reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Perfecta Natanek ma się dobrze, łobuzuje i biega po całym domu,wchodzi na wszystko na co tylko sie da, nawet na chwile nie mozna go z oka spuszczać a jak mu zabraniam, to sie smieje i jest jeszcze gorzej bo chyba mu sie wydaje ze to zabawa,w niedziele u moich rodziców spuściłam go na chwile z oczu a on w tym czasie poszedl do mojej mamy pokoju, wszedl na krzesło i na parapet :szok: nie wiem jak on to zrobil ze nie spadl, bo poxniej specjalnie przy nim stalam i obserwowałam jak to robi to kilka razy się poślizgnął, dobrze ze w pore zauważyłam i nic sie nie stalo.
Gratuluje 4 dnia bez papierosów!!!!
Asnecja jak Krystianek?? nadal gorączkuje??
gosiagro fajny suwaczek :)))
Liza zdrówka dla dzieci!!
mama kubulki jak nowa niania sie spisała??
dorotka co u Ignasia? miałam już Ci to wczesniej napisac ale z głowy mi wyleciało. Natan tez w nocy dostaje jeszcze mleko, nie wiem czy głodny czy z przyzwyczajenia ale jak sie budzi, woła am to mu daje mleko, bo jak nawet spróbuje wode to i tak za chwile jeszcze wola am


ogladacie Uwagę??? dla mnie niezrozumiałe jak matka mogła zostawić dziecko obcej osobie i wyjechac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczorkiem

gosiu- piękny suwaczek, nawet nie wiesz jak się cieszę :-).

agast- właśnie miałam pisać czy wkońcu wracasz od kwietnia czy nie. Napewno będziesz zadowolona, wyjdziesz do ludzi, odpoczniesz od domowej rutyny i wszystko będzie dobrze. Najgorszy pierwszy tydzień, dwa.

koriander- nie martw się, rzstania są bardzo ciężkie ale szybko zleci. Mąż był pół roku na kursie, pewnie pamiętasz jak narzekałam, ale minęło a po powrocie czułam się jakbym nowego mężamiała hehe. Wieczory mozesz spędzać z nami:)) Będzie mi bardzo miło:))

andzia s - moze urodzimy w jednym dniu. Ja wg ostatniej miesiączki termin mam na 16 ale wg usg mam na tydzień później :-). Jeszcze nie znam płci, moze w ten czwartek się dowiem czy to on czy to ona:-)

dorotkode- ciesze się, że już koniec zastrzyków!! co do wyjazdu to dacie radę, miesiąc szybko zleci tym bardziej, że w weekendy będziecie razem:-) Co do wstawania nocnego to u nas długo też był z tym problem. Nawet nie wiem kiedy się skończył, poprostu przestał się Łuki budzić w nocy na butlę. Nie oduczałam go tego.

agi- co za przeznaczenie :-) nawet ulubiona bajka ta sama hehe.:-).

mamokubulki
- jak dzisiaj nowa niania się spisała??

kasiek- ciesze się ze Damianek już dobrze się czuje:))

emalia - dfziękuję, czuję się rewelacyjnie, jak nie w ciąży, tylko mąż mnie strasznie wk**** i teść też. Może ktrtoś chętny, mogę obu oddać za darmo:-D. tylko reklamacji nie przyjmuję

asencja- współczuję chorób:( nie wiem, moze ząbki są przyczyną??

milusia- jestem dumna z Ciebie i Twoich chłopaków, wspaniale, ze już wołają na nocnik!! Ja tam leniwa jestem i jeszcze nie pracuję nad tym:baffled:.

lencja- to masz dzisiaj luzy. W każdy weekend będziesz pracować czy znajdujesz jakiś dzień w miesiącu na odpoczynek??

perfecta- cudnie ze już tyle wytrzymałaś, bardzo Ci kibicuję i wierzę że walka z nałogiem się uda!! Jak bęedzie cię kusiło to pisz na bb a my zaraz Ci wybijemy te smrodziaki z głowy:-).

eagle- Twój synek prześliczny aż nie mogę się doczekać mojego maleństwa:-). Ściskam i tulam mocno!!



nadika- to wulkan energiiz Natanka :-) jeszcze nie miałam akcji z parapetem, szok, zaału bym chyba dostała.

 
Ufff, wyniki J. po TK bardzo dobre:-):-):-) więc w końcu mogę coś po tym stresującym dniu napisać

Lencja - termin wychodzi mi w okolicach 6 listopada:-) fajny prezent na 30stke:-D:-D

mama-kubulki - i jak niania???

agast - a rzeczywiście to już tuż tuż:szok: dasz radę! A jak te ciasteczka z M&M-sami, polecasz?

Andzia - to życzę, abyście jak najszybciej rozbudowę ukończyli i się na swoje przeprowadzili:tak: btw. ja tez się niedługo przeprowadzam:-)

dorotka - dzielny Ignaś przetrwał zastrzyki! Brawo

Kahna - ciekawe co piszesz o tej becie, ja przeciwko synkowi nic nie mam:-D:-D tak jak i przeciw drugiej córeczce:happy::happy:

Asnecja - a miał już Krystianek trzydniówkę?

koriander - czuje się różnie, czasami mnie brzuch pobolewa, ale generalnie chce mi się spaaaaćć:-D

zyrraffka - a co ty dezercję do Poznania planujesz?:eek::eek:

Perfecta - brawo, brawo, brawissimo!!! Jestem z was dumna:tak: oby tak dalej, u nas minęło już 4,5 roku jak J nie pali

zdec - u nas odstawianie smoczka wyglądało tak, że nie dałam jej do spania, popłakała trochę i zasnęła, potem w dzień tez trochę płakała a następnego wieczora już zasnęła bez płaczu, powodzenia

nadika - to nieźle Natanek wykombinował z tym parapetem:szok: Majusia jeszcze na taki pomysł nie wpadła:-)
 
Ostatnia edycja:
gosiu pytam, bo moja przyjaciółka najukochańsza mieszka w Poznaniu i za niecały miesiąc rodzi:-) ja się nigdzie nie wybieram. Cieszę się, ze wyniki bardzo dobre, kolejna wspaniała wiadomość ale przyznam ze całkiem o tym zapomniałam przejęta Twoją ciążą i porodem eagle
takie przepisy fajne wstawiasz a ja nie mam formy do tarty



PS
w biedronce są nowe koszyki na zakupy, takie z kółkami i rączką, jak mój syn wariował z tym koszykiem dzisiaj po całym sklepie, najlepsza sala zabaw moze się schować hehehe:-D.
 
Ostatnia edycja:
Asnecja jak Krystianek?? nadal gorączkuje??

ogladacie Uwagę??? dla mnie niezrozumiałe jak matka mogła zostawić dziecko obcej osobie i wyjechac

Tak, nadal ma ponad 38, jak minie tylko 5 godz. od podania Nurofenu.
Uwagi nie ogladałam...

Asnecja - a miał już Krystianek trzydniówkę?

Jeszcze nie miał. Obstawiam właśnie albo trzydniówke, albo ząbki, ale nie mam pojecia jak to sprawdzić. Od wczoraj mu podajemy co 5/6 godz. Nurofen i tylko on pomaga, ale ile można...Mam nadzieje, że w nocy wszystko minie...

Kurcze...jestem troche podłamana...mam iść w marcu do nowej pracy (jeszcze nie mam - wciaz szukam), a dzieciaki non stop chorują. Przez ostatnie 2 miesiące Krystianek był tylko 4 dni w żłobku. Nie możemy sobie pozwilić na takie niechodzenie, bo nie stac nas jeszcze na nianie, a sama niania bez żłobka odpada :/
 
eagle synek przesliczny, jeszcze raz bardzo bardzo gratuluje!!!!:tak:

Asnecja moze z nadejsciem wiosny te choroby przestana tak atakowac..a Krystianek bardzo marudny, dokucza mu ta goraczka?

zdec moze warto sprobowac w weekend jak ktoras z dziewczyn pisala, nie wiadomo a noz Natalka wcale juz smoczka tak bardzo nie potrzebuje..

zyraffka dzieki :-) towarzystwo bb-mamus meza nie zastapi ale czas na pewno blogo umili :-D

Lencja oj ciezko bedzie 7 dniw tygodniu a dlugo to potrwa? Wojtek sie zajmie w weekendy Nelcia czy mama bedzie wam pomagac?

Kasiek dobrze ze tesciowa nie trafila do szpitala, a lekarz bedzie ja badal pod katem hormonow czy na razie nie dostanie lekow na tarczyce? Jak takie zajecia z rytmiki wygladaja w zlobku?:-)

gosiagro suwaczek rzeczywscie boski dopiero zauwazylam :-)

andzia_s a pochwal sie jeszcze Michalinka, ja bardzo chetnie zobacze jak sie zmienila przez te miesiace :)


A mnie cos lamie w kosciach i gardlo znowu drapie..jeszcze mi brakuje teraz sie rozlozyc przed wyjazdem A. kiedy tyle do zrobienia jest :baffled:
 
ja właśnie zjadłam makrelę wędzoną z ketchupem, kilka żelek, kinder czekoladę i zagryzam to wszystko ananasem:-) aż mi lepiej:-D.


koriander- nie rozkłądaj się, 3 rutinoscorbiny przed snem i rano i powinno być dobrze
 
reklama
Do góry