reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja też mam kurtkę i kombinezon z Tchibo, kupiłam 98-104, jest duży ale da radę w tym roku i pewnie jeszcze w następnym. Kupiłam w sklepie za 179, taki z niebieską kurtką w kratkę, ma któraś ten???
 
reklama
Witajcie

Dziękuję za pamięć

Ogólnie nie jest źle. Na 30 wyciętych węzłów w jednym był przerzut, ale nie będziemy robić radioterapii bo ona może więcej szkód niż dobrego wyrządzić, muszę być pod stałą opieką lekarską już do końca życia.

Tak więc najprawdopodobniej rak nie wyszedł poza obszar macicy.

Nawet nie wiecie jak się dzisiaj zdenerwowałam, myślałam, że po drodze będzie wymiotować w aucie
 
kasiulka- wspaniale!!!!

kasiek ja mam taki: TCHIBO TCM kombinezon 3 w 1 roz.86/92 dla chłopca (2696482090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
on jest baardzo ciepły i Łukaszek chyba z dwa razy miał go w zeszłym roku na sobie



mój Kwiatuszek

xfz5fp.jpg



ddl2qq.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mój strasznie chce mieć córcie, bo Damian go kompletnie olewa... :-( jak przyjdzie z pracy i siedzi z nami to młody mnie bierze za rękę i karze mi iść z nim do drugiego pokoju... :no: to przykre bo M się denerwuje że syn go nie kocha ani nie potrzebuje ale tak to jest jak się mało czasu spędza z dzieckiem... :-(
 
Kasiek u nas podobnie, Jas tate potrafi doslownie wykopac z lozka bo chce byc tylko ze mna, duzo czasu i cierpliwosci potrzebuje zeby zaczac sie z tata bawic ale C. sie nie zraza i dalej robi swoje, niestety tak to jest z zapracowanymi rodzicami. czasami C. tez brak juz cierpliwosci ale tlumacze mu ze to on jest dorosly a mlody ma dopiero 2 lata i nie kontroluje swojego zachowania jak dorosly.

Kasiulka to chyba dobrze? wspolczuje ci ze musisz przez takie badania przechodzic, trzymam kciuki za was

zyraffko dzieki za przepis, chyba wlasnie to zrobie a corunia cudna, slodkie malenstwo

Koriander wszystko na pewno ok, ale pamietam te obawy i leki

nadika ales mi umknela ze swoja polowkowa ciaza;) tobie kochana tez gratuluje i trzymam kciuki, a czemu musisz lezec? co do materaca to mamy ikeowski pasujacy do lozka, piankowy. teraz Jas tez spi na piankowym, my zreszta tez wiec nie wymyslalam i nie szukalam niczego innego
a kurtke mamy z zeszlego roku od endo, bardzo porzadna kurteczka. na pozniej, wieksza kupilam mu jakas capt´sharky, tez fajna ale to bardziej taka parka
kozaki chce mu kupic takie KIDS POLAR BEAR TEXAPORE - Winterstiefel - Jack Wolfskin Online Shop musi miec cieple i nieprzemakalne bo w przedszkolu bedzie sporo na dworzu, nawet jak sniegu napada
ja wszystko kupuje przez internet bo nie mam czasu chodzic po sklepach i naprawde mozna fajne okazje znalezc a kazdy zakupiony towar moge zwrocic lub wymienic wiec to zadne ryzyko

gosiagro jeszcze nie pracuje ale chlopaki juz posylam, nawet nie wiem od kiedy zaczynam prace bo mam sporo zaleglego urlopu, musze dodzwonic sie w koncu do personalnej to sie wszystkiego dowiem ale choruje kobitka a nikt inny nie jest w firmie w temacie
troche sie cykam bo widzialam ze wolne miejsca sa w przedszkolach oddalonych ode mnie jakies 30 km a codziennie tyle dojezdzac nie bardzo mi sie usmiecha, zwalszcza ze za rogiem jest co najmniej 7 przedszkoli z mojej firmy, cholera mam nadzieje ze znajda mi cos pod domem
 
Ostatnia edycja:
reklama
nadika - kozaków nie mam, kurtke jakas tam mam, ale nie mam do niej nieprzemakalnych spodenek, wiec zakupy jeszcze przed nami
zyrraffka
- cudo z tej twojej córeczki:tak: a jeszcze niedługo i pewnie Sylwusia będzie córeczka tatusia:tak:

kasiulka - to bardzo dobre wieści ze chemio i radio nie jest potrzebna!

Kasiek i Klemetinka
- u mnie jest całkowicie odwrotnie, Maja to typowa córeczka tatusia, jak tylko wróci z pracy to ja juz nie istnieje, jak wchodzę do pokoju zeby pobawić się z nimi to Maja mówi mama papa :szok::-D:-D akurat teraz to jest mi na ręke, bo można troche odpoczać, u was chlopcy więc nie dziwne ze do mamy przyklejeni;-);-)


zbieram sie powoli na wizyte
 
Do góry