reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

gosiagro a ten "za tydzień" o którym pisałaś chyba tydzień temu jeszcze nie minął ?:-p Straaaasznie się dłuży, Tobie pewnie jeszcze bardziej, w każdym razie cały czas &&&&&&&&&&&&&&


a weź nic nie mów, bo ja to zaraz chyba jajko zniosę:szok: a paznokci to już nie mam:no:
poniedziałek wielki dzień:szok::szok:
 
reklama
a weź nic nie mów, bo ja to zaraz chyba jajko zniosę:szok: a paznokci to już nie mam:no:
poniedziałek wielki dzień:szok::szok:
Ja chyba niedługo to jajko za Ciebie zniosę!!! :szok: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :tak:buziaczki :*

no to mamy bboomowy kurnik :-D
&&&&&&&&&&&&&&


Kto za mnie sprzątnie i ugotuje obiad i nas spakuje do walizek?
I przede wszystkim kto nakarmi Gosiaka jak już wstanie po drzemce??? :no::eek::angry:
 
Nic nie mówcie, mój obiad się gotuje i gotuje ale coś ugotować się nie może :wściekła/y:

Dziewczyny czy Waszym maluchom też się w nocy przelewają pieluchy?? ?? u nas ostatnio co spanie to mokra piżamka no i materac (pewnie już gnije od środka :-( ) Teks z reklamy "1 pampers = 1 słucha noc" to pic na wodę :wściekła/y: Czasem pampers nie wytrzymuje a czasem to pielucha ok a ciuchy mokre, ale to pewnie przez jego fujarkę która jak stanie to klękajcie narody :zawstydzona/y: oj dobrze będą z nim miały kobiety :zawstydzona/y::-D:-D
 
anecznik- mój jakiś czas temu tez często się przelewał w nocy, zmieniłam mu pieluchy z 4 na 4+, nie wiem czy to dzięki temu ale już nie mamy problemu z mokrymi prześcieradłami

gosiu- zapiekanka bardzo smaczna, mężowi też smakowała :)



dziewczyny zapraszamy na muffinki kokosowe, są przepyszne :-).

DSC_3462.jpg
 
anecznik- mój jakiś czas temu tez często się przelewał w nocy, zmieniłam mu pieluchy z 4 na 4+, nie wiem czy to dzięki temu ale już nie mamy problemu z mokrymi prześcieradłami

gosiu- zapiekanka bardzo smaczna, mężowi też smakowała :)



dziewczyny zapraszamy na muffinki kokosowe, są przepyszne :-).

Zobacz załącznik 441026

właśnie pisałam na FB że pysznie wyglądają, podeślij choć jedną:-D

a mój serniczek właśnie sie piecze, i wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że to tak długo trwa, a jeszcze później ostudzić i ta galaretka to chyba ponad moja cierpliwość;-):-)

a jak dziś z jedzeniem Łukaszka, równie dobrze jak wczoraj bo przyznam że jak przeczytałam ile tego było to szok w porównaniu jak nieraz pisałaś jak mało zjada:tak:
co do radzenia sobie z dwójka to kochana nie będziesz miała czasu na zamartwianie się;-) , a poważnie od czego masz nas:tak:
a i fajnie że w żłobku się zainteresowali nieobecnością małego

a ja juz odpuściłam... tak sobie wczoraj rozmyślałam i doszłam do wniosku że chyba nie wierzę juz lekarzom co do terminu porodu, bardziej moim dzieciom w wiem że one punktualne pod tym wzgledem.. w ciąży z Asią też na jakieś 2-1,5 tygodnia przed terminem słyszałam że to już tuż tuż, na ostatniej wizycie we wtorek usłyszałam że najpóźniej do czwartku urodzę a efekt był taki że dotoczyłam sie do niedzieli czyli dzień przed terminem, z Tomkiem podobnie też niby coś tam sie działo i juz już a w efekcie termin porodu dokładnie w wyznaczonym dniu z OM, teraz to juz jest mi to obojętne ale we wcześniejszy poród niż w marcu nie wierzę



Gosiu, Zyrafko pytanie co tej zapiekanki z kalafiorem robiłyście ze świeżego? tak się zastanawiam czy można by dać mrożonego?

Kajdusia widzę że lenistwo to sie tez przez BB rozprzestrzenia, jak pakowanie i reszta?
a czemu Gosiak sie nie pluskał w basenie? udanego wyjazdu

Ewitka jasne że pamietam, jak ten czas leci i córcia Twoja już ma roczek - wszystkiego najlepszego dla niej
a co do naszego grona to jak widać kilka dzieciaczków nowych juz się pojawiło, kilka w drodze:-). kilka w planach:tak:

Olavip zdrówka dla Was kobitki, dodzwoniłaś się wkońcu do lekarza?
a Ty jak masz męża w domu to do łóżeczka, gorąca herbatka i leżenie, nie potrzebne Ci teraz chorowanie

Julia dobrze że P. juz w domku zawsze to lepiej niz gdzieś w szpitalu, a Ty jak po siłowni? zakwasy duże są?

Anecznik u nas nie ma tego problemu, po nocy pielucha całkiem suchawa nawet, ale jakis czas temu jak nosil jeszcze mniejszy rozmiar 4, 4+ to rano pękała w szwach, teraz 5 uzywamy, może spróbujcie większy rozmiar
 
Olavip zdrówka dla Was kobitki, dodzwoniłaś się wkońcu do lekarza?
a Ty jak masz męża w domu to do łóżeczka, gorąca herbatka i leżenie, nie potrzebne Ci teraz chorowanie

Kochana problem w tym że mój wraca dopiero za tydz... bo teraz zjeżdżają co 2 tyg:-( i teraz mam samotny weekend:crazy:
a Ty się nie stresuj, bo urodzisz spokojnie sobie w marcu;-)
 
reklama
Dziewczyny czy Waszym maluchom też się w nocy przelewają pieluchy?? ?? u nas ostatnio co spanie to mokra piżamka no i materac (pewnie już gnije od środka :-( ) Teks z reklamy "1 pampers = 1 słucha noc" to pic na wodę :wściekła/y: Czasem pampers nie wytrzymuje a czasem to pielucha ok a ciuchy mokre, ale to pewnie przez jego fujarkę która jak stanie to klękajcie narody :zawstydzona/y: oj dobrze będą z nim miały kobiety :zawstydzona/y::-D:-D

my używamy pampersów rozmiar 5 i są ok, nie przeciekają

gosiu- zapiekanka bardzo smaczna, mężowi też smakowała :)
dziewczyny zapraszamy na muffinki kokosowe, są przepyszne :-).

Zobacz załącznik 441026


cieszę się, ze smakowało
woow, jakie cudne muffinki, wyślij kilka:tak::tak:

Gosiu, Zyrafko pytanie co tej zapiekanki z kalafiorem robiłyście ze świeżego? tak się zastanawiam czy można by dać mrożonego?

ja robiłam z mrożonego i tak wcześniej musisz go ugotować wiec w sumie chyba bez różnicy czy świeży czy gotowany
na pewno smak sernika wynagrodzi ci czekanie:-D:-D koniecznie strzel fotkę!


A masz jakieś objawy? Czujesz coś inaczej? Ja teraz to byłam bardzo wyczulona na zapachy i to mi podpadło ;-)

ostatnio kilka rzeczy mi zaśmierdziało, ale może sobie wkręcam:no: ogólnie to wszystko mnie boli:baffled:
 
Do góry