reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

witam wieczorkiem. Mieliśmy gości, bardzo przyjemnie było. Najadłam się słodkiego, stwierdziłam ze szkoda życia na bycie chudyn a co tam hehe. Ciekawe czy po porodzie będę tego samego zdania:-D.
eagle- napewno można dać mrożony, ale wiadomo co świeże to swieże.
gosiu- jakaś podejrzana jesteś:)))))) jutro nie zasnę z niepewności:-). mogę podesłać mufinki jeszcze kilka zostało, zrobiłam podwójną porcję :)
uciekam oglądać filmik z mężem
 
reklama
Czesc Eagle Gosiargo trzymam za Was kciuki

a ja chyba moge uznac ze odccycanie Ercia dobieglo konca dzis nie dostal cyca wcale obylo sie bez tragedii oby tak dalej
 
dorotka28de lekarz napewno wie co robi,jak trzeba jeszcze zastrzyki to trudno,mam nadzieję że Ignaś to dzielnie znosi, pamietam jak Natan miał zastrzyki jak miał zapalenie oskrzeli(miał wtedy 10 m-cy) serce się krajało jak widziałam ten strach i płacz w jego oczach, do nas przyjeżdżała pielęgniarka dwa razy dziennie. Zdróweczka dla Ignasia!! a jak Twój żołądek?? odpoczęłaś trochę czy nadal taka zmęczona??
kasiek- no to się nameczysz z tymi antybiotykami, szkoda ze taki niedobry
olavip zdrówka dla Jagódki!!! co za baran z Twojego teścia!!!! jak Jagoda się czuje, jak ten odczyn po szczepieniu? udało Ci się skontaktować z jakims lekarzem??
julia0903 jak było na siłowni?? mnie by się przydała ale po to by troche masy nabrać :)
kajdusia miłego pobytu w Poznaniu :)
zyrraffka ale pysznie te muffinki wyglądają :) fajnie że mile spędziliście czas z gośćmi, Ty taka chuda jak ja więc "odrobina" słodyczy nie zaszkodzi :)
Milka26 gratuluje pomyslnego odcycania!! a swoją droga to podziwiam za tak długie karmienie piersią, ja karmiłam 9 m-cy i to mi sie wydawało długo :)
eagle do marca juz niedaleko więc pewnie już niedługo rozwiązanie... :)

uciekam spać:)
 
czesc Laski
ale tu była produkcja podczas mojej nieobecności, nie wiem czy dam rade nadrobic...........

mam aparat ortodontyczny, a moj maz przez kilka dni nawet nie zauwazył ;/

szukamy niani

pamietacie jak Wam opowiadałam o tej pierwszej? kolejnego dnia dała dziecku surowe jajko do jedzenia!jeju nie moge sie nadziwic ze tacy ludzie chodza po swiecie!
dzis było 6 dziewczyn na rozmowie, kilka przyjdzie jutro
ciazko sie zdecydowac, byla dzis taka starsza pani i tak zbajerowała Kubusia, ze płakal jak wychodziła, zakochany od pierwszego wejrzenia, ale maż powiedział, jest strasznie pewna siebie i by nas chciala ustawiac po katach, bo juz nam dawała jakies porady w stylu"jak wychowac dziecko", sama nie wiem.


chorowitkom zdrówka a spiochom dobranoc
jutro Was doczytam mua
 
Znów przelana pielucha :wściekła/y::zawstydzona/y: Chyba faktycznie spróbujemy z większym numerem, w naszym przypadku to będzie już 6 :cool2:lub z pieluchomajtkami actie boy używała któraś tych pieluch dla chłopców??
 
Anecznik - my już od dawna na 5 jesteśmy, jak zaczną przeciekać to też nam tylko 6 zostaną, ale mam nadzieję,że te już nie będą potrzebne
Gosiu - wow cosik podejrzana jesteś:p ja tam do jutra trzymam mocno &&&&&&&&&
Eagle - jak tam serniczek? I zapiekanka??
mamo kubulki - mąż nie zauważył bo Twoja uroda przyćmiła mu całą resztę!!!i pewnie tylko w oczy Ci głęboko patrzy!:D życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedniej niani!
Nadika - dzięki za troskę, odczyn zbladł, a ja nigdzie się nie dodzwoniłam:( Leczymy się w domu póki co...
Milka - wow gratulujemy odcycowania!
Żyrafciu - a tam troszku tłuszczyku nikomu nie zaszkodziło (ale troszku) haha
 
Ostatnia edycja:
hej Laski

u nas ciag dalszy castingu na nianie,
dzisiaj była taka fajna dziewczyna, ale słabo mowi po polsku, bo pochodzi z ukrainy, a Kubuś przeciez teraz uczy sie mowic....

heheh olavip jestes kochana;) mua*
 
hej dziewczyny,

pewnie pamiętacie jedna z naszych czerwcóweczek Andzie_S - jest w ciąży z drugą córeczka, termin ma na lipiec:-) pozdrawia was wszystkie i wszystkim dzieciaczków życzy dużo zdrówka!

Milka - gratki odcyckowania:-)

mama-kubulki
- mam nadzieję, ze szybko znajdziecie odpowiednią nianię
 
Hej:)

No dzis mam zakwasy;p ramiona i brzuszek:) jestem zadowolona:) pokazano mi jakie powinnam robic cwiczenia zeby dane partie zgubic haha:) niestety narazie tylko raz w tygodniu moge..

Zyrraffko apetyczne te muffinki:)jak lukaszek sie czuje?

Gosiargo jutro wielkie kciuki zacisniete:)

Eagle,jeszcze trzy dni i bedzie marzec:) wiec spokojnie dasz rade:)

mamo kubulki no mam nadzieje ze znajdziecie ta nianie:)

Milko gratuluje odcycowania:)

Kajdusia
milego wypoczynku zycze w Poznaniu:)

A my dzis idziemy na urodzinki do Gabrysi,Amelki kuzynki:)
 
reklama
hej hej i ja się witam niedzielnie

a więc co do serniczka to mmmmmmmmmmmmmmmmmm pycha, smakuje rewelacyjnie, szybko się go robi tylko ma jedna małą wadę o której pisałam wczoraj ten czas jest tak długi, jak tu wytrzymać jak z kuchni dobiegają takie zapachy
ale cóż mam za swoje tak to jest jak się zabiera za pieczenie wieczorem a nie z samego rana i jeszcze jeden drobiazg znika szybko:-)


Olavip a faktycznie pisałaś kiedyś że co 2 tyg, szkoda bo zawsze to by była jakaś pomoc
serniczek j/w. a do zapiekanki dopiero sie przymierzam, może w tygodniu zrobię

Gosiagro tak myślałam ale miałam obawy czy nie będzie za bardzo wodnisty ale w sumie to kwestia czasu gotowania,
faktycznie to czekanie na serniczek jest później zrekompensowane, fotke wrzucę za chwilkę jak dzieciaki zagonie do spania
a co do zapachów to ja i w ciąży z Tomkiem i teraz tez ale nieco mniej byłam bardzo wyczulona na zapachy, węch lepszy niż u psa - masakra........... wiec :tak:
a Andzie pamiętamy.... super ogromnie gratulujemy, to ma termin jak żyrafcia
Zyraffka po ciąży będziesz mieć duzo czasu na bycie chudą teraz korzystaj z bezkarnego objadania sie a co wolno:-)

Milka super, ogromne gratulacje za odcycanie:tak:

Nadika tak tak byle do pierwszego a potem niech się dzieje co chce;-)

Mama Kubulki hmmmmmm faceci są tacy mało spostrzegawczy jeśli chodzi o takie drobiazgi, nie ma sie co przejmować
a co do niani nie zazdroszczę tej pierwszej to ja juz po pierwszym dniu bym nie brała bo to jakaś porażka, a ta starsza hmmmm właśnie może mieć swoje "wiekowe" cenne rady i to chyba tez nie za dobre, nawet gdybyś powiedziała jej żeby robila tak a nie inaczej to w sumie nie ma za bardzo jak tego skontrolować jak sie zachowała tak jak ja prosiłaś czy po swojemu
a ze żłobkiem to już definitywne pożegnanie?


a co mnie to coś nie czuję sie najlepiej, wystarczy że pochodzę z 10 i już dopadaja mnie jakieś skurcze wiec staram się jak najmniej, a do tego od wczoraj tak strasznie mnie mdli, masakra przypominają mi się początki ciąży :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry