reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kochane kobitki i coreczki kobitek :-) Wszystkiego najlepszego w dniu waszego swieta!! Samych slodkosci i rozkoszy z bycia kobieta :-p:-)
[video=youtube;0HPxgU1zx2s]http://www.youtube.com/watch?v=0HPxgU1zx2s&feature=share[/video]



poodpisuje pozniej jakos nie moge sie do kupy zebrac .. Kasiek :* zdrowka dla Damisia!
 
reklama
ŻYRAFKO ta z facebookiem??


julia super fajniutkie rzeczy:) a zmienic co chcesz??? a moje zakupy to:

1.4 spódnice w h&m takie zwykłe bawełniane po 19.90 i 29.90:) 4 bluzeczki na ramiączkach tez ten sam materiał:)
sodnice jeansowa w reserwed.koszule jeansowaaaaaaa, marynarke w reserwed.i sweterek żółty w staveardusie.
Neli: 3 podkoszulki reserwed kids. rajstopki w h&m i kurteczke w reserwed i ogrodniczki w kaphall. julianowi spodnie ogrodniczki. w h&m i 4 podkoszulki w h&m i rajstopki w smyku:)

także życzę wszystkiego co najlepsze w dniu Naszego świeta:)
 
Ostatnia edycja:
Kahna Jakos w miesiacu jade na zakupy i musze sobie wleciec:) podobaja mi sie tez ciuszki w Bershka:)
A w H&M to ja mam znizke pracownicza:) wiec tam wogole najwieksze zakupy robie:) najwiecej to dla Meli:)
 
reklama
Witam i ja.
Od wczoraj się masakrycznie czuje. Wróciły zawroty. Nie wiem czy to nie z powodu nerwicy. Ostatnio się pożarłam z siostrą i sporo miałam nerwów. Masakra. Jestem całkowicie dysfunkcyjna. :(

Zdec- sunia wygląda piknie. W końcu jak na sznaucerka przystało.

Wszystkim chorowitkom zdróweczka, zarówno małym i dużym.

U nas prószy....

Julia, Kahna- dziekuję za zaproszenie na fb :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry