reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Uwaga grono czerwcóweczek powiększyło się o kolejnego malucha:-):-):-)

Dzisiaj o 4:10 nasza Eagle urodziła syneczka!!!!
:-):-) Mały wazy 3550g, jest słodkim głodomorkiem:-) Eagle przesyła nam wszystkim buziaki:-):-)

Kochana to znowu ekspresem poszło:-):-) WIELKIE GRATULACJE!!! Niech mały rośnie zdrowo a ty szybko dochodź do siebie i czekamy na was na bb!:happy:

Eagle - GRATULUJE :):):):):):):):):):):)


Mój Krystianek od wczoraj ma znowu gorączke....tym razem nawet nie zdążył pójść do żłobka między chorobami. Czy któraś z was wie co to moze być, jak dziecko ma tylko gorączke i żadnych innych objawów??
 
reklama
a moze ząbki sie wyżynaja??

albo stres związany ze złobkiem;( czesto sie tak zdarza:(

może wartalo by zrobic crp lub ob?? zawsze to jedo zmartwienie mniej jak matka wie co dolega dziecku...
 
Ostatnia edycja:
Eagle z calego serca gratuluje!!!!!! Szybkiego powrotu do sil, czekamy na ciebie i zdjecia syneczka, jestem bardzo ciekawa jakie imie nosi maly przystojniak :-) Super ze tak szybko poszlo, buziaczki!!

Asnecja u nas kilka razy pojawiala sie goraczka okolo 40 stopni bez zadnych innych objawow i zazwyczaj po 1-1,5 dnia znikala! Nie wiemy co jest jej przyczyna, ale moze tak organizm radzi sobie z jakimis wiruskami? Zdrowka dla was!

Kajdusia szkoda ze taki zawalony dzien, my raczej wyjedziemy z Torunia w okolicach drzemki zeby pospala w aucie czyli okolo 12. Chyba ze bedzie sniezyca tak jak dzisiaj to przelozymy na piatek :-)

gosiagro jak sie czujesz? :-)

Agi udalo ci sie znalesc buty do slubu?;-)

olu czyli teraz czekamy na wiadomosc od ciebie :-) Oby poszlo tak szybko jak eagle :tak:


Dzieki za slowa otuchy kochane jestescie!!


Zdrowka dla wszystkich chorujacych!!
 
Ha!!!!
Moja intuicja jest niezawodna!!!!Pisalam wczoraj ze cos tak czuje ze Eagle w nocy nas zaskoczy i Prosze!!!!
Kochana GTATULACJE!!!niech maly rosnie zdrowo:)

Emalia u nas super:)wszystko juz zaklepane umowy sa wiec juz zostalo zalatwic dodatki,ale to w pozniejszym czasie,a jak choroba?

Chorowitkom zdrowka

moja bratowa dzis w wielkim szoku!zostala z Kuba,kiedy ja pojechalam z Szymkiem na podranie krwi, a maly ja za reke do lazienki i daje jej nocnik:D ta najpierw nie wiedziala o co mu chodzi a potem pyta czy chce siku,on TAk, i zrobil:Da bratowa oslupiala ze oni juz rozumieja ze trzeba siku do nocnika:D Szymonek juz i kupe tez robi na nocnik, a pielucha sluzy nam juz tylko do spania i wychodzenia na dwor:)
bardzo sie ciesze,bo w sumie ja o to walczylam od miesiecy i mam sukces,dzieci dawno odsmoczkowane i prawie odpieluchowane:)
 
Ha!!!!
Moja intuicja jest niezawodna!!!!Pisalam wczoraj ze cos tak czuje ze Eagle w nocy nas zaskoczy i Prosze!!!!
Kochana GTATULACJE!!!niech maly rosnie zdrowo:)

Emalia u nas super:)wszystko juz zaklepane umowy sa wiec juz zostalo zalatwic dodatki,ale to w pozniejszym czasie,a jak choroba?



Chorowitkom zdrowka

moja bratowa dzis w wielkim szoku!zostala z Kuba,kiedy ja pojechalam z Szymkiem na podranie krwi, a maly ja za reke do lazienki i daje jej nocnik:D ta najpierw nie wiedziala o co mu chodzi a potem pyta czy chce siku,on TAk, i zrobil:Da bratowa oslupiala ze oni juz rozumieja ze trzeba siku do nocnika:D Szymonek juz i kupe tez robi na nocnik, a pielucha sluzy nam juz tylko do spania i wychodzenia na dwor:)
bardzo sie ciesze,bo w sumie ja o to walczylam od miesiecy i mam sukces,dzieci dawno odsmoczkowane i prawie odpieluchowane:)


Gratuluje przynajmniej mniej pieluch uzywasz :)

moj synuś kupcie zrobi do toalety. i wola za kazdym razem, a siusiu robi w trakcie kupci, ale samo siusiu nie wola:/ a smoczek wyzucilsimy na rok:):):)
 
EAGLE - GRATULUJĘ!!!!!!!
mama kubulki, dorotka - dzięki za wsparcie i motywację:) Zobaczę co mi powie lekarz na wizycie i czy będzie mnie stać na taką "przyjemność"...
dorotka - zapisałam się do Murawskiej
mama kubulki - jak niania?

A ja nie mam dziś rady pedagogicznej więc skończę prace o dobre 4 godziny wcześniej :)))))
 
reklama
Do góry