reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam!jak piszecie że dzieciaczki tak rano wstają to mi się wierzyć nie chce moja śpi do 9 30 no ale wieczorem dopiero 21 30 -22 idzie spac coś za coś
Kurcze moja najstarsza sobie ubzdurała że robi sobie nowy pokój i chce nowe meble nowy kolorek a niedawno miała malowane i ma całkiem fajne meble voxa i co ja mam teraz z nimi zrobić:baffled:a takie sa ciężkie że niewiem wogóle jak je z domu wytargamy niechce mi się za to zabierać no ale cóż nastolatka ma własne pomysły na swój pokój wiec chyba musze się zgodzic:rofl2:
 
reklama
hej,
melduje się że żyje choć u mnie nie ciekawie, znów problemy z pracodawcą.. wiecej na zamkniętym ;///

sorki ze nie poczytam co u Was ale mam strasznego doła i nie mam weny do pisania.
 
olavip - Mi osobiście Bartek w ogóle sie nie podoba, ale to Wasza decyzja i musicie sami być przekonani do imienia :tak: jeśli będzie Wam pasowac od dziecka i do nazwiska to dlaczego nie :-)
koriander - i bardzo dobrze :-p

gosiagro - jak samopoczucie? kazdemu odpisujesz, a mało o sobie piszesz :-( heh ja się cieszę jak Nina wstanie po 9 :-D bo ja przed 8 to brrr :baffled:

Wstawiajcie zdjęcia maluchów na zamkniętym :-D czekam, bo strasznie chcę zobaczyć dzieciaczki zebrane w jednym miejscu :tak:
 
Kreatorka bo ja taka nieśmiała i o sobie pisać nie lubię:-D:-D Majusia poszła spać a ja szukam formy na czekoladki, co by na święta jakieś pralinki zrobić:-)

Mi takie wstawanie Majusi bardzo odpowiada po 7 jestem już wyspana a przynajmniej o 19 mamy już wolne i czas dla siebie:-)

ola - mi Bartuś się podoba:tak: zdrówka dla Jagódki

ewelinka - ach te pomysły nastolatek:laugh2: ciekawe co moje dziecko będzie wymyślać jak do tego wieku dorośnie:-D

kajdusia - jak tam tańce?

nadika - wspólczuje:( co za pacan z tego twojego pracodawcy!
 
Kreatorka - a jak sie dostac na ten zamkniety? :]
Na zamknięty można sie dostać jeśli czerwcówki będące w grupie zamkniętaj zdecydują o przyjęciu danej osoby

Kreatorka bo ja taka nieśmiała i o sobie pisać nie lubię:-D:-D Majusia poszła spać a ja szukam formy na czekoladki, co by na święta jakieś pralinki zrobić:-)

Mi takie wstawanie Majusi bardzo odpowiada po 7 jestem już wyspana a przynajmniej o 19 mamy już wolne i czas dla siebie:-)
heh ja lubię późno chodzic spać i późno wstawać :-) ale jak Ty je jesteś o 7 wyspana to zazdroszczę, bo ja padam na twarz jak muszę tak wczesnie wstać :-p
Pisz, pisz, bo ja bardzo lubie czytać co piszesz, jak Majeczka, jak Twój mąż, no ogólnie cała rodzina :-D a szukasz foremek silikonowych? bo ja mam zrobić na Świeta slodkości, ciasta itp. i chciałabym rodzinkę czymś zaskoczyć :-D myślałam o domku z piernika, ale nie wiem czy mi się uda :-p
 
reklama
no ja wlasnie mialam kiedys przepis na super chlebek bananowy i go szukam. A w miedzyczasie znalazlam na mufinki z bananami i czekolada, chyba je zrobie bo sie szybko robia i lubimy mufinki :-)
A ten keks wklejalas kiedys na watku ? Cos mi swita ;-)
 
Do góry