reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kasiulka no to dobre wieści!!!!!
klementinka muszę leżeć bo w 18tc lekarz stwierdził że szyjka się skraca i miała wtedy 2,5cm. Na ostatniej wizycie póltora tygodnia temu miała 2,8cm ale i takmam zalecane leżenie :/
gosiagro jak po wizycie??
 
Kasiulka super wiadomosc dobra wiec pewnie jest Ci duzo lzej

Gosiargo jeszcze tylko troszke troszke

a ja jutro sie wybieram do dermatologa na przeglad pieprzykow po raz pierwszy w zyciu a mam ich od groma i ciut ciut no i mam stracha na maxa trzymajcie kciuki. mam nadzieje ze obedzie sie bez wycinania wiec stres zakonczylby sie na jutrze
 
Kasiulka super wiadomość!! Znaczy że jednak szybko został wykryty;) Świetnie:)

a ja chyba mam dzisiaj dzień pytań :)

macie już kurtki zimowe dla dzieciaczków i kozaki??
ja z tego względu że muszę leżeć będę zmuszona kupić przez internet lub wysłać teściową na zakupy no ale nie ma to jak samemu sprawdzić, zobaczyć i kupić.

Widzę że sporo z was ma zestawy Tchibo. Ja w zeszłym roku zakochałam się w kombinezonie Wójcika i teraz też kupiłam tylko większy:
http://kombinezony.com.pl/2012/09/08/kombinezon-zimowy-rozowo-fioletowy-wojcik-r-92

Zaszalałam i wzięłam też kurtkę "wyjściowa":

kurtka.jpg

Gosiagro strasznie szybko to zleciało!! Byłam dzisiaj u szwagierki, i widziałam maluszki, takie małe jak dwie dłonie, wzruszyłam się. Ale wszystko jest OK, zdrowe i nabierają masy w inkubatorach.
 
Ostatnia edycja:
Zyraffko twoja Sylwunia jest prześliczna - no nie mogę się napatrzeć:)
Kasiu bardzo dobre wieści z tymi wynikami, najważniejsze że wszystko zostało wykryte bardzo szybko. Pod opieką lekarza będziesz musiała być do końca życia, ale przynajmniej będziesz na bieżąco wszystko sprawdzała i trzymała rękę na pulsie.Bardzo się cieszę:)
Świeżo upieczonym mamuśkom brzuszkowym gratuluję,a za te które już jedną albo niemal obiema (gosiagro) nogami na porodówce trzymam kciuki. Jak tak o was czytam to chyba sama sie skuszę na rodzeństwo dla naszej Kasi:)
Milka ja też mam tysiąc pincet pieprzyków, jakieś pół roku temu usunęłam dwa,a że nie chciałam się ciąć to usunęłam laserowo (trochę szczypie,ale goi się własciwie w ciągu 1 tygodnia (max 2)

A tak poza tym pozdrawiam z Chin:)
 
dzień dobry!

Piękna pogoda dzisiaj :-)

gosiu- jak po wizycie?

koriander- wiem, wiem z Łukaszkiem było podobnie a teraz Piotrek szaleje za nim.

milka- trzymam kciuki &&

Sylwunia skończyła 3 miesiące, już mam pomysł na tort na roczek hihi:-D
 
reklama
Jestem:-) wczoraj późno wróciłam i nie zdążyłam już napisać, szyjka skrócona ale jeszcze trzyma za tydzień następna wizyta z usg, żeby zobaczyć ile Michałek wazy, lekarz powiedział, ze mam wytrzymać jeszcze tydzień a potem można rodzić:szok::rofl2:
 
Do góry