reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam.Ale tu cisza.
U mnie dużo zmian:)Szczególnie w pracy:)Pozatym złamała mi sie jedynka i latam po dentystach i chce załozyc licówki ale cena od 650-1400:(
Pochwal się tymi zmianami:tak:.Współczuję złamania ząbka. Może dentysta nie ściągnie za dużo kasy.


julia jak po szczepieniu?


nadika podobały się dziś Natankowi na zajęciach? Co tam robicie?
A co do paznokci to Karolina ładnie daje sobie obciąć.


olavip jak dziecko Twojego kuzyna? pisałaś niedawno że ma zapalenie płuc i na oiom-ie jest.


kasiulka gratuluje odstawienia Hani. Jak się czujesz?


zyrrafka a Ty jak się czyjesz? zazdroszczę zadowolenia z pracy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewa - dzięki już są na normalnym oddziale,ale nie wiem kiedy wyjdą.. Mały ma się już dobrze,ale pewnie zostawią na obserwacji jeszcze bo on ma 9mc tylko....
 
Jagoda boi się spać jak wiatr mocno wieje, a dziś wręcz huczy... Usypiam ją więc i Jagoda co chwilę mówi "wiatr lata, mama słyszysz?" i pomyślałam,że faktycznie mocno wieje i jak ją uśpię to muszę świeczki poszukać no i w tym momencie nastała ciemność:wściekła/y: Jagoda się wtuliła w matkę i przez pół h nie kazała mi na 2cm się odsunąć, w końcu poległa i po ciemku szukałam tej głupiej świeczki, a sąsiad odpalił to głupie hałasidło i znowu całą noc nie będę spała bo on - owszem ma se prąd u siebie - ale to mi buczy to całą noc pod oknem i to mnie głowa później boli wrrrrrrrrrrrrr:angry:
 
hej,

u nas po zajęciach dzis tragedia, nie wiem czy nie zrezygnuje. Jak zaszliśmy to nawet nie płakał dopiero jak go rozebrałam, ale weszliśmy na slę , była tylko ciocia co prowadzi zajęcia i jedna dziewczynka z tatą i Natan czuł sie świetnie, bawił się do momentu aż przyszło więcej dzieci i jeden chłopiec zaczał krzyczec i Natan się wystraszył i tak zaczął płakać, że nie mogłam go uspokoić więc wyszliśmy i pojechalismy do domu, więc bylismy tam tylko 10-15min :((( Natan jest tam najmłodszy i może też nie potrafi sie odnaleźć - grupa jest dla dzieci od 1,5 do 3 lat ale większoc to 2-3 lata. Zastanawiam się czy nie zaczekać jak skończy 2 lata i wtedy zacząc na nie chodzić
ewa tydzień temu bylismy pierwszy raz na tych zajęciachi bylismy do konca, na zajęciach gównie jest muzyka, pani gra na pianinie i dzieci z rodzicami chodzą sobie w kóleczko na spacerek, pokazują jak świeci słonko, pada deszczyk itp, potem robilismy koronę z okazji Trzech króli więc wycinanie kolorowanie itp
perfecta a co u was?? jak jasiek? apetyt mu wrócił??
 
Ostatnia edycja:
Dorotka - to musimy o jakimś weekendzie pomyśleć:) Współczuje nocki, czy to tak jednorazowo? Nela się przez ok 3 miesiące budziła i nie spała w tych godzinach, wiem więc co czujesz...
Lena - nie strasz ;) ja dziś właśnie granat kupiłam....
Nadika - u nas obcinanie paznokci jest bezproblemowe, nigdy nie obcinałam Neli przez sen, a ostatnio to ona się sama domaga by jej obcinać, ja nie mam więc z tym żadnych problemów :) Jak dziś po zajęciach
Ewa - zdrówka dla Karoliny, lepiej jej już?
 
Olavip noc nieciekawa ale jak pieknie Jagoda mowi !!!!

Dorotka no powrot po takiej przerwie napewno jest ciezki

lena twardy ten granat

Julia Ercio wazy 10 kg przy tym samym wzroscie.... chudzielec taki ze hej

Nadinka u nas z z paznokciami bez problemu zawsze obcinalam mu na lezaco a Olafkowi nad brodzikiem i mowilam mu wierszyk i okazalo sie ze Ercio tez wtedy zacal wystawiac paluszki a wierszyk leci tak od kciuka do malutkiego : ten tutaj to dziadzius ( Eryk konczy ) a obok babusia ten duzy to tatus a przy nim mamusia ten maly to ja i moje oczka dwa .... i po pazurkach

Ewa a jak u Ciebie z praca blecey juz calkiem ok??

My dzis mielismy kolede pierwszy raz tak przyjmowalam smiech na sali. Wrcam z pracy mowie koledze z 11go ze ma mi piknac jak od niego wyjda to odejdzie nam nerowka gdzie sa.... no i obiad zjedzony ogarnelam kuchnie brykanie na calego kazdy w desach Erk wlasnie wlanal smierdziela a tu telefon !!!! myslalam ze zartuje ale otwieram drzwi a tu dzwoniki pamika na calego, na 10 pietrze wpuszcza tylko 1 rodzina szybko wciagnelam dzinsy , Olafa przegonilam do przebierania wchodza ministranci maz sie ubiera wychodza szybko Eryk pod prysznic, ubrany,..... a maz wola gdzie jestescie wychodze z lazienki skarpetki i kapcie Eryka w rece a tu mnie ksiad szuka po domu :-D skonczylam ubierac Eryka w trakcie rozmowy, wszyscy sie caly czas msiali ksiadz luzak wiec smiechu bylo co nie kiara, ale jak by tak kumpel nie zdazownil to by nas zastali w calkowitym, rozgardiaszu :)
 
Kasiulka nie przemęczaj się za bardzo. Cóż takie uroki ciąży że cokolwiek się zrobi a tak jak piszesz ledwo się żyje.


Olavip to super że już z małym lepiej. Jagoda już tak ładnie mówi?


Nadika to może rzeczywiście na razie wstrzymajcie się z tymi zajęciami jak Natan będzie starszy.


Lencja dziękuję. Chyba lepiej. Najgorsza była noc z wtorku na środę, ubiegła była nieco lepsza.


Milka niezła akcja z księdzem.
Pracy w Radomiu nie ma dla mnie. Piotrek przenosi już adres siedziby głównej kancelarii do Radomia (jednocześnie współpracuje teraz trochę z kolegą ze studiów). Zobaczymy jak będzie się rozwijać. Jeżeli się uda tam pozyskać klientów to przeniesiemy się wówczas całkiem.
 
Ewo pisalam juz na poprzednie stronie:) Byl ryk ale dalo sie opanowac go:)
kancelaria?;) hmmm niezla sprawa:)

Milko niezla akcja z tym ksiedzem:) nasmialam sie jak to czytalam:-)

nadiko no szkoda ze Natan ma taki problem odnalezienia sie, moze rzeczywiscie odczekaj pare miesiecy i sproboj:) nasze dzieci tak szybko sie zmieniaja ze za jakis czas moze biegac z nimi...;)

U NAS jest tak ze Amelia jest bardzo otwarta,choc ostatnio nie lubi wchodzic do obcych miejsc, jak sie zaklimatyzuje to jest ok i lata sie bawi:)
 
reklama
Ewo pisalam juz na poprzednie stronie:) Byl ryk ale dalo sie opanowac go:)
kancelaria?;) hmmm niezla sprawa:)

Ups umknął mi Twój post - przepraszam.

Niezła waga:-). Karolina przy okazji wizyty u lekarza była zważona 12,200 (lekarka stwierdziła że 12, bo reszta to ubranie).

Mój mąż jest adwokatem. Przebić się na rynek w Warszawie to tragedia. Po opłaceniu wszystkich składek zostają na życie grosze. Na szczęście ja mam tu pracę.
Radom jest mniejszym miastem i tam łatwiej mu się przebić.
 
Do góry