reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
mieszkanie

mówię teraz do męża jak w sumie fajnie by było, ze wstanę o 5 zarobię bułeczki drożdżowe i akurat wyrośnie i upiecze się na 8, w sam raz na śniadanie jeszcze cieplutkie z mleczkiem, on patrzy się na mnie i mówi "ty słyszysz co ty mówisz":szok::-D i stwierdził, że widać, że jestem w odmiennym stanie:-D:-D ale oczywiście cieplutką bułeczką by nie pogardził:rofl2:


:-D:-D:-D


wizytę mam o 17, już się nie mogę doczekać. Zaraz biedgnę z Łukaszkiem do żłobka a potem na morfologię, bo wczoraj zapomniałam rano zrobić siusiu do pojemniczka:-D dobrze ze wyniki tego samego dnia:-)

uciekam miłego dnia
 
Witam z rana... mój brzdąc przechodzi jakiś bunt... ciągle chce na ręce i wszystko to co ON chce... jak nie to płacz i lament... ehhh... a myślałam że z czasem jest tylko lepiej :rofl2:
 
Witam!
ja nie wiem jak Wy to robicie, że naprodukujecie tyle i jeszcze jesteście w stanie odpisać każdej po kolei:szok: podziwiam
ja mam jeszcze 3 strony do nadrobienia...
Nadika - opis Twojego Natanka to jakbym o mojej Michasi czytała - wspina sie na parapety, umywalkę w kuchni, biurko w pokoju - nie mogę jej samej zostawić nigdzie:no:
Zyraffka - moje dziecko to prawdziwa baba - już w brzuchu nogi rozkłada na każdej wizycie u lekarza;-)
ciekawe jak to będzie z tym naszym terminem...
a Łukaszek to niejadek rzeczywiście...
daj znac po wizycie czy wiadomo już kto mieszka w brzuszku
Gosiagro - super beta rośnie! jeszcze raz gratuluję! No i gratulacje dla Twojego męża za dobre wyniki!
a kiedy przeprowadzka?
i naprawde oszalałaś z tymi bułeczkami:szok:
Asnecja - zdrówka dla Krystianka!
Koriander - zaraz wkleję moją Misię - to zdjęcie z grudnia - nowszych nie posiadam;-)
25122011224.jpg
Ewelinka - gratuluję odpieluchowania - moje dziecko ściąga pieluszkę nawet po jednej kropelce i mówi "fuuuu" ale wołać wcześniej nie chce - ja zbankrutuję na pieluchy teraz więc puszczam ją często bez i łapie jak zdążę na nocnik;-)

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Cześć

Chciałam się tylko przywitac bo jakoś nie mam dzis humoru. T. już wczoraj pojechał do Poznania, jutro wraca ale potem znowu w niedzielę jedzie do piatku... i tak przez miesiąc. Ignaś ma się dobrze wiec od poniedziałku chciałam go zaprowadzac na troche do nowego złobka (na chwilę) a potem zajmowałaby sie nim teściowa ale nie może więc chyba nadal będzie chodził do starego klubu maluszka. Sama już nie wiem jak to zrobić zeby go przestawic na nowy złobek....
Sorki że tak tylko o sobie...
 
reklama
Gosia to moze maszyna do pieczenia chlebka by sie przydala? fajnie byc w odmiennym stanie:-)
zyraffko trzymam kciuki za wizyte
Andzia ale fajna Michaska, slodki usmieszek:-)
Kaisek witaj w klubie:baffled:

kurcze wlasnie do mnie doszlo ze jutro mam 5 rocznice slubu i w ogole nie jestem na nia przygotowana, shit:crazy:
macie jakies ekspresowe pomysly?
 
Do góry