reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ale tu cisza!!!

chlopaki juz spai (CUD)wiec mam chwile.

Nadika-mam nadzieje ze z dzidzia i z Toba wszystko ok?!!!
Klementinka-wiem co to nieprzespane noce i placzace dzieci u nas niestety dosc czesto:(
Milka26-raczej ciagle wojny niestety.Ksawcio zabiera Konradowi wszystkie zabawki wrecz nie pozwala mu ich dotykac robi mu nazlosc popycha siada na niego czasem nie da sie juz ich sluchac ale jak przyjdzie co do czego to Ksawery broni braciszka nie pozwala kazdemu go dotykac mowi "nie ma koniec"i go przytula:-)

chlopcy niestety znow chorzy ciagle cos Ksawery zaczol w sobote kaszlec(dopiero w czwartek skonczyl wziewy)pojechalam z nim dolekarza osluchowo czysty ale wziewy na cala zime :( a Konradzio ma jelitowke zaczol w nocy wymiotowac balam sie czy to nie wstrzas mozgu bo wczoraj spadl z kanapy:( bylismy u lekarza szczescie w nieszczesciu tylko jelitowka (dostal tez biegunki)
 
reklama
Eagle - my się karmimy póki co. Co i ile zjada?? ee trudno powiedzieć... stałe to dostaje obiadki i podwieczorki-coś chyba muszę zacząć więcej mu dawać..mały był znowu przeziębiony ale już jest ok. a Wy jak tam?
Nadika - hop hop|?
Gosiu - Michałek sama słodycz!
Agusia - hehe tak już jest że dzieciaki się biją;-)ale kochają się na zabój mimo wsio!

Lena, Liza i cała reszta ekipy!odzywać się!


 
Ostatnia edycja:
Nadika - jak tam?

Agusia - super masz chłopaków! :)

Gosiagro
- jak sobie radzimy? jak Majusia przyjęła braciszka? pisz szybciutko i wstawiaj fotek jak najwięcej! :*

Kajdusia - :* wpadaj częściej!!! :)

Olavip - nie mogę uwierzyć że Twój Bartuś już ma 8 miesięcy... ale ten czas leci ;)
 
hej:-)

u nas pomalutku, właśnie udało mi się dwójkę położyć jednocześnie, yupiii:-D:-D:-D tym bardziej jestem zadowolona bo dzisiaj jestem z dzieciaczkami sama, mąż musiał pojechać do pracy

Michaś w dzień to w sumie tylko je i śpi, natomiast nocki są różne, dzisiaj było całkiem fajnie i miał tylko ponadgodzinny przestój w spaniu, poprzednimi nocami było tego więcej, jutro idziemy na pierwsze spotkanie z położną, ciekawe ile wazy?:-)będzie miał równo tydzień

Pytacie jak Majusia, a więc w pierwszy dzień z rezerwą, ale już kolejne to super, chodzi głaska go, śmieje się jak kicha i go przedrzeźnia, angażujemy ją często i tak przynosi coś do kąpieli, albo coś podaje i wtedy jest mega szczęśliwa. Sa tez gorsze jej chwile ale takie i były bez Michałka. Za to udało nam się ja odpampersowac całkowicie, wcześniej miała pampersa na noc i na spacery, teraz już jej w ogóle nie zakładamy, także super:-)

Dziękuje za wszystkie wasze pytania i specjalnie dla BB ciotek kilka naszych fotek:-)


Klementinka
- dużo zdrówka dla chłopców!

kajdusia - dla was też uściski!

nadika
- to musiałaś się wystraszyć:no: jak się teraz czujesz?
 
Hej,
na szczęście na strachu się skończyło, czuję się dobrze tylko trochę mnie nadgarstek boli i okolice kości ogonowej. Wczoraj z samego rana dzwoniłam do swojego gina a on mnie uspokoił, że skoro brzuch nie boli, nie upadłam na brzuch, nie ma żadnych niepokojących objawów to niepotzrebna dodatkowa wizyta.Kazał tylko wziąźć wczoraj i dziś relanium bo chyba z tego strachu bardziej mi brzuch zaczął twardnieć.
 
Gosiu, ale super dzieciaki:) Gratuluję ślicznego malucha! Jak tak będziesz więcej zdjęć wstawiała to chyba ja też ulegnę ;)
hej:-)

u nas pomalutku, właśnie udało mi się dwójkę położyć jednocześnie, yupiii:-D:-D:-D tym bardziej jestem zadowolona bo dzisiaj jestem z dzieciaczkami sama, mąż musiał pojechać do pracy

Michaś w dzień to w sumie tylko je i śpi, natomiast nocki są różne, dzisiaj było całkiem fajnie i miał tylko ponadgodzinny przestój w spaniu, poprzednimi nocami było tego więcej, jutro idziemy na pierwsze spotkanie z położną, ciekawe ile wazy?:-)będzie miał równo tydzień

Pytacie jak Majusia, a więc w pierwszy dzień z rezerwą, ale już kolejne to super, chodzi głaska go, śmieje się jak kicha i go przedrzeźnia, angażujemy ją często i tak przynosi coś do kąpieli, albo coś podaje i wtedy jest mega szczęśliwa. Sa tez gorsze jej chwile ale takie i były bez Michałka. Za to udało nam się ja odpampersowac całkowicie, wcześniej miała pampersa na noc i na spacery, teraz już jej w ogóle nie zakładamy, także super:-)

Dziękuje za wszystkie wasze pytania i specjalnie dla BB ciotek kilka naszych fotek:-)


Klementinka
- dużo zdrówka dla chłopców!

kajdusia - dla was też uściski!

nadika
- to musiałaś się wystraszyć:no: jak się teraz czujesz?
 
Gosiu- Kochana Cudowne Dzieciaczki! Michaś na drugim zdjęciu pt " U talking to me?" Super że Majeczka tak cudnie Wam pomaga przy braciszku!!!!!! Gratulacje odpieluchowania!!!!! Dzielna Dziewczynka !!!!! A Ty pięknie wyglądasz!!!!!!

Nadika- Kochana dobrze4 że wszystko w porządku:*:*:*
 
:-) a to my:) tak to straszne - Jagoda ma prawie 2,5roku a Bartuś już 8mc:szok: stwierdzam,że moje dzieci nie mają zdjęć ze mną:no: więc na jednym jest tatuś-akurat był w domu jak dzieci ok północy zrobiły sobie godzinną przerwę w spaniu:szok: zdarzyło się to raz i mam nadzieję,że ostatni raz:dry:
 

Załączniki

  • 100_7321.jpg
    100_7321.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 61
  • 100_7319.jpg
    100_7319.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 58
  • 100_7348.jpg
    100_7348.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 65
  • 100_7380.jpg
    100_7380.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 57
  • 100_7394.jpg
    100_7394.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry