reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gosiu - to już na pewno ostatnia wizyta! :) to niesamowite jak szybko zleciała Twoja ciąża!:szok: Tobie pewnie się dłużyło, ale jak dla mnie to ekspres! :-p Już niedługo będziemy witali Michałka po drugiej stronie, ale fajnie! :-D
 
u nas istnieje głównie tata:-D aczkolwiek jak "bieda" to do mamy:-D

Żyrafka jaka ciudność malusia:-) patrząc na takie zdj aż się chce dziewczynki:-D



dziewczynki szukam chłopcom czapek juz zimowych w zestawach z szalikami i rękawiczkami,i mam pytanie, co sądzicie o czapkach podszywanych polarem???jak byli mali to główki im się od nich pociły i nie wiem...???
 
Ostatnia edycja:

Zawsze było MAMA MAMA a tata był be

Teraz jest TATA TATA a mama jest be :-D

u nas istnieje głównie tata:-D aczkolwiek jak "bieda" to do mamy:-D

Żyrafka jaka ciudność malusia:-) patrząc na takie zdj aż się chce dziewczynki:-D



dziewczynki szukam chłopcom czapek juz zimowych w zestawach z szalikami i rękawiczkami,i mam pytanie, co sądzicie o czapkach podszywanych polarem???jak byli mali to główki im się od nich pociły i nie wiem...???

Ja Ci polecam czapki z H&M - wg mnie najlepsze jakościowo i wcale nie są takie drogie, i też są zestawy z tego co pamiętam
 
reklama
Nie będzie lekko niestety, Hania do dzisiaj jest na mnie obrażona, że Maję przyprowadziłam do domu... :baffled:
niezle, u nas wielka milosc, zazdrosc i zlosc tez jest ale skierowana przeciw rodzicom a nie Jeremkowi, moge godzinami sie gapic jak oni razem sie bawia, tula i caluja
pewnie Maja tez bedzie "bardziej atrakcyjna" jak podrosnie troche:-)

milusia mnie tez denerwuja te czapki na polarze, a jeszcze gorsze te z futerkiem w srodku
 
Do góry