reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam ale mały ruch ostatnio na bb ja dziś zaczełam diete dukana bo ostatnio przytyło się z 6 kg i trzeba to zrzucić ciekawe czy się uda znając mnie po 3 dniach będe miała dosyć i zaczne wcinac wszystko no ale zobaczymy:-)
kasiulka-a widzisz mówiłam że to nie takie trudne jak sie wydaje trzeba tylko postanowić że to koniec i przynajmiej wyspac sie mozna:tak:
olavip-ja po tym jak w zeszłym roku byłam z małą w szpitalu na zapalenie oskrzeli to jak tylko kaszle to juz mam stresa też wtedy ani goraczki anie nic nie miała tylko troche kaszlu
 
reklama
hej,
ja po wizycie u dentysty, trafiłam na tak świetną dentystke że bez znieczulenie leczę zęby i naprawde dzisiaj mnie nic nie bolało:))

olavip zdrówka dla tego biednego dzieciatka!!! nigdy bym nie pomyślała że tak szybko może się rozwinąć zapalenie płuc, choć pamietam że u Natana jak doszło do zapalenia oskrzeli to też byłam w szoku bo nigdy bym nie pomyślała że to az tak powaznie bo ani gorączki, tylko lekki katar i kaszel i na zastrzykach się skończyło
mama kubulki wspólczuje sytuacji z mężem - tak jak zyraffka napisała z takim dorosłym facetem gorzej niż z dzieckiem
jak mam migreny to na widok kawy i jej zapach od razu ma mi się n wymioty, w moim przypadku kawa nie wskazana bo podrażna żołądek a u mnie migreny to tez problemy z żoładkiem
wczoraj dopiero pomogło łózko, zimne okłady i otwarte okno
julia pewnie to ząbki - oby jak najszybciej się unormowało!! ja tez dzisiaj miałam cięzką noc, Natan bardzo niespokojnie spał
 
ja tez bylam dzis u dentysty
kanalowo chciala mnie leczyc bez znieczulenia, az tak odwazna nie jestem, szybko zaczelam piszczec

Olavip zdrowka dla malucha, okropne jak szybko dzieci dostaja ciezkich chorob
moja siostra jak miala 3 miesiace miala zapalenie pluc o czym nikt nie wiedzial, dopiero lekarz wysluchal

Ewelinka ja tez na diecie:cool:
 
eagle ja odciągam mleko i podaje butelką :-) po prostu te nocne wylałam a podałam zapas

wróciłam po 3 dniach i ide poczytać :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiulka gratuluje jestes wielka !!!! ja chyba jestem ostatnia .... Ercio cycus ze hoho a w nocy to juz mu sie wogole w glowce a raczej w buzi poprzestawialo

Gosiargo my mamy ciut zblizona kuchnie dol ciemny gora wanilia

Mamakubulki moze jak go poboli to i na urlop sie skusi??

Emalia trzymam kciuki za nowa fure a co z tym idzie za wakacje :))

Olavip a jak Ty sie czujesz tak jedna noga na wylocie?? Zdrowka dla malenstwa

Mimi cos przegapilam wlasnie gdzies byla te 3 dni !!! i jak minely??

U nas wczoraj pojawily sie dwie ostatnie 3 wiec teoretycznie moge mlodego odstawiac od cyca takie przynajmniej bylo zalozenie ale kurcze jakos nie czuje sie na to gotowa mleka mm napewno nie tknie.
Dalej laduje u nas co noc do kompletu w ubiegla srode wydawal nam sie jakis cieply a mial jeszcze ta rozwalona warge maz mu zaglada w gardlo mowi ze ma czopy w gardle.... a akurat mialam isc na drzemeczke :)) wiec maz z Olciem na basen a my do lekarza mojej lekarki nie bylo inna obejrzala powiedziala ze czopow nie ma a goraczka pewnie od wargi. Szczesliwa ze obedzie sie bez antybiotyku wrocilam do domu ale goraczka i marudzenie nie zniknelo w sobote wkoncu znow zagladamy do gardla no i sa resztki czopow wiec lekarka do bani nie zauwazyla. i teraz myslimy czy isc do lekarki po antybiotyk na konczaca sie angine nawet juz goraczki nie ma a moja lekarka zawsze tuje ze na kazda angine antybiotyk bo zle dziala na serce a dzis znajomy lekarz mi dowali ze na serce i na stawy..... brrrrrrrr
W kazdym razie ani zeby ani goraczka nie mialy chyba wplywu na jego spanie bo dalej sie budzi w nocy wola cycy i chce isc spac TAM czyli w nasyzm lozku...
 
trzecia :-)

Kasiulka gratuluje jestes wielka !!!! ja chyba jestem ostatnia .... Ercio cycus ze hoho a w nocy to juz mu sie wogole w glowce a raczej w buzi poprzestawialo

Milka, spróbuj go odstawić. Ja podjęłam taką decyzję, ponieważ Hania chciała mieć ciągle cyca w buzi, w nocy to potrafiła 2 godz przez sen go niuplać a jak jej wzięłam to był ryk. Myślałam, że to będzie niemożliwe, że ona nie da rady bez cyca, a w sumie ciężkie były 2 dni, potem już ok dlatego gorąco Cię namawiam, żebyś też spróbowała
 
reklama
Klementinka ojjj na kanałowe bez znieczulenia też bym się nie zgodziła:)
milka podziwiam że jeszcze karmisz, no a na anginę tylko antybiotyk niestety
kasiulka gratuluje sukcesów z odstawieniem od cyca i równiez podziwiam za tak długie karmienie, ja karmiłam 9 m-cy i to wydawało mi się długo :)
kasiek jak tata się czuje??
 
Do góry