reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

gosiagro super! Jeszcze raz ogromne gratulacje!

Asnecja dobrze że już OK! Zdrówka!

Ewelinka gratuluję odpieluszkowania, strasznie szybko wam poszło:-)

kajdusia
zdrówka dla teściowej!

Tak czytam o tych żłóbkach i też się zastanawiam, czy małej nie posłać na kilka godzin dziennie, babcia by trochę odpoczęła, bo u nas ostatnio jakiś bunt...

Dziękuję za wszystkie rady dotyczące smoczka, postaram się to zastosować... chociaż u nas problemem jest nadal brak wszystkich zębów i czuję że smoczkiem sobie łagodzi ból ząbkowania.
 
reklama
witam się wieczorkiem

nieciekawie się czułąm popołudniu, złapał mnie jakiś dziwny ból brzucha, chodzić nie mogłam aż mi nogi drętwiały :szok: jutro na szczęście idę do lekarza więc sprawdzę czy wszystko dobrze.

Wszystko było dobrze dzisiaj w żłobku, Łuki nie płakał, nie marudził, zjadł zupkę, drugiego dania nie chciał.

Mąż poczuł pierwszy raz ruchy maleństwa:-)

to by było na tyle o mnie.

zdec- jak wygląda sytuacja u Was z ząbkami?? jeśli bardzo ją męczą dziąsełka to może lepiej poczekać z tym smoczkiem??

gosiu- teraz to będziesz szalała ze swoją apetyczną galerią :-D już się nie mogę doczekać
 
widze że coś w powietrzu jest bo nie tylko mnie głowa bolała, na szczescie już przeszło

Asnecja o matko!! wspólczuje przezyć!!! Dużo zdrówka dla Krystianka!!!
zyraffka to mój Natan wazy jeszcze mniej 9,800
 
Olavip i jak sie czujesz? lepiej? dobrze pamietam ze masz termin na 10 marca? kurcze to tuz tuz;)

Zyrraffko
trzymam kciuki za jutrzesza wizyta:) bedzie dobrze:) moze poznasz plec:)

Ehhh a my mamy ciezkie dni z P. nie dogadujemy sie;/ wogole jak jest w domu to jakos na nic czasu niemam;p

mamo kubulk
i to rzeczywiscie nie ciekawie z tymi nianiami...;/

asencja
dobrze ze juz wiecie skad ta goraczka!Zdrowka wam zycze!
 
Dolaczam do tych z pekajaca glowa

Gosiargo wielkie wielkie buziaki

Zyrafka powodzenia na wizycie, l4 planujesz juz do konaca??

Asencja zdrowka dla Krystianka

Eryk wazy troche ponad 10 kg chudy jak patyk ale buzia rusza nieustannie on chyba zjada wiecej niz Olaf a krzywdy sobie nie da zrobic jak mu smakuje i sie konczy to pokazuje na garnek ze chce jesc ajak odejdzie od talerza to leci po paluszki albo jablko. Niesety trafil mi sie drugi niepijek. Musze sie jeszcze pochwalic ze odkad niecyca spokojnie przesypia cale noce a nawet jak wyladuje u nas to szybko daje sie odlozyc
 
Ostatnia edycja:
Witam:)
Milka to twoj synuś ma rewelacyjna przemiane materi:)

zyrafka powodzenia na wizycie:) moze dowiesz sie kto mieszka pod serduszkiem:)

julia no niestety czasami sa ciezke dni...a faceci nie zawsze rozumieja...

zdec 3 mam kciuki za odsmoczkowanie:) a kto sie buntuje babcia czy natalka??


a my wczoraj z dzieciakami bylismy w galeri handlowej pokupowac buciki :) i stoimy przy kasie a kobieta mówi czy zapakowac dziewczynkom osobno do reklamówki:) a ja pytam jakim dziewczynkom?? to jest chlopiec i dziewczynka...a onnn uppssss a wyglada jak malowana dziewczynka...hehe bo moj synus ma dluzsze wlosy ciemna karnacje, i rzeczywiwscie taka delikatna urode..a pozniej mówi a moja córka jak byla mala to byla taka brzydka ze wygladala jak chlopiec...a ja mówie a to chlopcy są brzydcy:p a ona no nie nie...
 
hej,

moje dziecko jest pilniejsze niż niejeden kogut wstała dzisiaj o 4:10 :szok::szok::eek::eek: i za chiny nie chciała już spać:baffled::baffled::baffled:

Asnecja - wpółczuje przeżyć i dużo zdrówka dla Krystianka, napisz potem jak Michałek się w żłobku zaadoptował, chociaż takiemu maluchowi jest chyba łatwiej

Kahna - Maja waży 13,2 kg

Klementinka - chyba bunt 2 latka juz was dopadł:sorry: trzeba po prostu przetrwać:baffled:

zyrraffka - o której masz dziś podglądanko?:-) ale jestem podekstytowana jakbym sama miala isc pewnie dowiesz się kto w brzuszku zamieszkał:-):-) w mojej galerii na razie zastój ruszę pewnie jak sie już przeprowadzimy i bedzie więcej czasu:-) ciekawe czy będę miała zachcianki?:-D:-D no i jaki będzie pierwszy trymestr bo z Maja to większość spędziłam wymiotując, bleee:confused2:

koriander
- jak zdrówko??
 
reklama
gosiagro a kupiliscie nowy domek?? czy mieszkanko??
może 2 ciąża bedzie inna:)

mieszkanie

mówię teraz do męża jak w sumie fajnie by było, ze wstanę o 5 zarobię bułeczki drożdżowe i akurat wyrośnie i upiecze się na 8, w sam raz na śniadanie jeszcze cieplutkie z mleczkiem, on patrzy się na mnie i mówi "ty słyszysz co ty mówisz":szok::-D i stwierdził, że widać, że jestem w odmiennym stanie:-D:-D ale oczywiście cieplutką bułeczką by nie pogardził:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry