reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

No wreszcie wróciłam z zakupów! Polatałam dzisiaj po lumkach !!! Dziewczyny z Wawy na wiatraku jest dostawa CAŁY SKLEP PRZEPIĘKNYCH TUNIK letnich w stylu boho , folk hippie Koleżanka się ze mnie śmiała że normalnie ryczę ze szcześcia bo tyle pieknych ciuszków i we wszystkich rozmiarach:) Kupiłam sobie 6 tunik:) Jaskowi 3 koszule eleganckie:) Zadowolona jestem bardzo:)
Agast - Kochana nie chcesz testa to zrób betę Kochana! A nie spóznia Ci się czasem ze stresu? Jak się tak zaczęłaś stresować powrotem do pracy to może organizm troszke odczuwa ?
Gosia - Piękne te PŚCIÓŁKI:)

Ide kawke zrobic nadrobię Was póżniej

Dziękuje za odpowiedzi w sprawie pieczarek. NIE PODAŁAM WCZORAJ PIETRAM SIĘ JESZCZE! Pieczarki są od 2 roku życia nie 3 a grzyby prawdziwe od bodajże 7 czy 8 roku
 
reklama
Agast - :-) a tam 3 łóżko też zmieścicie! a poza tym to Ty się przecież tą pracą stresujesz i myślisz o tym, więc może to powód?
Sealet - Agatka i problem z nerkami..hmmm powiem szczerze że znam przypadek gdzie chłopak non stop chorował i jak miał 16 lat to się dopatrzeli lekarze,że nerka od urodzenia chora i poskręcana, nie pracowała wcale i w ogóle nie rosła - musieli usunąć,chłopak zdrowy i fajny, ale musiał zrezygnować z ulubionego zajęcia - piłki nożnej, a był dobry ( w ogóle sport odpada już:(
Gosia - a tam piękne, jakby to Jagoda powiedziała "pszczółek" (ona nie uznaje :pszczółka" tylko jest 'pszczółek;:-))
Perciu - ooo to zakupy udane, jak nie fajczysz to masz kase na ciuchy - a widziałaś? same plusy!


A ja po wizycie u gina, przy badaniu tak mnie pogniótł,że nie wiem czy nie pojadę....sam stwierdził,że bardzo możliwe że się dziś ruszy, ale jak dzieć stwierdzi że jeszcze nie pora i jednak nie wyskoczy dziś to we wtorek mam przyjechać do szpitala jak będzie miał dyżur, pewnie podłączy KTG i będziemy czekać dalej jak coś.
 
Seatle mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy! w dziecinswtie tez mialam problem z nerkami, jedna byla powiekszona...wszystko dobrze sie skonczylo:)

Perfecta
no to rzeczywiscie super polowy mialas:)

Olavip no mam nadzieje ze jeszcze pae dni zaczeka dzidzius za tatusiem:)
 
Witajcie,

Kahna spokojnie, nic się nie stało. To tylko wspomnienia które pozostają w człowieku na zawsze

Emalia z pieskiem? Jaki efekt?:-D

Agast, Kasiulka, Gosiagro to ja się do was dołączam. Moja też ma fazę o 6-7 ostatnio na wstawanie, ale babci to odpowiada, a ja mam chwilkę czasu wieczorem, bo np teraz to już prawie usypia:)

agast rzeczywiście brak facebooka jest powodem do umierania:-D

Julia NIE to codzienność, a jak jej mówię TAK to powtarza jak papuga, ale chyba za bardzo nie wie o co z tym TAK chodzi (przynajmniej mam takie wrażenie);-) Ale jak coś chce to przekonuje żeby jej to dać, kiwając głową w górę i w dół i da mi? da mi? Konam ze śmiechu.

sealet
witaj! Miejmy nadzieję że nie będzie trzeba nic z tą nerką robić... dopiero teraz do odkryli? Podczas jakiegoś specjalnego badania?
agast czyżby??:-p Może rzeczywiście dla spokoju zrób test, a na zastanawianie gdzie będzie stało trzecie łóżko jeszcze będzie czas:-D :-D Moja @ za kilka dni;-)

zyraffka skądś to znam, a potem wszędzie skorupki:no:
 
Sealet kurcze biedne malenstwo...mialam juz 2operacje na nerki....wiec niestety rozumiem co czujesz i sciskam Cie strasznie mocno,na pewno wszystko bedzie dobrze!

Ola ulala to zaraz finisz jak szybko,juz teraz zycze bezbolesnego porodu,imie wybrane?
 
Odp nr 2:D
Perciu super z tymi lumpkami,i nie wiem czy przez ten net Ci gratulowalam odnalogowania,jesli nie to z calego serca gratuluje:)
Gosiagro cudne te Twoje wynalazki,Kochana robie se wlasnie ksiazke kucharska,moze masz cos sprawdzonego do podeslania dla Ewusi ?:)
 
Kasiek dziekuje za przywolanie wlasnie wpadlam sprawdzic co z Ola ale widze ze moze to dzis :))

u nas notoryczny brak czasu jak tak dalej pojdzie to sie pojawie spowrotem w maju najwczesniej w polowei kwietnia dla mnie poczatek roku to masakra.

Ercio nawet o cycu nie wspomni za to Olaf nam sie rozklada z czestotliwoscia raz na 2 tygodnie teraz jednak pobil rekord i juz zaliczyl raz na tydzien nie wiem co sie dzieje skad te weekendowe goraczki niby poza katarem nic wiecej nawet w maluchach nam tak nie chorowal. Wszytskie 6 zeby :)) ma wywalone zaczynam sie zastanawiac czy to nie zabkowanie, poki co zadna sie nie przebila
 
reklama
WITAM:))))

SEALET musi byc dobrze:))))))))))))))))))

perfekciu mi dr mówila zeby do 3 roku życia nie dawac pieczarek...wiec sie odnioslam do tego:))
super ze zakupy udane:) ja tez wczoraj bylam na zakupach i tez zaszalalam, dla siebie i dla dzieciaków i nawet mężowi sie dostalo:))))

żyrafciu przepis juz piszę:)

tylko to jest na ok 60 szt:)

1 kg i szklanka maki tortowej
15 dg drożdzy
12 jajek( 6 żółtek,6 całych)
45 dg margaryny
śmietana kwaśna 9 łyżek
0,5 łyżeczki soli i cukru.

wszytko mieszasz razem i zarabiasz. wychodzi takie fajne w dotyku ciasto:pPPP


farsz np :

1kapusta
1,2kg pieczarek
cebule i to wszytko na patelni. cd . napewno wiesz:))))


a jadłyscie ciasto MAMUT???

SPÓD Z SUCHAR I NUTELLI??
 
Do góry