reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

gosiu więc zapraszam na muffinkę :-D

121zdlc.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj mija 3 lata odkąd zarejestrowałam sie na forum :-)

Madziu-Chiny-zazdroszczę!! z córeczką pojechałaś?
Kasiulka super wieści!
Gosiagro to niech Michałek sobie jeszcze posiedzi w ciepełku :-)
zyrraffka dla Sylwuni wszystkiego naj! czas szybko leci :-) a jak Łukaszek w żłobku?
 
gosiu więc zapraszam na muffinkę :-D

121zdlc.jpg

o jaaaaaaaaaaaaaa!!! zbieram ślinę z podłogi:laugh2::laugh2::laugh2:
ja wczoraj robiłam ciasteczka jak Majusia wstanie to je przyozdobimy jakoś:tak:

Dzisiaj mija 3 lata odkąd zarejestrowałam sie na forum :-)

Madziu-Chiny-zazdroszczę!! z córeczką pojechałaś?
Kasiulka super wieści!
Gosiagro to niech Michałek sobie jeszcze posiedzi w ciepełku :-)
zyrraffka dla Sylwuni wszystkiego naj! czas szybko leci :-) a jak Łukaszek w żłobku?


woow, twoja druga królewna juz ma ponad rok:shocked2::shocked2:
 
mimi- jejku już roczek skończony:-) szok! Łukaszek w żłobku bardzo dobrze, zadowolony, czasem zupę zje co w domu jest nie do pomyslenia. Przychodzi uśmiechnięty. Jak się pytam czy lubi żłobek mówi ze tak, czy lubi dzieci mówi, ze tak ale jak się pytam czy lubi panie mówi ze nie:-D
 
Do Chin pojechałam służbowo, ale mąż przy okazji też pojechał jako ochrona:) i jak już ja zrobię swoje to będziemy mieli jeszcze tydzień wakacji. Pojechaliśmy sami bo obawiałam się że pod względem higieny będzie tu całkowita klapa - zresztą niesłusznie - i nasz mały alergik może nie dać rady. Chociaż jak w zeszłym roku podróżowaliśmy samochodem po Krymie z Kasią to nie było większych problemów (może dlatego że jeszcze zajadała obiadki ze słoiczków). Zapewne ona by się tu super odnalazła i zajadała ryż ze smakiem ale powiem szczerze że bałam się też jak zniesie 26-cio godzinną podróż z przesiadkami i 6-cio godzinną różnicę czasów. Jak teraz na to patrzę to trzeba było ją zabrać, bo chyba więcej szkody jest z tęsknoty...nawet na skype średnio chce rozmawiać i pyta ciągle: to kiedy wracacie? no to kiedy wracacie? a ja od razu się rozklejam.

gosiagro - to będziesz miała Michałka? Wydawało mi się kiedyś że chciałaś Wojtusia, ale dobrze że go nie "zaklepałaś" :) bo my się czaimy na Wojtusia braciszka dla Kasi:)
 
kasiulka sto lat kochana! super, ze wyniki ok;)
kasiek wiesz w jakim jestem teraz stresie zwiazanym z plcia dziecka? ciagle o tym mysle
gosiagro jeju, ale szybko mija Twoja ciążą, juz niedługo powitacie Michałka;) super, ze bedzie parka;)

zapodajcie linki do waszych blogów z przepisami zyraffka, gosiagro, ktos jeszcze prowadzi?
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
kasiulka STO LAT!!! ja w maju skończyłam 32 :)))
gosiagro no to jeszcze chwila i Michałek bedzie z Wami.

a ja się czuję coraz gorzej, dzisiaj mnie brzuch pobolewa, rano złapał mnie skurcz no i od jakiegoś tygodnia wydzielina z pochwy mi się zmieniła, zrobiła sie taka bardziej gęsta, nie ma jej dużo ale już zaczynam schizować że to może czop śluzowy stopniowo odchodzi. Nie wiem, chyba w poniedziałek zadzwonię i jak bedzie możliwośc to pojadę do gina na kontrol.
 
reklama
Gosiu- Michałek też śliczne imię :-)
Piękne ciasteczka a Majeczka z jakimzaangazowaniem dekoruje :-)

Mamakubulki- Muffinkowe Niebo

Nasila- koniecznie zadzwoń do lekarza pewnie to nic poważnego ale lepiej sprawdzić.

Dzieci śpią a ja mialam iść na zakupy ubraniowe dla dzieci a mąż poszedł na dół po ziemniaki i go wcielo a sklepy do 14 udusze go chyba
 
Do góry