reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam wieczornie.
Wy to dietach, fast foodach a ja wmuciłm cała michę popcornu :)

Lencja
- super wieści. Oby z mamusia już było wszystko dobrze. Fajnie ,że ze spankiem już lepiej- oby tak dalej :) Nam tez idą trójki i to 3 na raz.
Gosia- fajnie ,że już powoli się urządzacie., A w jakich kolorach sypialnie robicie? Ja się przymierzam do biało- fioletowej.
Izuniu- fajnie ,że się odezwałaś. Pozdrawiam cieplutko. Jeżeli wypad się uda to na pewno będę chciała spotkąc się z Wami kochana.
Milka- porażka z tymi lekarzami. Wiem co to angina ropna, bo od dziecka innej nie miałam. Masakra. Jak byłam mała to mi smarowali migdałki fioletem a ja haftowałam :) Zdrówka dla was :)
Asencja- super ze żłobkiem. A w butelce nie pomogę, bo karmiłam 8 miesięcy a potem nie było problemu z butelką.

Niepiszące proszę się odezwać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krystianek był w pon. pierwszy raz we żłobku przez 2,5 godz. Tak mu sie spodobało, że ani razu się nie obejrzał za mamą :) Jutro jeszcze też adaptacja, a od przyszłego tyg. ruszamy dwa dni w tyg :)
Michałek coraz lepiej zajada...aż nie nadąrze z łyżką :) Tylko jest problem, bo za nic nie chce jeść z butelki...przez 20 min. może z 80 ml z bólem zje...Miałyście taki problem z przestawianiem?? Poprosze o jakieś rady :)
​Musze kończyć, bo mąż mnie porywa :)

super, że Krystianek tak na żłobek zareagował:tak: u nas od małego była butelka więc ciężko mi doradzić


Gosia- fajnie ,że już powoli się urządzacie., A w jakich kolorach sypialnie robicie? Ja się przymierzam do biało- fioletowej.

no właśnie dziś J. pomalował:-) tez wybrałam fiolet w odcieniu hiacyntowym plus będzie tapeta na jednej ścianie w ciemniejszym fiolecie
 
wrrr...
właśnie napisałam do Was posta i mi go wcięło bo się okazało, że się nie zalogowałam....!
Więc raz jeszcze :)
Dzień dobry
- Ja tak kilka słów coby noworocznego postanowienia dotrzymać:)
Gosiagro - fajnie się Wasze mieszkanko zapowiada, bardzo lubię połączenia tapety z farbą(prawie w każdym pomieszczeniu tak mamy) , ciekawa jestem u Was efektu. Kiedy jest szansa na odbiór techniczny budynku? Fajny weekend się Wam zapowiada, oby pogoda dopisała! Może rzeczywiście Maja od Lilii coś podłapie, choć powiem, że Nela pomimo kontaktu z normalnie mówiącymi dziećmi - wciąż głownie nadaje w sobie tylko zrozumiałym dialekcie :-D
Asencja - super, że Krystianek tak na żłobek zareagował, oby mu tak zostało, a Ty będziesz wracała do pracy? Jeżeli o Nelę chodzi to na pewno uczulenie, tylko czasem już nie wiem na co.. ona reaguje na wiele rzeczy alergicznie i niestety co jakiś czas muszę do listy alergenów coś dołączać, zawsze zanim wyłapię jakiś kolejny to trochę trwa...
Emalia - u nas to nie wiem ile tych trójek teraz wychodzi, Nela nie daje sobie do buzi zajrzeć, muszę jakieś podstępne oględziny zaplanować;-)
Izia - może to rzeczywiście ząbki, długo już to niejedzenie u Michałka trwa?
Julia - u nas jest podobnie, Nela zwykle pięknie przesypiała nocki, więc jak się zaczęły problemy byłam mocno zaskoczona, no ale jest już lepiej, dziś spała od 19:30 do 5:30 - niestety już nie przysnęła nad ranem, no ale często jej się zdarza dosypiać u nas w łóżku. A jak u Was dziś? Zdrówka dla Taty!
Nadika - ja to na podium nawet nie liczę ;)
 
Ostatnia edycja:
Lencjo Amelka dzis spala bardzo ladnie,z tym ze kolo polnocy cos sie jej snilo i zaczela plakalac wiec wzielam ja do siebie, a zasnela chwile po 20,obudzila sie o 7 , a wlasnie teraz ma drzemke:)

Gosiargo, na poczatku tez chcialam miec fioletowa sypialnie ale jak juz zajechalismy do sklepu to wyszlismy z brazowa tapeta we wzorki i ciemnym cappucino farba:)
Na wiosne planujemy pozmieniac kolory bo nam sie znudzily i troszke Amelia ubrudzila;/ bo caly dom jest praktycznie w jednym kolorze ale rozne odcienia bezu....
 
hejka.
Asencja - o jej! Mam nadzieję,że Krystiankowi zawsze się tak będzie podobać:tak: co do butelki - to hmmmm jak nie uczyłaś po troszku od początku to może być problem, ale bądź wytrwała i dacie radę:tak:;-)
Gosiagro - wow zapowiada się super chałupka:-)
Kasiulka - Hania całkiem się odzwyczaiła od cyca?

A co u Koriander, Perci, Leny i wszytskich pozostałych kobitek?
 
reklama
Do góry