reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

ja tez jajka co 2 dzien 10 dostaje od babc, lub prabac, serek tesciowa robi co 2 dzien, a daj spokoj z ta solą porazka jakas:( ale chyba nic nie wymyslimy!!!!

ile wasze smyki jedza jajek w tyg bo moj to co 2 dzien po 2 czasami codziennie...on jest jajkowy jajaaaa mama jajajajajajaja

Daję Jaśkowi 2 razy w tygodniu jajecznice bo tylko w takiej postaci je. Ale zupki mu zaprawiam jajkiem , jak makaron robi eto z jajkiem , racuszki z jabłkami też więc pewnie wychodzilo by na to że tygodniowo z 7 jaj zjada

Mój syn od 10:30 spiocha!!!!
 
reklama
Hej:) a wy o samym jedzonku piszecie:) glodna sie zrobilam,zaraz lece do miasta na zakupy:)

Kasiu kurcze przepraszam,zapomnialam calkowicie;/ ale nawet mi dzis nie pasowalo...

Perfecta ale spioszek z twojego synka;p moja po 12 zasnela, a tez wyjatkowo od 6 nie spi;/ heh
 
moj to pod kazdą postacia:) to dobrze ze twoj tez duzo jajek je:)))

a robilyscie lacuszki z jabłkami i bananem?? tak rewelacyjnych jeszce nie jadlam moja mama kiedys dzieciakom robila:)


dziewczynki co z tym facebookiem:) nie chcecie mnie do grona:((( buuu
 
Moja tez śpi juz od 11 a wstała tez wyjątkowo dziś o 6!!!
Co do jajek to Jagoda je co 2 dzien. No ale je tez w naleśnikach, plackach i kluskach leniwych, które są u nas ostatnio hitem :tak:

Kahna- kiedyś byla na fb jakaś grupa, ale nikt się nie udzialał tam. Nawet nie wiem czy jeszcze istnieje.
 
Moja tez śpi juz od 11 a wstała tez wyjątkowo dziś o 6!!!
Co do jajek to Jagoda je co 2 dzien. No ale je tez w naleśnikach, plackach i kluskach leniwych, które są u nas ostatnio hitem :tak:

Kahna- kiedyś byla na fb jakaś grupa, ale nikt się nie udzialał tam. Nawet nie wiem czy jeszcze istnieje.

ile wasze dzieciaki spia w ciagu dnia?? bo moj julus 3-3.5 godziny:) tfu tfu

ale chodzilo mi czy macie fejsa indywidualnie/?? chyba ze nie cchecie ejszce zdradzac...ok rozumie
 
Ale Was na żarcie wzięło a ja na diecie. Już mam dośc mojego starego, bo mi każe ciągle coś wymyślać dietetycznego. Ja już nie ma pomysłów. Wrrrrrr
Kahna- dokładnie tak jak mówisz Jasiu był pierwszy. pierwsze kroki na 9m. Matko kiedy to było? Wysłałam ci PW.

Mój jak wstał koło 9 tak ciągle buszuje. Pójdziemy dzisiaj po Ole na przystanek to może zaśnie.

A ja jakoś jajek nie liczę. Daję co pare dni :)
 
ile wasze dzieciaki spia w ciagu dnia?? bo moj julus 3-3.5 godziny:) tfu tfu
Kamil to śpi minimum dwie godziny :-D :-D i to jest najfajniejszy czas w ciągu dnia :-)

ile wasze smyki jedza jajek w tyg bo moj to co 2 dzien po 2 czasami codziennie...on jest jajkowy jajaaaa mama jajajajajajaja
Kamil je tyle samo :-) staram się mu więcej nie dawać, ale czasem to trudne. Jajka na miękko to jego ulubione śniadanie, jeszcze nigdy nim nie pogardził :-)

Hej,
dzisiaj czuje się już lepiej ale mogłoby byc jeszcze lepiej :)
wczoraj non stop wymiotowałam, głowa mi pękała i juz dzisiaj wiem od czego, niestety okres dostałam... :( a już bym chciała przez najbliższe kilka miesięcy nie dostawać.. no trudno - trzeba dalej próbować :)
To trzymam kciuki żeby za miesiąc @ się nie pojawiła :-D Dobrze że przynajmniej te próby są przyjemne :-D

Dawno mnie tu nie było, ale do tego pewnie się już przyzwyczaiłyście :-( Przepraszam wszystkim którym nie odpisałam to nie ignorancja ale brak czasu i roztargnienie.

Wciąż trzymam kciuki za wszystkie zapakowane i rozpakowujące się :-)

My dostaliśmy zaproszenie na wesele w czerwcu, super już się nie mogę doczekać :-D Chętnie wzięłabym młodego, on lubi tańczyć ale wykończył by się raczej a my z nim :-(

Pochwalę się że udało mi się wytrwać w postanowieniu "zero słodyczy" :-D :-D Mam też prawie 2 kg mniej :-)
 
czesc Laski

Perfecta zrobisz mi pazurki? Kubusia policzek sie ładnie goi, dziekuje;)
anecznik gratuluje spadku wagi! ja juz chyba na zawsze zostane z tymi 3 kg, ktorych probuje sie pozbyc od prawie 1,5 roku
emaliaja tez daje co jakis czas jajeczka, Kubus uwielbia

milego dnia wszytskim;)
 
Hej
chlopcy ostatnio jak koguciki pobudka o 6...
Ale bym se popisala z Wami...
Co do wesel to lacznie z naszym mamy w tym roku jak dobrze pojdzie 5:D
a ja liczr godziny i minuty do piatku bo juz tak tesknie za moim oprzyszlym męzulkiem,,,
 
reklama
Do góry