reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

dziękuję kochana jesteś ale nie chcę Ci robić problemu, co do jabłuszek do tam kilka słoików od mojej mamy, też wiejskie niepryskane.
Najpierw liczyłam na to, ze jak odstawię łukaszka od piersi (karmiłam 11 m.) to zacznie jeść, teraz właśnie liczę na to, ze jak drugie dziecko się w domku pojawi to będzie jadł, chociaż próbował nowe smaki, zobaczymy. W żłobku podobno je zupy i czasem drugie dania dlatego nie wypisałam go mimo tego ze w domu siedzę na zwolnieniu.
aa i spróbuję rano dawać tran :)

kajdusiu- to współczuję i sobie i Tobie, oby kiedyś naszym dzieciaczkom się odmieniło, bo chyba w jakąś nerwicę niedługo popadnę, jeśli już nie mam
 
reklama
nie był by to żadny problem:) moge wyslac daj tylko znac:) a co do tego ze je w złobku to wierze tym paniom, bo tej mojej sasiadki kacperek, w domu to byly prosby, blagania, a jak przyszla do nas i widzial ze moje dzieciaki jedza to on tez:) a może bedzie chciał zjesc chałke??z masełkeim?? i np kakałko na wieczór:) u mnie to obowiazkowe co wieczór:) tylko naprawde trzeba trafic na pyszna mięciutka chałeczkę:)


dziewczyny ktora z was jest z nad morza?? jade do wladysławowo w kwietniu?
 
Ostatnia edycja:
Kajdusiu super te krzeselko:) tylko balabym sie ze spadnie;/ ogolnie to po krzeslach jak malpka lata;p jestem ciekawa kiedy mi padnie...postaram sie juz jej nie klasc,zobaczymy

Zyrraffko mega wspolczuje z tym jedzeniem,to dobrze ze choc w zlobku je:)
wez kiedys nagraj jestem ciekawa jak on reaguje na jedzonko...

Leno a ty sie gdzie podzialas?:)
 
uuuu to rzeczywiscie nie wypalilam...chyba z 500 km

dziewczyny żegnam sie dziś...jade do moich łobuziaków:) do jutra.. zycze milego popoludnia;*
 
gosiagro- juppiaej !!!!!!! :-):-) Cieszę się z Wami :-):-)

CO by tu z wołowiny w miarę szybkiego dziś wymyślić.....
ja wczoraj zmielilam, doprawilam przyprawa grillowa, zrolowalam w takie kielbaski i di pieca na 30 min, wyszly fajnie, cos jak cevapcici
dobrze smakuje z sosem jogurtowym
#$%$##@#$#$%$%^$%#$$@#$#$%$^ służba zdrowia

Krystian dostal o 11 Nurofen i poszedl spac. Po 30 min. zaczął jęczeć i mąż mnie woła, żeby karetke wzywać, bo leci on przez ręce i nie ma z nim kontaktu. Najpierw 112 nie miało sygnału przez kilka min, potem powiedzieli, zeby zadzwonić na 999. Jak mąż dzwonił, to już troche się Krystiankowi poprawilo i zaczął płakać. Przez 15 min. temperatura mu wzrosła z 37 na 39,2. Pogotowie przyjechało tylko po to, zeby nas ochrzanić, że z dzieckiem z gorączką idzie sie do lekarza, a nie wzywa sie pogotowie. Nic nie zrobili, tylko czopa zostawili. Pokłuciliśmy sie z nimi i skonczyło sie na tym, że powiedzieliśmy, że jak nie mają nic do dodania, to mogą sobie już iść. Potraktowali nas, jakbyśmy byli patologicznymi rodzicami...po prostu miałam ochote ich pobić :/
Teraz musimy czekać do 14 żeby isc do przychodni i prosić, żeby nas przyjeli.
wspolczuje wam, dziwi mnie to ze pogotowie robi laske zeby jechac do dziecka mdlejacego z goraczka
a skad w nocy wziasc lekarza?

Gosiu super, az mi ciary po plecach chodza jak czytam wiadomosci od ciebie!!!:-)
u nas ok, tzn Jas ma trudny czas, lobuzuje na calego, ledwo sobie z nim radze, czasami czuje sie bezsilna bo zadne karanie na niego nie dziala, krzyczec na niego nie chce a przemocy nie stosuje
 
Przepraszam, ze tylko o sobie, ale jeszcze jestem strasznie zdenerwowana...
Okazało się, że Krystianek ma angine - zaraził się od męża...
Na szczeście udalo mi sie zorganizować babcie, bo jutro Michałek idzie pierwszy dzień do żłobka (uznałam, że teraz bedzie dla niego lepiej, żeby ich rozdzielić..może sie nie zarazi).
 
Kahna moj wazy teraz kolo 12,7.
zyrraffka kurcze wspolczuje ze mlody tak nie chce jesc... u mnie to znów odwrotnie, Miki je sporo, a i uwielbia jesc razem ze starszakami, bierze sobie stolek podstawia pod stól i je :tak: no i fotelik u nas juz zlożony, niepotrzebny, nie chce w nim jesc...
Asencja zdrówka!!!!!

Dzis drugi spacer zaliczony:-) super pogoda:tak:
 
Kurde - coś mi się popsuło i nie mogła odp...
to tak w skrócie,bo okropnie się dziś czuję:(( a wy tu niespotykaną ostatnio produkcję zrobiłyście!
Asencja - :szok: ja bym ich za jaja chyba powiesiła.. współczuję!! szybkiego wygnania anginy!!!
Kajdusia - ale krzesełko bajera!!!!!!!:-)
Kahna - moja waży 14,5kilosa i też nie jest gruba tylko nabita:tak:
Gosiu - no Kochana jak zawsze bbnowe kciuki zadziałały!!!! mówiłam :-D:-D

i tyle bo więcej nie pamiętam:-(
a co z Leną, Emalią, Kreatorką i całą resztą ekipy!!??
 
reklama
hej nie było mnie chwilke,wpadłam sprawdzic czy eagle jeszcze w dwupaku,myslalam, ze moze urodzi dzisiaj 29lutego,doczytalam i gratulacje!!!!!!!!!!!!!! eagle masz troje dzieci!!!!!!!!!!!! wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dziewczyny ale mamy jazdy z tymi niankamimowie Wam,osiwieje!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asnecja
zdrowia!!!!!!!!!!!!!!
zyrafka jak Kubuś chodzil do złobka to tez po dluzszej nieobecnosci nikt sie nigdy nie zapytal co sie działo z dzieckiem, i jeszcze czekazali namplacic za obiady jak Kubusia nie było w złobku
 
Ostatnia edycja:
Do góry