.
 
Mialam jeszcze napisac ze u nas tez ogromny problem z jedzeniem:no: jak Ksawcio widzi talerz z jedzeniem to dostaje takiej histerii jakby go cos opetalo:angry: masakra jakas! nie widzialam zeby tak dziecko na jedzenie reagowalo a Wasze dzieciaki tez tak?czy tylko my mamy az taki problem?!natomiast w nocy nadrabia mlekiem potrafi i 6 bidonow wypic a jak mu nie dam to ryczy:angry:

mój tak zawsze reaguje, ale to nie jest chwilowy bunt ma tak już od baaardzo dawna.
 
Zyrraffka u nas tez to trwa niestety bardzo dlugo mial moze tydz poprawy ok pol roku temu juz myslalam ze jestesmy na dobrej drodze...najgorsze jest to jak my jemy a on tak patrzy tymi swojimi oczkami jakby chcial a jak probuje mu dac to ryk.jak tylko wyjdzie z tego przeziebienia bedziemy robic kuracje na pasozyty.kiedys juz mial na lamblie ale podobno mozna miec w sobie kilka pasozytow.bardzo chcialabym mu pomoc!.za to mlodszy zjada wszystko co mu sie da nawet ksiazki haha.
 
Perfekta wrocilas juz ??

temat przezentow sie zaczal u nas tez dominuja kolejki i te dla duzego i te dla malego, Olaf wymarzyl sobie kolejke z lego sterowana najtansza wersja 400 zl :szok: ustalilismy ze kupimy mu jeden prezent od calej rodziny i do tego napisze list do dzieciatka ( u nas Mikolaj jest 6 grudnia a wigilie dzieciatko :)) ) i dolozy zawartosc skarbonki na szczescie dal sie naciagnac :) i nie domyslil sie o co chodzi tylko mu powiedzialam ze mnustwo dzieci czeka na prezenty a on wymarzyl sobie najdrozszy z mozliwych, Eryk tez wzbogaci swoja kolejkie duplo na szczescie jego nie ma takicj masakrycznych cen bo znaczna czesc zestwu juz ma. A na mikolaja dla Ercia puzlze a dla Olafa skladkowo rakiete do tenisa bo gra w szkole i mu sie podoba.
 
reklama
Cześć Kochane
My już po usg
Parametry wszystkie są ok. Dzidzia ma 70mm CRl i serduszko pieknie bije. Ale niestety muszę powtórzyć usg pod koniec następnego tygodnia , bo usg nie uwidoczniło kości nosowej. Oczywiście już wczoraj się zestresowałam jak jasna cholera więc przepraszam że nie napisałam wczoraj. Lekarz jak zobaczył moją minę to od razu zaczął mnie uspokajać , ze przezierność jest właściwa i że ma ograniczona widoczność przez moją puszystość i dodatkowo dzidzia nie chciała pokazać noska bo rączkę trzymała całe badanie na buzce więc mam się nie denerwowac tylko powtórzyć badanie. Niby rozumiem ale nerwy są i czekanie 1,5 tygodnia chyba mnie wykończy! Więc błagam trzymajcie kciuki.... W sobotę 1 grudnia mam Usg.
 
Do góry